Duyuru Yeni 2016 Forum Tasarımı Tüm Detaylar ve Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Senin telefon c6 mı :)
Konu Başlığına Dikkat ediniz, (2016 Forum Tasarımı yaziyor) yani, Yeni Cihazlar için Geliştirilmiş bir Forum Tasarımı, Günümüzde artık, Çoğu insan 'Android' veya 'İos' İşletim sistemli Cihaz Kullanıyor. Bu nedenle, eski tür Cihazlarda Bahseddiginiz olay olabilir.
2-3 kişi içinde Basit bir 'Forum Tasarımı' Tasarlamanin anlamı yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Konu Başlığına Dikkat ediniz, (2016 Forum Tasarımı yaziyor) yani, Yeni Cihazlar için Geliştirilmiş bir Forum Tasarımı, Günümüzde artık, Çoğu insan 'Android' veya 'İos' İşletim sistemli Cihaz Kullanıyor. Bu nedenle, eski tür Cihazlarda Bahseddiginiz olay olabilir.
Öyle tabi benim cihaz m.ö. 2000li yıllardan kalma :)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

MaxipmaN

Üye
Bahseddiginiz; 'Telefonda Forumda Dolaşmak zor oluyor' sözüne katılmıyorum. Ben Rahatlıkla Forumda Mobil Cihazimla Dolasabiliyorum...

Web'de bir cok Gif. Kucultme sitesi Mevcut araştırabilirsiniz. Bkz:
Lütfen geniş tarafı kısa tarafının iki katı büyüklüğünde olan bir resim seçiniz.

böyle diyor başka siteden de denedim.

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Lütfen geniş tarafı kısa tarafının iki katı büyüklüğünde olan bir resim seçiniz.

böyle diyor başka siteden de denedim.
Su anda Gif. Formatında Avatariniz, sorunsuz...
Güle güle kullanın :oke:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
PALA.

PALA.

Üye
Tekrar düşündümde talep varsa tasarım konusunu değerlendirmeleri iyi olur. Symbian cihazlara destek veren tek site burası.

hamza123

hamza123

Üye
bence güzel olmuş hayırlı olsun

snapdroid

snapdroid

Üye
Artık bu siteye girince her yerden reklam fışkırıyor. Uzmanlastiginiz tek nokta zaten reklam. Gerisi boş.
Öyle dememek lazım. Eskiden reklam mobil için hiç yoktu. Hatta çekiliş yapılır ve 1000 a kadar hediyedağıtılırdı. Bana win 10 pro düşmüştü

Baydırman

Baydırman

Moderator
Bir habere yorum yaptım. Altta saat ve tarih çıktı. Saat, üç saat geri. @Ozan
Link

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Üyeler güya siteye reklamsız girecekti sayın yetkililer ama chrome mobil de vede pide reklamdan bol bir şey yok yaa

• Beğen
Tepkiler: serinaga
exp_l0it

exp_l0it

Üye
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
serinaga

serinaga

Üye
Üyeler güya siteye reklamsız girecekti sayın yetkililer ama chrome mobil de vede pide reklamdan bol bir şey yok yaa
Bu nedenle artık giresim gelmiyor :(

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Ozan imza kısmına link tanıma özelliği getirilmeli bence .

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@Ozan imza kısmına link tanıma özelliği getirilmeli bence .
Üyelerin imzalarına link koyması, backlink reklamları engellemek amacıyla yasaklanmıştır. Sadece yöneticiler, forum kuralları gibi önemli linkleri imzalarında belirtebilmeleri için kolaylık sağlaması amaçlı koyabilmektedir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cevabınız için teşekkürler .

• Beğen

Üst Alt