Yeni 2016 Maxicep Tasarımını nasıl buldunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni tasarımımızı nasıl buldunuz?

• Gerçekten mükemmel oldu

Kullanılan: 213 54.1%
  • Klasik tasarım daha iyiydi

Kullanılan: 63 16.0%
  • Eskisine göre idare eder

Kullanılan: 84 21.3%
  • Hiç beğenmedim

Kullanılan: 34 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    394
PalmerTech

PalmerTech

Üye
Anasayfada slide butonlarında kayma var. Note 5 ile baktım:

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez

NextWorld

NextWorld

Üye
Gayet başarılı fakat üst panel biraz geç geliyor sanki ama oda sorun değil:oke:

• Beğen
Tepkiler: Ozan ve Dogus Pertez
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ana sayfadaki "son konular" ile "son konu dışılar" sekmelerinin yer değiştirmesi dışında iyi oldu.

tass_co1983

tass_co1983

Üye
emeğinize sağlık. kusura bakmayın ama olmamış.
siteye pc ortamından giriyorum, ne bileyim olmamış işte.
özür diliyorum, saygılar

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Dogus Pertez
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
özür diliyorum, saygılar
Gördüğünüz eksikleri söylerseniz, gelişimimizde bize yardımcı olabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için çok önemli.

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar belirttiğiniz boşlukları üyelere kaldırdık ve özellikle bu arka plan hakkındaki şikayetlerinizi gözardı etmeyip, üzerinde çalışma yaptığımızı belirtmek isterim. Kısa bir süre içerisinde buna çözüm bulacağız. :koş:

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl ve maydinmaydin
Ozan

Ozan

Admin
beyaz arka plan göz yoruyor, başka bir kötü yönü yok :lamer:
Bunun için bir takım çalışmalar üzerindeyiz hazır olun :)
Yazılar ve pencere kısımları biraz küçültülmeli. Ayrıca bunlarıda görmelsiniz kısmı kaldırılmalı
Görsel olarak eskisinden daha iyi,ilginizi çekebilir bölümü kaldırılırsa bence daha iyi olur,sayfanın üzerindeki bildirimler ve profil veya başka ne var bilmiyorum bende hiç gözükmüyor rastgele basıp bildirimleri açıyorum
Bunları da görmelisiniz bölümü kaldırıldı.
Mobil icin forumda Maxicep logosuna tiklayinca anasayfaya atiyor Onceden Foruma Giriyordu Neden acaba
Bu hep böyleydi yeni bir ayar değil. Forum ana sayfa için sitenin en üstündeki sabit menü navigasyon bölümünden FORUM a tıklamalısınız.
Eski tasarım çok daha iyiydi. xxx sitesinin forum tasarımı ile aynıydı. Mükemmeldi. Eski tasarımı tekrar yapın lütfen.
Standart tema bir forum yazılımı kullanmaktan yana değiliz, bir önceki sürüm tasarımımız standart xenforo tasarımı üzerinde büyük uğraş ve modifiyelerle oluşturulmuştu. Şu anki tasarımla hiçbir siteye benzemeyen benzersiz durumdayız ve bunu korumayı düşünüyoruz.
Site reklamla dolu olduktan sonra tasarım ne olursa olsun berbat.
Sitede üye girişi yapanlara reklam gösterilmemektedir, misafirken ki durumdan bahsediyorsanız normal. Ücretsiz bir şekilde sadece üyelerine, reklamsız forum sunan sanıyorum tek forum sitesiyiz.
su koca koca boşluklar olmasa iyi olacak
Tam olarak nereyi kastediyorsunuz?
Anasayfada slide butonlarında kayma var. Note 5 ile baktım:
Note 5 çerçevesinden gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Gayet başarılı fakat üst panel biraz geç geliyor sanki ama oda sorun değil:oke:
Ana sayfanın menü tusuna basınca gelen tepkisinden mi bahsediyoruz?
Ana sayfadaki "son konular" ile "son konu dışılar" sekmelerinin yer değiştirmesi dışında iyi oldu.
Bu farkında olmadan olan bir sıralama bozulmasıymış, düzelttim.
özür diliyorum, saygılar
Nedenlerini söylerseniz "olmuş" olması için çalışmalarımızı devam ettiririz.

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983, BRKTNL, MaxipmaN ve 2 diğerleri
Sekonet

Sekonet

Üye
@Ozan forumu bence biraz daha renklendirin şuanda bembeyaz ve sanki içi boşmuş gibi duruyor. Görsel caziplik olumlu etki edecektir.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
ilginizi çekebilir bölümü bir seçenek olarak olabilir mi? Ben orasını yararlı buluyorum, gerçekten ilgimi çekecek konular oluyor
@Ozan abi

biltek

biltek

Üye
alt menü yazıları siyah olması kötü olmuş

haltie

haltie

Üye
Mobil uygulama olması gerek artık. Olmaması çok büyük eksiklerden birisi. Teknoloji ve Özellikle Mobil teknoloji ağırlık bir forumun kendine has bir uygulamanın olmayışı çok büyük bir eksik. Markette aratınca Tapatalk' ın uygulaması geliyor ama bence kendi uygulaması olması şart. Ayrıca artık temada köklü bir değişiklik şart olmuş. Beğenmediğim detaylardan biri de Üyelerin rütbelenme sistemi. Ben 8 yıllık üyeyim 1 günlük üye ile ilk bakışta bir fark yok gibi duruyor. Bu da forumlarda bir handikap. Aslında bir ayrım var ama yeterli değil. Responsive sayfa yapısı güzel muhakkak eksikler olacaktır ama düzelir. Bu haliyle yine bir emek ve çalışma olduğu belli elinize sağlık.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Mobil uygulama olması gerek artık. Olmaması çok büyük eksiklerden birisi. Teknoloji ve Özellikle Mobil teknoloji ağırlık bir forumun kendine has bir uygulamanın olmayışı çok büyük bir eksik. Markette aratınca Tapatalk' ın uygulaması geliyor ama bence kendi uygulaması olması şart. Ayrıca artık temada köklü bir değişiklik şart olmuş. Beğenmediğim detaylardan biri de Üyelerin rütbelenme sistemi. Ben 8 yıllık üyeyim 1 günlük üye ile ilk bakışta bir fark yok gibi duruyor. Bu da forumlarda bir handikap. Aslında bir ayrım var ama yeterli değil. Responsive sayfa yapısı güzel muhakkak eksikler olacaktır ama düzelir. Bu haliyle yine bir emek ve çalışma olduğu belli elinize sağlık.

Duyuru - Forum iOS ve Android Uygulaması Detayları ve Yorumlar
Araştırmadan bu kadar ön yargılı olmamak gerek.

haltie

haltie

Üye
ne için ön yargılı olmamak gerek

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

haltie

haltie

Üye
ne için ön yargılı olmamak gerek

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
haltie

haltie

Üye
söyledikten sonra uygulamasını edinmişsin ;)

Demek istediğimi anlamamışsın sanırım. Android markette uygulama geliştiricisi Maxicep ama Apple Store'da Tapatalk olarak gözüküyor. Sen o gözü kırpmadan öncede yüklemiştim ben onu zaten :)

Fx.sasser

Fx.sasser

Üye
pcde güzel de mobilde seçenek olmalı eskisi gibi opera mini tasarımı lazım

• Beğen
Tepkiler: samil11
tass_co1983

tass_co1983

Üye
Eskiden sitede daha aktiftim, şimdi belirli başlıklara bakıp çıkıyorum.
Bu nedenle fazla inceleme gibi bir deneyimim olmadı, yalan söylemeyeyim.

Takıldığım, rahatsız eden nokta tema/görünüm admin arkadaşlar.
Bilirsiniz, bazı site ve forumlarda mobil & pc versiyon modları vardır.
Telefondan girişlerde farklı, pc girişlerinde farklı olur.
Kullandığınız tema mobil modda sabit.
Pc başında mobil versiyon kullanmak rahatsız edebiliyor.
Bir de ben tv kullanıyorum, bir mesaj ekranın yarısını kaplıyor abartısız. Bu daha çok rahatsız ediyor.
Affınıza sığınarak şahsi görüşüm; mobil tema seçiminiz olmamış.

İyi çalışmalar, saygılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bunun üzerinde çalışmalarımız var, çok kısa süreleri böyle kullanmak zorundayız. Mahlum bütün işler istediğimiz gibi aynı anda olamıyor.
Seçenekler için ç

Bir de ben tv kullanıyorum, bir mesaj ekranın yarısını kaplıyor abartısız. Bu daha çok rahatsız ediyor.

İyi çalışmalar, saygılar
Affımıza sığınacak birşeyiniz yok, sizin düşünceleriniz bizi geliştirecektir. Responsive dediğimiz tema yapısını kullanıyoruz, yani cihazın çözünürlüğüne göre değişiklik gösteriyor ve şekilleniyor tema. Bu yüzden bir mobil seçeneği mevcut değil. Ancak @Ozan bey size daha net bir cevap verecektir.

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983 ve BLasTeaR
Ozan

Ozan

Admin
@Ozan forumu bence biraz daha renklendirin şuanda bembeyaz ve sanki içi boşmuş gibi duruyor. Görsel caziplik olumlu etki edecektir.
Forum tasarımında alternatif bir çalışma üzerindeyim, bittikten ve duyurduktan sonra görüşlerinizi tekrar alıyor olacağız.
ilginizi çekebilir bölümü bir seçenek olarak olabilir mi? Ben orasını yararlı buluyorum, gerçekten ilgimi çekecek konular oluyor
@Ozan abi
Yani kaldırmasak ayrı dert, kaldırsak ayrı dert :) Bir bakalım ayarlayamazsak tekrar etkinleştireceğim.
alt menü yazıları siyah olması kötü olmuş
Burayı tam anlamadım nereyi kastediyorsunuz?
Uygulama konusunda bildirim için teşekkürler, bu konuda özel bir yapıya gideceğiz gibi. Tapatalk bu konuda her ne kadar tecrübeli ve pratik ise de, bize özel yazılımda biraz kullanışsız kalmadı değil. Bu yapılacak işlerimiz arasında olacak emin olabilirsiniz.

İyi çalışmalar, saygılar
Mobil ve PC sürümlerin birbirinin aynı fonksiyonlara ve tasarımlara sahip olması görsel açıdan da teknik açıdan da hatta google in da tavsiye ettiği yapıdır. Responsive site tasarımı birçok web teknolojisini yakından takip eden hemen tüm sitelerin standardı haline gelmiştir gelmediyse de gelecektir bundan emin olabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Üst Alt