Free-iSMS v1.08 Türkçe S60v3/S60v5 [TamSürüm] Unsigned By YusufEMRE (Süper Mesajlaşma programı)

Sponsorlu Bağlantılar

GeoMatrix

Üye
eline sağlık çok güzel bi program yanlız tek sorun yaşıyorum ben mesaj yazarken normalde türkçe karakter kullanınca da 160 karakter yani tek mesaj oluyor ama isms te örneğin ş harfi yazınca direk 2.mesaja geçiyor

katot

Üye
eline sağlık kardeşim saolasın..

ahmet147

Üye
Free-iSMS v1.08 Türkçe S60v3
Unsigned Cr@cked By YusufEMRE

Free-iSMS iPhone tarzında mesajlaşabileceğiniz,Flash sms ve Sahte sms gönderebileceğiniz Mesajlarınızı tek tuşla ister galeri, isterseniz notlar konumuna yedekleyebileceğiniz ve daha birçok özeliği bulunan mükemmel bir mesajlaşma programıdır. Sizler için Türkçe.
Programda istediğiniz renk resim ve arayüz kullanabilirsiniz.
Ayrıca *# ve 1 ile 9 arasındaki tuşları kısayol olarak kullanabilirsiniz. Cevapla-ilet vs gibi.
Gelen giden metin renklerini değiştirmek için renklerin tam konu 255 tir.
Güle güle kulanın arkadaşlar...
Kesinlikle Gelmiş Geçmiş En kaliteli ve En kapsamlı Mesajlaşma Programıdır. Herkese Tavsiye Ederim.

S60v5 5800 vs. için Buradakini indirin:
www.maxicep.com/s60-3rd-sms-mms-araclari/free-isms-v1-08-turkish-for-s60v5-5800-symbiamos9-4-fu-ll-unsigned-by-yusufemre-414283.html

Test: S60v3 Nokia E71-N95-N86

SON SÜRÜMe (1.10) Buradan ulaşabilirsiniz:
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sms-...-yusufemre-tek-kelimeyle-mukemmel-420731.html

EMeK HıRSızLıĞı Yapanlara Yazıklar oLsun!!!
(Umarım Mesaj yerine ulaşmıştır)
saol emeklerine

gezgin1881

gezgin1881

Üye
mukemmel bir program tşk

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

transpose34

Üye
kardeşim bu kadar süper olamazsın...ellerine sağlık çalışmalarının devamını bekliyorum süpersin :)

ilhan_19911905

Üye
kardeşim kolay gelsin biz e 72 de denedik ama sertifika hatasını çözemedık ayrıntılı bı yardımcı olur musun?

transpose34

Üye
kardeşim kolay gelsin biz e 72 de denedik ama sertifika hatasını çözemedık ayrıntılı bı yardımcı olur musun?

hacklemek gerekiyo telefonunu

- - - Eklendi - - -

kardeşim çok güzel saqol ama fovori olarak ayarlama özellikleri kalkmış. keşke onlarda olsaydı

wined37

wined37

Üye
eyvallah türkçesini arıyodum buldum :tşk

Üst Alt