Duyuru Yeni Forum G├╝ncellemesi ­čĄŚ Eyl├╝l 2019

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
MaxiCep, Aral─▒k 2004 de kurulu┼čundan bu yana teknik i┼čleyi┼č a├ž─▒s─▒ndan geli┼čen teknolojiyi devaml─▒ takip ederken, ├╝yelerinin de taleplerini hi├žbir zaman es ge├žmeden, her zaman daha kaliteli bir forum deneyimi sunmak ama├žl─▒ s├╝rekli geli┼čmeye devam etti. Eyl├╝l 2019 itibari ile 15. ya┼č─▒nda yep yeni bir g├╝ncelleme daha ge├žirdi ve ba┼čtan a┼ča─č─▒ yenilendi. G├Âzle g├Âr├╝lebilir geli┼čtirmelerin d─▒┼č─▒nda, arka planda kalan ├žok ciddi geli┼čtirmeler mevcut oldu─čunu belirtmeliyim.

├ľncelikle, yeni g├╝ncellemedeki en ├žok dikkate ald─▒─č─▒m─▒z fakt├Âr H─▒z oldu.

├ťyelerimizin, her ge├žen g├╝n artan mobil cihazlardan giri┼č trafi─čine kay─▒ts─▒z kalamazd─▒k ve sizlere bir mobil uygulama h─▒z─▒nda, sorunsuz bir forum sitesi sunmak ilk hedefimizdi. Bunu yaparken, tabiki geli┼čen teknolojiye ayak uydurmak ad─▒na yenilikleri de dahil etmi┼č olduk. Sayfalarda gezinme ve i┼člem h─▒z─▒, hem yaz─▒l─▒m hem de tasar─▒m taraf─▒ndaki kriterlere ba─čl─▒ oldu─čundan; tasar─▒m ve yaz─▒l─▒m taraf─▒nda hissedece─činiz ciddi farklar olabilir. Bunlar size sorunsuz ve ├žok h─▒zl─▒ bir forum sitesi sunma hedefi sonucudur. G├Âremedi─činiz ├Âzelliklerden ise, bizi yava┼člataca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nerek kurtulduk ­čśë

Yeniliklerden ad─▒m ad─▒m ve k─▒saca bahsetmek gerekirse;
  1. Tasar─▒m sadele┼čtirildi, y├╝klerden kurtuldu. ├ľnceki al─▒┼č─▒la gelmi┼č ve be─čenilen renk paletini koruyarak, mobil ile masa├╝st├╝ g├Âr├╝n├╝mlerde olduk├ža kullan─▒┼čl─▒ pratik biri yap─▒ ve g├Âr├╝n├╝m sunmu┼č olduk.
  2. Art─▒k Gece Modu (Dark Mode) ├žok daha pratik ve ba┼čar─▒l─▒ bir ┼čekilde ├žal─▒┼č─▒yor. G├Âzleriniz yorulmayacak.
  3. Mobil kullan─▒┼čl─▒l─▒k ve mobil uyum ileri derece art─▒r─▒ld─▒. Yatay ve dikey g├Âr├╝n├╝mler ayr─▒ ayr─▒ tek tek ├žal─▒┼č─▒ld─▒.
  4. Evrensel Emoji deste─či. Art─▒k mobil cihazlar─▒n kendi emojilerini hem ba┼čl─▒klarda, hem mesajlar─▒n─▒zda kullanabiliyorsunuz.
  5. Geli┼čtirilmi┼č navigasyon. Neler Yeni, Cevaplanmayan Konular, Kendi konu ve mesajlar─▒n─▒z gibi h─▒zl─▒ aramalar.
  6. Sosyal medya ve video sitelerinden, dahili embed (g├Âmme) ├Âzelli─či. ─░├žerik, Link yap─▒┼čt─▒r─▒ld─▒ktan sonra otomatik olarak g├Âsterilir.
  7. H─▒zl─▒ Konu A├žma ├Âzelli─či. ├ťyeler, ilgili kategori ve forum ana sayfas─▒nda tek t─▒kla konu a├žabilir hale geldi.
  8. Mesaj yazma edit├Âr├╝nde, ilgili emoji ve smileyin ├ža─č─▒rma kodunu yazarak direkt olarak ├ža─č─▒rma.
  9. Push Bildirim ├ľzelli─či. Bilgisayar (PC, Mac) ve Android i┼čletim sistemli cihazlar─▒n─▒za forum i├ži anl─▒k bildirimlerin gelmesi. (iOS Desteklemiyor)
  10. Yeni ve Pratik ─░ki Ad─▒ml─▒ Do─črulama. Authy uygulamas─▒ kurulu cihazlarda, foruma iki ad─▒ml─▒ do─črulama giri┼člerinde kod girmeye gerek kalmadan otomatik giri┼č.
  11. Tepkiler ├Âzelli─či. Art─▒k mesajlara sadece "Be─čen" tepkisi de─čil, "K─▒zg─▒n, d├╝┼č├╝nceli, ├╝zg├╝n, cool, be─čenmedim" gibi ekstra tepkiler verme imkan─▒.
  12. Forum i├ži payla┼č─▒lan URL' lerde otomatik meta. Websitesinin ├Ânizlemesini, a├ž─▒klamas─▒n─▒ al─▒nt─▒ olarak g├Âsterme. Art─▒k linkler, sade de─čil!
  13. Ve daha arka planda a├ž─▒klayarak bitmeyecek, t├╝m g├Ârsel ve yaz─▒l─▒msal i┼čleyi┼č ├Âzellikleri. Ke┼čfetmelisiniz!
Lider Mobil Teknoloji Forumu olarak, tabiki t├╝m bu etkile┼čimlerimizi yapabildi─čimiz forum yap─▒s─▒nda da teknolojiden geri kalmayarak, ├╝yelerimizin t├╝m talep ve ihtiya├žlar─▒na cevap veren ├žal─▒┼čmalara her zaman devam edece─čiz.

Sayg─▒lar

• Be─čen
  • Sevdim
  • Cool
Tepkiler: BLasTeaR, NextWorld, korkusuz__ ve 10 di─čerleri
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Forum tasar─▒m─▒ ve yaz─▒l─▒m─▒n─▒n de─či┼čti─či bu ilk 15 g├╝nl├╝k s├╝re├žte, t├╝m ilgili ├╝yelerimizle etkile┼čim i├žindeki geli┼čtirmelerimizi a┼ča─č─▒daki konuda tart─▒┼čarak uygulam─▒┼čt─▒k ve dikkate almaya devam ediyoruz.

• Be─čen
Tepkiler: Murat Alper, Mesut Akta┼č ve TheNightMare.
Jelly Beanci

Jelly Beanci

├ťye
Fark etti─čim bir sorun var yeni temada. (├Ânceden var m─▒yd─▒ bilmiyorum belki uzun s├╝redir vard─▒.)
Hesab─▒m─▒ onaylatmak i├žin Facebook hesab─▒m─▒ ekleyecekken ba─člamaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒z mail ba┼čka bir kullan─▒c─▒da kullan─▒yor hatas─▒ ald─▒m.
akl─▒ma ├Ânceden a├žt─▒─č─▒m ilk hesab─▒m geldi. Zaman─▒nda s─▒rf konu hakk─▒nda soru sormak i├žin a├žm─▒┼čt─▒m. Sonras─▒nda ise hangi mail ile kay─▒t oldu─čumu unuttu─čum i├žin bir daha giri┼č yapamam─▒┼čt─▒m. O g├╝n ┼čuan kulland─▒─č─▒m hesab─▒m─▒ a├žt─▒m.

├ľn bilgilendirmeyi ge├žersek o hesab─▒ma deneme yan─▒lma yaparak girmeyi ba┼čard─▒m.
mail adresini de─či┼čtirdim art─▒k kullanmad─▒─č─▒m i├žin de kendi hesab─▒m─▒ ┼čikayet edip hesab─▒n silinmesi talep etmi┼čtim.
bug├╝n hesap kapand─▒ m─▒ diye kontrol etmek i├žin giri┼č yapt─▒─č─▒mda. neye t─▒klarsam t─▒klay─▒m "Muhemel forum kurallar─▒na ayk─▒r─▒ bir davran─▒┼č─▒n─▒zdan dolay─▒ yasakland─▒n─▒z. " diyerek hata verdi. resmi olarak banl─▒ oldu─čum i├žin hi├ž ┼čey yapamamam normal ancak ├ž─▒k─▒┼č bile yapamad─▒m.

├ç─▒k─▒┼č yapabilmek i├žin Chrome ├╝zerinden site ile ilgili local verileri, sessionlar─▒ vs tek tek silmem gerekti.
e─čer banl─▒ hesap ile giri┼č yap─▒l─▒rsa bir daha ├ž─▒k─▒lam─▒yor

Son d├╝zenleme:
fatihmente┼č

fatihmente┼č

├ťye
Fark etti─čim bir sorun var yeni temada. (├Ânceden var m─▒yd─▒ bilmiyorum belki uzun s├╝redir vard─▒.)
Hesab─▒m─▒ onaylatmak i├žin Facebook hesab─▒m─▒ ekleyecekken ba─člamaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒z mail ba┼čka bir kullan─▒c─▒da kullan─▒yor hatas─▒ ald─▒m.
akl─▒ma ├Ânceden a├žt─▒─č─▒m ilk hesab─▒m geldi. Zaman─▒nda s─▒rf konu hakk─▒nda soru sormak i├žin a├žm─▒┼čt─▒m. Sonras─▒nda ise hangi mail ile kay─▒t oldu─čumu unuttu─čum i├žin bir daha giri┼č yapamam─▒┼čt─▒m. O g├╝n ┼čuan kulland─▒─č─▒m hesab─▒m─▒ a├žt─▒m.

├ľn bilgilendirmeyi ge├žersek o hesab─▒ma deneme yan─▒lma yaparak girmeyi ba┼čard─▒m.
mail adresini de─či┼čtirdim art─▒k kullanmad─▒─č─▒m i├žin de kendi hesab─▒m─▒ ┼čikayet edip hesab─▒n silinmesi talep etmi┼čtim.
bug├╝n hesap kapand─▒ m─▒ diye kontrol etmek i├žin giri┼č yapt─▒─č─▒mda. neye t─▒klarsam t─▒klay─▒m "Muhemel forum kurallar─▒na ayk─▒r─▒ bir davran─▒┼č─▒n─▒zdan dolay─▒ yasakland─▒n─▒z. " diyerek hata verdi. resmi olarak banl─▒ oldu─čum i├žin hi├ž ┼čey yapamamam normal ancak ├ž─▒k─▒┼č bile yapamad─▒m.

├ç─▒k─▒┼č yapabilmek i├žin Chrome ├╝zerinden site ile ilgili local verileri, sessionlar─▒ vs tek tek silmem gerekti.
e─čer banl─▒ hesap ile giri┼č yap─▒l─▒rsa bir daha ├ž─▒k─▒lam─▒yor
Sitenin ├Ân belle─čini silersen, siteye tekrar giri┼č yapabilirsin. Banl─▒ hesapla giri┼č yaparsan bir daha ├ž─▒k─▒┼č yapamazs─▒n, onun i├žin her seferinde ├Ân belle─čini temizlemen gerekiyor. ­čśŐ

yancieszafer

├ťye
├ľncelikle yenilime i┼člemi hay─▒rl─▒ olsun. Yaln─▒z dikkatimi ├žekti Tapatalk ile ba─člant─▒ kesilmi┼č. Tekrardan aktif olma durumu varm─▒ d─▒r?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

├ťye
Sitenin ├Ân belle─čini silersen, siteye tekrar giri┼č yapabilirsin. Banl─▒ hesapla giri┼č yaparsan bir daha ├ž─▒k─▒┼č yapamazs─▒n, onun i├žin her seferinde ├Ân belle─čini temizlemen gerekiyor. ­čśŐ
zaten ├Âyle yaparak ├ž─▒kt─▒m.
├Ânemli olan buna gerek kalmadan ├ž─▒kabilmek. deadlock olduktan sonra session bilgilerini silmek tek ├ž├Âz├╝m gibi duruyor.

• Be─čen
Tepkiler: fatihmente┼č
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
├ľncelikle yenilime i┼člemi hay─▒rl─▒ olsun. Yaln─▒z dikkatimi ├žekti Tapatalk ile ba─člant─▒ kesilmi┼č. Tekrardan aktif olma durumu varm─▒ d─▒r?
Tapatalk kadar h─▒zl─▒ bir yap─▒ olu┼čturdu─čumuz i├žin, dahili bildirim sistemi de oldu─ču i├žin, Tapatalk network unden kal─▒c─▒ olarak ve tamamen kurtulduk (├ž─▒kt─▒k demiyorum ├ž├╝nk├╝ bizim i├žin her zaman bir y├╝k ve riskti)

zaten ├Âyle yaparak ├ž─▒kt─▒m.
├Ânemli olan buna gerek kalmadan ├ž─▒kabilmek. deadlock olduktan sonra session bilgilerini silmek tek ├ž├Âz├╝m gibi duruyor.
Bu bir sorun de─čil.
Normalde Banlan─▒rken ├╝yenin kulland─▒─č─▒ t├╝m IP adresini dahi engelleme m├╝mk├╝n olmas─▒na ra─čmen yapm─▒yoruz. Sadece hesaba eri┼čimi engelliyoruz. ve ├ťyenini kolayca profilinden ├ž─▒k─▒┼č yaparak yeni ├╝yelik almas─▒n─▒ da istemiyoruz. Sizin durumu d├╝┼č├╝n├╝rsek, bir ├╝yenin 2 hesab─▒ olmas─▒n─▒ da istemiyoruz. Dolay─▒s─▒ ile olu┼čan t├╝m bu zorluklar, k─▒smen bunlar─▒ engellemek i├žin. Tabi ├ž├Âz├╝mleri var m─▒? ├ç├Âz├╝ms├╝z hi├žbir ┼čey yok ancak forum i├ži yaz─▒l─▒msal disiplin sistemi buna neden oluyor.

Di─čer konuya gelecek olursak e─čer, Facebook ile hesab─▒ ba─člamaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒zda, facebook mail adresiniz farkl─▒ bir ├╝yelikle e┼čle┼čtiyse hata da alman─▒z normal, hata al─▒yorsunuz. Ancak hata al─▒nan yerde, e─čer yard─▒ma ihtiyac─▒n─▒z olursa "ileti┼čim formu" ile ileti┼čime ge├žmeniz konusunda y├Ânlendirme mevcut. Dolay─▒s─▒ ile Forum y├Ânetimine; ben facebook hesab─▒n─▒ ba─člayam─▒yorum mail adresim bu ve b├Âyle b├Âyle oluyor derseniz, gereken d├╝zeltmeyi yaparak mail ile geri d├Ân├╝┼č yapar─▒z ve sonu├ž olarak ba─člars─▒n─▒z.

• Be─čen
Tepkiler: Bu─čra, MAERKEK, Mesut Akta┼č ve 1 ki┼či daha
Jelly Beanci

Jelly Beanci

├ťye
Tapatalk kadar h─▒zl─▒ bir yap─▒ olu┼čturdu─čumuz i├žin, dahili bildirim sistemi de oldu─ču i├žin, Tapatalk network unden kal─▒c─▒ olarak ve tamamen kurtulduk (├ž─▒kt─▒k demiyorum ├ž├╝nk├╝ bizim i├žin her zaman bir y├╝k ve riskti)

Bu bir sorun de─čil.
Normalde Banlan─▒rken ├╝yenin kulland─▒─č─▒ t├╝m IP adresini dahi engelleme m├╝mk├╝n olmas─▒na ra─čmen yapm─▒yoruz. Sadece hesaba eri┼čimi engelliyoruz. ve ├ťyenini kolayca profilinden ├ž─▒k─▒┼č yaparak yeni ├╝yelik almas─▒n─▒ da istemiyoruz. Sizin durumu d├╝┼č├╝n├╝rsek, bir ├╝yenin 2 hesab─▒ olmas─▒n─▒ da istemiyoruz. Dolay─▒s─▒ ile olu┼čan t├╝m bu zorluklar, k─▒smen bunlar─▒ engellemek i├žin. Tabi ├ž├Âz├╝mleri var m─▒? ├ç├Âz├╝ms├╝z hi├žbir ┼čey yok ancak forum i├ži yaz─▒l─▒msal disiplin sistemi buna neden oluyor.

Di─čer konuya gelecek olursak e─čer, Facebook ile hesab─▒ ba─člamaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒zda, facebook mail adresiniz farkl─▒ bir ├╝yelikle e┼čle┼čtiyse hata da alman─▒z normal, hata al─▒yorsunuz. Ancak hata al─▒nan yerde, e─čer yard─▒ma ihtiyac─▒n─▒z olursa "ileti┼čim formu" ile ileti┼čime ge├žmeniz konusunda y├Ânlendirme mevcut. Dolay─▒s─▒ ile Forum y├Ânetimine; ben facebook hesab─▒n─▒ ba─člayam─▒yorum mail adresim bu ve b├Âyle b├Âyle oluyor derseniz, gereken d├╝zeltmeyi yaparak mail ile geri d├Ân├╝┼č yapar─▒z ve sonu├ž olarak ba─člars─▒n─▒z.
e─čer ger├žekten kurallara ayk─▒r─▒ bir davran─▒┼čta bulunup banlanan ├╝yelerin tekrardan yeni bir ├╝yelik a├žmalar─▒n─▒n engellenmesini anl─▒yorum.
Ancak ben kullan─▒lmayan unutmu┼čmu┼č hesab─▒m─▒ kapatt─▒rmak istedim.
ayarlar i├žersinden yap─▒lamad─▒─č─▒n─▒ g├Ârd├╝─č├╝mden, ┼×ikayet butonunu kullanarak iptal talep ettim. ├ťyelik iptali ile Kurallara ayk─▒r─▒ davran─▒┼čta bulunmak ayn─▒ say─▒lmamal─▒.

"Tart─▒┼čma yaratmaya ├žal─▒┼čm─▒yorum sadece baz─▒ fark edilmesi zor sorunlar─▒n d├╝zeltilmesi i├žin geri bildirimde bulunuyorum."

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Kimsenin sistemden ├ž─▒k─▒┼č yapmas─▒na engel olamay─▒z, asl─▒nda teknik olarak b├Âyle bir geli┼čtirme de yok.

Ancak; ├ç─▒k─▒┼č Yapma fonksiyonuyla ilgili, Chrome adl─▒ taray─▒ca bir bug oldu─ču do─čruland─▒. Yani ge├žerli bir hesapla bile ├ž─▒k─▒┼č yapmaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒zda, yine benzer sorunlar ya┼čaman─▒z muhtemel. Bunu chromium tak─▒m─▒ do─črulad─▒ ancak hen├╝z bir aksiyon almad─▒lar. Teknik olarak ┼×u an i├žin Clearsitedata() ├ža─čr─▒s─▒ ile Logout (├ç─▒k─▒┼č) fonksiyonu olan t├╝m websitelerinde -ki ├žo─ču forum sitesinde bu ┼čekilde olmal─▒- bu sorun var.

Umuyoruz bir sonraki s├╝r├╝mde d├╝zelecek. Chrome d─▒┼č─▒nda hi├žbir taray─▒c─▒da bir sorun yok deneyebilirsiniz :)

• Be─čen
Tepkiler: TheNightMare., PALA. ve Jelly Beanci
PALA.

PALA.

├ťye
Umuyoruz bir sonraki s├╝r├╝mde d├╝zelecek. Chrome d─▒┼č─▒nda hi├žbir taray─▒c─▒da bir sorun yok deneyebilirsiniz :)
Benim antika hari├ž :D
Bende opera mini ile girerken biraz s─▒k─▒nt─▒ ya┼č─▒yorum ama o mevzunun sebebini daha ├Ânce konu┼čtuk ve kapand─▒.
Chrome ve site parola hat─▒rlama ├Âzelli─čine sahip ek olarak bu ├Âzellikleri kullanmadan yada gizli sekmeden denemekte fayda sa─člayabilir :hmmm

Jelly Beanci

Jelly Beanci

├ťye
Chrome d─▒┼č─▒nda hi├žbir taray─▒c─▒da bir sorun yok deneyebilirsiniz :)
Maalsef Edge,IE11 hatta Samsungun mobil taray─▒c─▒s─▒nda bile ├ž─▒k─▒┼č iste─činde bulundu─čumda.
Bana Push bildirim g├Âsterip ne istersem isteyim red ediyor yani sorun sitede. t├╝m taray─▒c─▒larda ayn─▒ sorunun ayn─▒ ┼čekilde olu┼čmas─▒ tesad├╝f olamaz

Medyalar─▒ g├Âr├╝nt├╝lemek i├žin kay─▒t olmal─▒s─▒n─▒z

Hata bu ┼čekilde. Taray─▒c─▒ ba─č─▒ms─▒z olarak bir "Deadlock" durumu mevcut

Son d├╝zenleme:
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
G├Âksel bu konuda hakl─▒ oldu─čunu do─črulayabilirim, a├ž─▒kcas─▒ forum yaz─▒l─▒m─▒n─▒n bu konuda davran─▒┼č─▒n─▒n -nadirdir ki- ben de bu ┼čekilde oldu─čunu bilmiyordum. Cezal─▒ olan ├╝yelerin, ayn─▒ taray─▒c─▒da tekrar ba┼čka bir ├╝yelik alarak foruma devam etmemesi i├žin, ├ž─▒k─▒┼č ├žerezlerini temizleyemeyecek ┼čekilde bir i┼čleyi┼č tasarlanm─▒┼č ve sistem bu ┼čekilde. GDPR kurallar─▒na da ayk─▒r─▒ bir durum yok.

Resmi forum yaz─▒l─▒m─▒ destek birimi de, taray─▒c─▒ ├žerezlerinin tamamen temizlenmesi d─▒┼č─▒nda ├ž─▒k─▒p yap─▒p tekrar giri┼č yap─▒lamad─▒─č─▒n─▒ do─črulad─▒. Yani bir sorun de─čil, i┼čleyi┼č tarz─▒.

Ancak yine de yukar─▒da yazd─▒─č─▒m gibi; Chrome' a yeni bir g├╝ncelleme gelene kadar varolan ├ž─▒k─▒┼č yapma bug ─▒ ge├žerlidir. ├ç─▒k─▒┼č yap dedikten sonra sistem yan─▒t bekliyor ancak yeniledi─činizde ├ž─▒k─▒┼č yapm─▒┼č oluyorsunuz. Umar─▒z Chrome bir sonraki s├╝r├╝m├╝nde bu konuya el atacak.

• Be─čen
Tepkiler: Jelly Beanci
PALA.

PALA.

├ťye
Asl─▒nda ccleaner + winapp2 eklentisi ile sa─člam bir temizlik yapt─▒ktan sonra chrome verileri bir nevi s─▒f─▒rlan─▒r problem ortadan kalkabilir :hmmm
Ama buradaki as─▒l mevzu bunun bir sorundan ├žok bir ├Ânlem olmas─▒ yani amac─▒na uygun ├žal─▒┼č─▒yor...

• Be─čen
Tepkiler: Ozan
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Operadan bildirim geliyor

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
┼×u an i├žin Chrome, Firefox, Edge, Safari, Opera hepsinden bildirim geldi─čini biliyorum. (Ayarlar─▒n─▒zdan push bildirimleri etkinle┼čtirerek, taray─▒c─▒dan izin vermeniz durumunda)

• Be─čen
Tepkiler: MAERKEK

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Say─▒l─▒ KanunÔÇÖun 2. maddesinin 1. f─▒kras─▒n─▒n m) bendi ile ayn─▒ kanunun 5. maddesi kapsam─▒nda BTK kurumu taraf─▒ndan onayl─▒ Yer Sa─člay─▒c─▒ olarak faaliyet g├Âstermektedir. ─░├žerikler, ├Ân onay olmaks─▒z─▒n tamamen kullan─▒c─▒lar taraf─▒ndan olu┼čturulmaktad─▒r.

MaxiCep.com; Yer sa─člay─▒c─▒ olarak, kullan─▒c─▒lar taraf─▒ndan olu┼čturulan i├žeri─či ya da hukuka ayk─▒r─▒ payla┼č─▒m─▒ kontrol etmekle ya da ara┼čt─▒rmakla y├╝k├╝ml├╝ de─čildir.

MaxiCep.comÔÇÖun yer sa─člad─▒─č─▒ i├žeri─čin 5651 Say─▒l─▒ KanunÔÇÖun 8 ila 9. maddelerine ayk─▒r─▒ ┼čekilde; ki┼čilik haklar─▒n─▒z─▒ ihlal etti─čini ya da hukuka ayk─▒r─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail g├Ândererek ileti┼čime ge├žerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve ├Âzenle incelenmekte olup ki┼čilik haklar─▒n─▒z─▒n ihlali ya da hukuka ayk─▒r─▒l─▒─č─▒n tespiti halinde mevzuat kapsam─▒nda en k─▒sa s├╝rede i┼člem yaparak bilgi verece─čiz.
├ťst Alt