Free-iSMS v1.09.2 100520-2 Türkçe S60v3 v5. Unsigned MaxiCep-By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Free-iSMS v1.09.2 100520-2 Türkçe S60v3 v5. Unsigned MaxiCep-By YusufEMRE

Free-iSMS iPhone tarzında mesajlaşabileceğiniz,Flash sms ve Sahte sms gönderebileceğiniz Mesajlarınızı tek tuşla ister galeri isterseniz notlar konumuna yedekleyebileceğiniz ve daha birçok özeliği bulunan mükemmel bir mesajlaşma programıdır Sizler için Türkçe.
Programda istediğiniz renk resim ve arayüz kullanabilirsiniz.
Güle güle kulanın arkadaşlar...

Not: Fll Uygulama değildir bu yüzden bazı küçük fonksiyonlar şimdilik kısıtlıdır (telefon açılışında otomatik sekronizasyon gibi) kullanmayı dileyen arkadaşlar programın kendi sitesinden kayıt kodunu alıp kullanabilirler.

Test: S60v3 Nokia E71

F.u.l.l. YENi Sürüm Burada:
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sms-...-yusufemre-tek-kelimeyle-mukemmel-420731.html
http://maxicep.com/s60-3rd-sms-mms-...sufemre-super-mesajlasma-programi-365955.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, derbeder25, STaRviN ve 9 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
teşekkürLer ..

OğuzcanAbi

Üye
teşekkürler

sineld

Üye
teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
N79 da yüklenmiyor dosya bozuk diyor.

metyuu

metyuu

Üye
telefonum hackle unsigned uygulamaları sorunsuz yüklüyorum ama bu direk dosya bozuk diyor.

• Beğen
Tepkiler: mustafa7o
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
telefonum hackle unsigned uygulamaları sorunsuz yüklüyorum ama bu direk dosya bozuk diyor.

O Zaman Dosyayı Bilgisayarda İndir Ve Çıkar Sonra Telefona Yolla Ve Tekrar Dene.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sağolasın

alp047

alp047

Üye
eline sağlık

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi

Haklısın kardeşim bende şimdi eklentiyi indirim denedim dosya bozuk uyarısı verdi.
Eklentiyi düzenleyen arkadaş Cepte düzenlemişse ondan kaynaklanmış olabilir.
Buyur sana sorunsuz olanın linki:

metyuu

metyuu

Üye
sağol kardeşim bu sefer oldu eline sağlık

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Dosya konuya ekLenmiştir :oke:

kemani_0610

Üye
üstat bu programın .jar uzantılısı yok mu ?

kugelhang2

Üye
ya ben bu programı telefona yükleyemiyorum telefonum e75 sertifika hatası diyor.. yardımcı olursanız sevinirim..

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
ya ben bu programı telefona yükleyemiyorum telefonum e75 sertifika hatası diyor.. yardımcı olursanız sevinirim..

Telefonunu h.a.c.k.lemen lazım dostum veya programı imzalaman. Sertifika sorunları bölümünü incele istersen.

kugelhang2

Üye
Telefonunu h.a.c.k.lemen lazım dostum veya programı imzalaman. Sertifika sorunları bölümünü incele istersen.

Telefonu hacklemeye çalışıyorum fakat, programı açtım bi saate yakın bekledim hala unpacking file diyo..

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi

Dr.Mecnun

Üye
bu programın kendi sitesini yazar mısın yada mesaj atabilir misin. kardeş. kolay glsin çok güzel çalışmaların var.

Üst Alt