Free-iSMS v1.09.2 100520-2 Türkçe S60v3 v5. Unsigned MaxiCep-By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
bu programın kendi sitesini yazar mısın yada mesaj atabilir misin. kardeş. kolay glsin çok güzel çalışmaların var.

saol. buyur sana programın resmi sitesi:
veya buradan dene:

enverjan

Üye
dosya bozuk :/

erdone

erdone

Üye
Kardeş eline sağlık ama kod olmayınca bi işe yaramıcak sanırım

--------------- Ekleme ---------------

V1.08 var bende yeni versiyonu merak ettiğim için indirmiştim...

ufuk_ka

Üye
bir sorun var türkçe karakter kulandığında karakter sayısı bir anda düşüyor ve bir mesajlık mesaj iki mesaj olarak gönderiliyor mesaj ayarlarından kaarakter desteğini değiştirsem bile aynı sorun hep devam etti böyle bi sorunu umarım sadece ben yaşamıyorumdur zira programı adam akıllı kullanmak istiyorum şimdiden sağolun :oke:

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
bir sorun var türkçe karakter kulandığında karakter sayısı bir anda düşüyor ve bir mesajlık mesaj iki mesaj olarak gönderiliyor mesaj ayarlarından kaarakter desteğini değiştirsem bile aynı sorun hep devam etti böyle bi sorunu umarım sadece ben yaşamıyorumdur zira programı adam akıllı kullanmak istiyorum şimdiden sağolun :oke:

Sende sağol kardeş ama ne yazıkki bu problemin herhangi bir çözümü yok.
Birde bunu değilde 1.08'in tam sürümü var onu kullanmanı tavsiye ederim.
Ayrıca ETsmsSPRITE v1.6 ve ThreadSMS Lite v1.97.4 var, Bunlarıda türkçeye çevirdim Sitede mevcut Onlarada bir gözat istersen

b.georgia

Üye
telefonum e71 ya bilgisayara indirdim imzalamayı yaptım ama sis dosyasını telefonumda hangi dosyaya kaydedeceğimi bilmiyorum. yardımcı olur musunuz

Afşın

Afşın

Üye
Sağol hacı

mtrxrb

mtrxrb

Üye
ya teli haclemeye dosyayı sertifikalatmaya gerek kalmadan yükleyebilsek nolur yani neden ona göre ayarlamıosnz arkadaşım bende doya doya teşekkr edeyim size :)

refik33

Üye
sifre istiyor

Üst Alt