Yeni 2016 Maxicep Tasarımını nasıl buldunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni tasarımımızı nasıl buldunuz?

• Gerçekten mükemmel oldu

Kullanılan: 213 54.1%
  • Klasik tasarım daha iyiydi

Kullanılan: 63 16.0%
  • Eskisine göre idare eder

Kullanılan: 84 21.3%
  • Hiç beğenmedim

Kullanılan: 34 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    394
mabdussamed

mabdussamed

Üye
mobil görünüm gayet hoş olmuş. benim alışamadığım tek şey logosu. sanki eskisi daha iyiydi. yada henüz alışmadığımdandır.

• Beğen
Tepkiler: Ozan

cyborg78

cyborg78

Üye
ne degişti ben anlayamadım, pek kullanmadıgımdan olsa gerek, bi ara opera miniden foruma giriş bölümü bile yoktu :)

BONZAI 34

BONZAI 34

Üye
gerçekten çok iyi olmuş kullanışlı. her ne ararsam bulabiliyorum

• Beğen
erhanercan

erhanercan

Üye
masa üstünde pcden girerken kullanıcı mesajları cok alan kaplamıyor mu sizce de oysa konuşma penceresi gibi olsa daha çok mesaj gözükür bir alanda yahu

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
masa üstünde pcden girerken kullanıcı mesajları cok alan kaplamıyor mu sizce de oysa konuşma penceresi gibi olsa daha çok mesaj gözükür bir alanda yahu
aynen Facebook tarzı sağ altta olabilir

GodMode

GodMode

Üye
Genel olarak güzel ama eskisine alışmışım, sanki başka bir site gibi geliyor :)

m_yasar

Üye
Vala süper olmuş, gayet statik ve kullanışlı,:alkis ellinize sağlık

• Beğen
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Saygı değer arkadaşım form gayet başarılı ve çokta güzel olmuş. Ama sosyal medya tarzı bir form geliştir seniz çok harika ve güzel olur. Belki sosyal medya tipi bir form derken biraz abart samda bu benim hayalim. Pek bilgim olmasa da çalışmalara başladım.

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
Saygı değer arkadaşım form gayet başarılı ve çokta güzel olmuş. Ama sosyal medya tarzı bir form geliştir seniz çok harika ve güzel olur. Belki sosyal medya tipi bir form derken biraz abart samda bu benim hayalim. Pek bilgim olmasa da çalışmalara başladım.
Görüşlerinizi değerlendireceğiz teşekkürler.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yeni rütbe sistemine hiç ama alışamadım çpk göze batıyor :hih: bence eski rütbe sistemi daha güzel ve hoşdu bence ona geri dönülse çok iyi olur bence

KuKLy

KuKLy

Üye
Çok da güzel, çok ta iyi güzel olmuş. Ellerinize sağlık :)

• Beğen
SpyChef

SpyChef

Üye
Harika gözüküyor.

• Beğen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Güzel oldu.
Her türlü konunun dile getirildiği,
Sorular karşısında da anında cevapların verildiği veya alındığı
Dinamik bir site..
İnsanoğlu, değişikliklere her zaman karşı çıkabilir, kısa sürede de alışır. Yeterki site tasarımı yapanlar kullanıcı hassasiyetlerini takip etsinler, küçükte olsa güzel önerileri değerlerlendirmeyi bilsinler.

Benzer bir çok siteyi zaman zaman takip ederim. Sanki burası insanın yüzüne daha gülüyor.
Kısacası, hayatın tüm canlılığıyla sanal görünümlü yaşandığı yer gibi.
Özellikle, teknik anlamdaki anlık yardımlaşmalar ve yardım alınacak yüzlerce konuluk arşivi çok yararlı.
Böylesine bir ortama ayak basanları tasarımın sıcak yüzüyle karşılamak daha anlamlı hale geliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Yeni gôrünüme alışamadım artık çok az giriyorum

GM Discovery 2+ ile gönderildi.

Serhat Altun

Serhat Altun

Üye
Ben Cep telefonundan Bu tür Hizmetleri Kullanmıyorum Bilgisayarımdan internete ve foruma giriyorum güzel hoş ama zemin çok beyaz göz almayacak kadar koyulaşabilir

NextWorld

NextWorld

Üye
Uc Browser İle beraber gelen ad block üye girişi yapmayı engelliyor. Tıklayınca tepki vermiyor(Nick şifre bölümü) klavye gelmiyor. Ad block kapatınca düzeliyor. Adblock giriş paneliyle sorun veriyor. Ama önemli değil kapatınca sorun kalkıyor.

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
süper bence

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
iyi olmuş iyi :D eskiden tapatalkdan girerdim şimdi pcden de çok güzel olmuş.

• Beğen

samil11

Üye
pc de bir seçeneğin üstüne gelince pencere açılıyor ama fareyi çekince kapanmıyor, ayarlansa iyi olur

maximumüye

maximumüye

Üye
Hayirli olsun digeride guzeldi buda guzel

Üst Alt