YENi! Free-iSMS v1.11 FiNaL 3G Express Turkish S60v3/S60v5 Uns. By YusufEMRE (TekKelimeyleMükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

knight rider

knight rider

Üye
Merhaba

Telefonum nokia e71 ve sürümü 500.21.009. Daha önceden hackli olmasına rağmen bu sürümünde hack i kabul etmedi. Ben de uygulamaları imzalayarak telefonuma alıyorum. Bu uygulamayı imzalamaya kalkınca ''certificate file signing failed'' diyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba

Telefonum nokia e71 ve sürümü 500.21.009. Daha önceden hackli olmasına rağmen bu sürümünde hack i kabul etmedi. Ben de uygulamaları imzalayarak telefonuma alıyorum. Bu uygulamayı imzalamaya kalkınca ''certificate file signing failed'' diyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

İlk mesaja imzalamada sorun yaşayan arkadaşlar ile alakalı gerekli açıklama zaten var dostum. Tekrar bir gözden geçir göreceksin.
Yani önce programın orjinal ingilizcesini imzalayıp cihazına kur sonrada türkçe dil dosyasını belirtmiş olduğum klasöre at işlem tamamdır.

OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
ya hergun mutlka bir defa bakıyorum ama yine herzamanki gibi :( ya yokmu bunun ingilizce olanı ben tum forumlara baktım ama bulamadım ( kendi becerisizligim olsa gerek ) lütfen biriniz bana yardımcı olun.

MusTy57

MusTy57

Üye
N73'ü olupda bu programı sorunsuz kullanan var mı beyler? Bende N73 var arkadaşlar mesaj yazarken 3 mesaj yazıyorsam 1mesajında Yıldız(*) tuşuna bastığımda programdan atıyor. Bunu çözemedim arkadaşlar ya :(

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
ya hergun mutlka bir defa bakıyorum ama yine herzamanki gibi :( ya yokmu bunun ingilizce olanı ben tum forumlara baktım ama bulamadım ( kendi becerisizligim olsa gerek ) lütfen biriniz bana yardımcı olun.

ilk mesaja ingilizce SİGNED versiyonunu ekledim oradan indirebilirsin dostum.

MusTy57

MusTy57

Üye
N73'ü olupda bu programı sorunsuz kullanan var mı beyler? Bende N73 var arkadaşlar mesaj yazarken 3 mesaj yazıyorsam 1mesajında Yıldız(*) tuşuna bastığımda programdan atıyor. Bunu çözemedim arkadaşlar ya :(

Arkadaşlar şu sorunuma yardım edin nolur bunun gibi bir programda bulamadım ya etsmsde yazı tipi çok kötü fake sms yok dediğim sorunu çözsem çok güzel olacak başka yaşayan varmı ya da yaşayıp halleden bizimle paylaşsın lütfen.

knight rider

knight rider

Üye
Teşekkürler, dünden bu yana ingilizce olanına bakıyordum, kolaylık oldu :)

* Telefonda ingilizce versiyonu ve dil dosyasını önce karta atıp sonra ingilizce versiyonu kurup mu, resource/apps klasörüne gidip ve oradaki
FreeiSMS_0x200218EF.r01
FreeiSMS_0x200218EF.r30
FreeiSMS_0x200218EF.r31 i siliyoruz, FreeiSMS_0x200218EF.r14 isimli dosyayıya da aynı yere ekliyoruz?
* Bir de uygulamayı kurarken dili İngilizce seçiyoruz, peki seçmeli dosyalardan English -- Tard Chinese -- Simp Chisene -- Fail reminder plu... olan çarpılı dört kutucuktan hangilerini çarpılı bırakıyoruz?
* Email adres ve şifre istiyor. Şifre email adresimize ait olan şifre mi olacak yoksa email adresimizden bağımsız bir şifre mi olacak?
* Email adresimizi vermenin bir sakıncası var mı?
* Bu ingilizce versiyonda final ve sürüm mü?*
* Bu uygulama Sms Prewiew unda işini görür mü?

uzil-real

Üye
herşeyi yaptım türkçede oldu eline sağlık..1.02 kullanıyodum en son..bu gibi gelecektir...

yalnız ifade eklemyi bulamadım..telefona özgü bişey mi hazır ifadeler var mı o .giflerdeki gibi smile falan...

OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
tşkler yusufum adaşım.... cok tesekkurler simdi deneyecegim umarım olur... yinede cepdolusu güsel paylasımlarından dolayı iyiki varsın...

--------------- Ekleme ---------------

Yaşasınnnn yaptımmm :) süper bişi yaa...

Ama bir sorum olacak yusuf emre kardesim; bu m15 e kayıt yaptıktan sonra telefon her acılıp kapanınca, girişmi yapılacak? Artı bu giriş için internete baglanılıyo.. Bu konuda bi ücretlendirme yapılıcakmı?

MusTy57

MusTy57

Üye
tşkler yusufum adaşım.... cok tesekkurler simdi deneyecegim umarım olur... yinede cepdolusu güsel paylasımlarından dolayı iyiki varsın...

Yaşasınnnn yaptımmm :) süper bişi yaa...

Ama bir sorum olacak yusuf emre kardesim; bu m15 e kayıt yaptıktan sonra telefon her acılıp kapanınca, girişmi yapılacak? Artı bu giriş için internete baglanılıyo.. Bu konuda bi ücretlendirme yapılıcakmı?
Sadece 1 kere kayıt olmanız yeterli sonrasında programı silip kursanız bile telefona format atmadıgınız sürece tekrar girişe yani nete bağlanmasına gerek yoktur sadece 1 kere yapmanız yeterli.

OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
tşkler musty57 kardesim, yani artık güncelleme ye gerek yok, ücretlendirme yok, herhangi bir gereksinim yok öylemi :) ya k bakma ben bu proyu baya bi sevdim de yarın bi gun olurda bişiler gerektrir uzulurum.. o yuzden ole bişi olacaksa simdiden kullanmayayım..

uzil-real

Üye
ben bi soru daha soracağım..direk gizleme var mı acaba?

mesj gelince gizlesem şifre koysam bile ekradan detay yoksay die bar çıkıyor..onu yok etmenin bi yolu var mı?birde msjları direk gizlemenin yolu var mı?

MusTy57

MusTy57

Üye
tşkler musty57 kardesim, yani artık güncelleme ye gerek yok, ücretlendirme yok, herhangi bir gereksinim yok öylemi :) ya k bakma ben bu proyu baya bi sevdim de yarın bi gun olurda bişiler gerektrir uzulurum.. o yuzden ole bişi olacaksa simdiden kullanmayayım..
gerektirmez arkadaşım korkma öyle birşey olma ihtimali yok yeni versionu paralı olsa bile sende kurulu oldugu için bu versiyonda sorun yok ve kullan gönül rahatlığıyla ;)

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler, dünden bu yana ingilizce olanına bakıyordum, kolaylık oldu :)

* Telefonda ingilizce versiyonu ve dil dosyasını önce karta atıp sonra ingilizce versiyonu kurup mu, resource/apps klasörüne gidip ve oradaki
FreeiSMS_0x200218EF.r01
FreeiSMS_0x200218EF.r30
FreeiSMS_0x200218EF.r31 i siliyoruz, FreeiSMS_0x200218EF.r14 isimli dosyayıya da aynı yere ekliyoruz?
* Bir de uygulamayı kurarken dili İngilizce seçiyoruz, peki seçmeli dosyalardan English -- Tard Chinese -- Simp Chisene -- Fail reminder plu... olan çarpılı dört kutucuktan hangilerini çarpılı bırakıyoruz?
* Email adres ve şifre istiyor. Şifre email adresimize ait olan şifre mi olacak yoksa email adresimizden bağımsız bir şifre mi olacak?
* Email adresimizi vermenin bir sakıncası var mı?
* Bu ingilizce versiyonda final ve sürüm mü?*
* Bu uygulama Sms Prewiew unda işini görür mü?

Evet kendi email adresinin kodunu gireceksin Ayrıca hiçbir sakıncası yok.
Önce eski sürümü sil cihazından sonra yenisini yükle Yüklerken ingilizce ve plugin olanları işaretle.
Yüklemeyi yaptıktan sonra dil dosyalarını sil r14 eklentili olan türkçe olanı resource/apps klasörüne at işlem tamamdır.
Ayrıca ingilizce versiyonda final ve ful*l sürümdür.

herşeyi yaptım türkçede oldu eline sağlık..1.02 kullanıyodum en son..bu gibi gelecektir...

yalnız ifade eklemyi bulamadım..telefona özgü bişey mi hazır ifadeler var mı o .giflerdeki gibi smile falan...

Dostum telefonu değiştiğim için şuan bakamıyorum ama seçeneklerden ifadeleri göster diye bir bölüm olmalı telefonla alakası yok,hazır ifadeler programa ait.

gerektirmez arkadaşım korkma öyle birşey olma ihtimali yok yeni versionu paralı olsa bile sende kurulu oldugu için bu versiyonda sorun yok ve kullan gönül rahatlığıyla ;)

Bu problemi senin için biraz incelerdim ama symbian işletim sistemine sahip cihazım yok artık kardeşim :(

knight rider

knight rider

Üye
Do you want to sync your messages to i- sms? Sorusuna Tamam mı İptal demek mi doğru olur?

nsren

nsren

Üye
YusufEMRE™;2958571' Alıntı:
Güle güle kullan kardeşim.
Artık hız bitti :D
BlackBerry Bold 9700 aldım. Bu cihaz Symbian işletim sistemli değil böylece çeviri hayatımızada son noktayı koymuş olduk bu programla:)
Bütün amacım: Herkes güzel türkçemizi kullansın diyeydi...
Allaha emanet olun Benden bu kadar:D

Vallahi sembian kullanıcıları adına gercekten cok üzüldüm. Senin paylaşımlar olmazsa bu v3 bölümü cok sönük olacak. Benim emektar 8gb senin sayende birşeye benzedi. Artık ablam düşünsün o kullanacak:) kardeş bende ilk defa nokia dışında bir telefon aldım samsun s8000 jet. Program desteği yok ama gerek te yok herşey icinde mevcut zaten. Tekrar tüm paylasimların icin eline emeğine yüreğine sağlık:)

ayın 2'sinde denizci olarak asker'e gidiyorum. Artık usta birliğine geçince maxicep'e bakarım:) sana zahmet benim şu jet'i de gercekten jet'e benzet:) gerçi ben epey uğraştım ama birsey bulamadım:) allah'a emanet olun.

ayın 2'sinde denizci olarak asker'e gidiyorum. Artık usta birliğine geçince maxicep'e bakarım:) sana zahmet benim şu jet'i de gercekten jet'e benzet:) gerçi ben epey uğraştım ama birsey bulamadım:) allah'a emanet olun.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi symbian kullanıcıları adına gercekten cok üzüldüm. Senin paylaşımlar olmazsa bu v3 bölümü cok sönük olacak. Benim emektar 8gb senin sayende birşeye benzedi. Artık ablam düşünsün o kullanacak:) kardeş bende ilk defa nokia dışında bir telefon aldım samsung s8000 jet. Program desteği yok ama gerek te yok herşey icinde mevcut zaten. Tekrar tüm paylasimların icin eline emeğine yüreğine sağlık:)

---------------

Eyvallah kardesim Gule Gule Git. Gule Gule Gel :)
Allah yar ve yardimcin olsun. Dualarimiz seninle.
Ben Hakkari/Semdinli'de jandarma komando olarak yaptim. Askerde en rahat siniflar denizciler ve jandarmalardir. Haydi hayirlisi.Yuce Allah'im tum askerlerimizi korusun.

Üst Alt