Duyuru Yenilenen 2016 Model 4.5G Hızında MaxiCep.Com Ana Sayfası :)

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Yenilenen 2016 Model 4.5G Hızında MaxiCep.Com Ana Sayfası :)
Yenilenen ana sayfamızı uzun zamandır sabırla beklediğinizi biliyoruz. Teknoloji siteleri içerisinde kalitesini ciddi anlamda hissettirecek iddaalı ve fonksiyonel bir ana sayfa hazırladık. Yeni ana sayfamızı hazırlarken, başta ziyaretçilerimizin görüşleri ve önerilerini dikkate alarak çağa en tepeden ayak uydurmak istedik ve ana sayfa tasarımımızı ve modüler yapımızı bu teknolojide hazırlamaya çalıştık.

2016 yılına yakışır ve teknoloji dünyasının yakında gerçekleştirdiği en büyük gelişme olan 4.5G hızında mobil internete de yakışır bir teknoloji haberleri ve mobil cihazlar ile uygulamalar içeren teknoloji sitesi karşınızda.

Öncelikle ana sayfa ile forum girişi, ortak giriş altyapısındadır ve foruma giriş yapmış üyeler, ana sayfadaki tüm içeriklere kendi profilleriyle ek bir giriş yapmalarına gerek kalmadan yorum yazabilir durumdadır. Bu en çok istenen özelliklerden biriydi.

Yenilenen ana sayfada önceden olduğu gibi teknoloji haberlerimizi yakından takip ederek sizlere sunarken, yakın zamanda incelemelere de yer verebileceğimizi söyleyebilirim.

Haber ve inceleme dışında ise;

-CİHAZLAR Bölümünden, Günümüz teknolojik hayatın vazgeçilmez mobil cihazları olan cep telefonu - tablet - akıllı saatler ile ilgili tüm teknik detayları görerek, cihazlarla ilgili haberlere, galerilere, incelemelere ve yorumlara en hızlı ve en kolay şekilde erişerek, maxicep üyeleri yorum ve değerlendirmelerini yapabilecekler.

CİHAZ KARŞILAŞTIRMA ise bunlardan en önemlisi olarak karşınıza çıkacak. Cihazların özelliklerini karşılaştırabilerek, 2 veya 3 cihaz arasında ayırt edici hangi özellikler var kolayca görebileceksiniz.

-UYGULAMALAR Bölümünden, Popüler Mobil işletim sistemlerimiz Android, iOS ve Windows Phone resmi uygulama marketlerindeki uygulama ve oyunların detaylı bilgilerine, kılavuzlarınla, ipuçlarına ve sürüm bilgilerine yer verirken aynı zamanda maxicep üyelerinin yorumlarına da yer verilecek.

*Cihazlar ve Uygulamalar veritabanlarımız kısa sürede hızla gelişecek olup eksiksiz ve kusursuz çalıştırma niyetindeyiz. Şu an için henüz beta seviyesinde düşünebilirsiniz. Eksikler oldukça mevcut.

Haberler dışında yine geliştirilmesi istenen Foto Galeriler ve Video Galerileri sizler için yeniledik.

Çok fazla şey yazmayıp, sizi ana sayfayı incelemeye bırakıyorum. Hatalar ve düzeltme yapılacaklar notlarımızda mevcut, sizlerle birlikte kusursuz hale getirmeye çalışacağız.

Yine yepyeni 4.5G Hızında 2016 model Forum tasarımı da elzem işlerimizi bitirir bitirmez bugun yarın yayında. :box

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14, Reşwan, back-ir ve 16 diğerleri

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Simdiden hayirli olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Ozan
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Elinize sağlık çok güzel olmuş.:alkis

Hayırlı olsun.

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Hayırlı olsun @Ozan
Hemen inceleyelim :tebessüm:

İnceleme sonrası editi:
Sayfa içerik olarak güzel olmuş ancak üzerinde çalışılması gereken bazı noktalar var.
Sayfa yazı tipi nedeniyle midir bilmem sanki biraz silik duruyor, özellikle yan taraf biraz göz yorabilir.
Bir de sayfanın ilk açılışında developer login ekranı geliyor.
Birkaç düzenleme ile kusursuz hale gelecektir diye tahmin ediyorum :oke:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: androfilex, OttomaN TigeR, n000k ve 2 diğerleri
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
En Üst Tarafdaki Ana Başlıkla Az Bence Biraaz Daha Eklenmeli

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hayırlı Olsun İlk Önce.
Sorunlardan Biriside Ana Sayfaya Her Girmemde Bana Kimlik Bilgileriniz İle Giriş Yap Ekranı Geliyor. Girişi Olduğu Halde Bu Ekranın Gelmesini Düzeltir misiniz. Saygılar

• Beğen
Tepkiler: vaterfa
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Amaç bağcıyı dövmek değil de üzüm yemek olduğuna göre gün geçtikçe daha da güzel olacaktır.
Bazı hatalar da kervan yola dizildikten sonra görüldükçe düzelir.
En önemlisi de, genel anlamda nezih bir ortamın oluşu ve bu ortamın devamı için de dikkatli davranılmasıdır.
Sanal ortamlarda böylesi yerler az bulunur.
Hep birlikte korumamız dilegiyle.
Kolay gelsin.
Hayırlı Olsun İlk Önce.
Sorunlardan Biriside Ana Sayfaya Her Girmemde Bana Kimlik Bilgileriniz İle Giriş Yap Ekranı Geliyor. Girişi Olduğu Halde Bu Ekranın Gelmesini Düzeltir misiniz. Saygılar
Her girişte kimlik bilgilerinizi sorması, tarayıcı ayarlarınızdan kaynaklanıyor olabilir.
Gerek sizin yaptığınız tarayıcı ayarları gerekse bazı tarayıcıların default ayarları, sayfadan her çıkışta eski bilgileri tamamen silebiliyor ve hatırlatıcı bilgiler tamamen temizleniyor.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Ozan ve BLasTeaR
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Amaç bağcıyı dövmek değil de üzüm yemek olduğuna göre gün geçtikçe daha da güzel olacaktır.
Bazı hatalar da kervan yola dizildikten sonra görüldükçe düzelir.
En önemlisi de, genel anlamda nezih bir ortamın oluşu ve bu ortamın devamı için de dikkatli davranılmasıdır.
Sanal ortamlarda böylesi yerler az bulunur.
Hep birlikte korumamız dilegiyle.
Kolay gelsin.

Her girişte kimlik bilgilerinizi sorması, tarayıcı ayarlarınızdan kaynaklanıyor olabilir.
Gerek sizin yaptığınız tarayıcı ayarları gerekse bazı tarayıcıların default ayarları, sayfadan her çıkışta eski bilgileri tamamen silebiliyor ve hatırlatıcı bilgiler tamamen temizleniyor.

Android Chrome Tarayıcı İle Giriyorum Ama Hesabım Girili Olduğu Halde Böyle Birşey Geliyor

kralberk13

kralberk13

Üye
hayırlı olsun :)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Hayırlı Olsun İlk Önce.
Bu hata düzeltildi arkadaşlar kusura bakmayınız, tekrar dener misiniz ? Yukarıda profil resminiz de ufak bir şekilde geliyor olmalı artık.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu hata düzeltildi arkadaşlar kusura bakmayınız, tekrar dener misiniz ? Yukarıda profil resminiz de ufak bir şekilde geliyor olmalı artık.

@Ozan bence ilk mesaja uyarı notu olarak düşsen iyi olur :tebessüm:
Anasayfaya ilk girişte karşılaşılan developer login ekranının (özellikle Chrome tarayıcıda) çerezlerden kaynaklandığı ve bu ekranla karşılaşmamak için tarayıcı çerezlerinin temizlenmesi gerektiği vs vs...
Hayırlı Olsun İlk Önce.

Tarayıcı çerezlerini temizlerseniz ekran artık gelmeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

byburkay

Üye
çok kasıyor i açılması uzun zaman alıyor , cash sistemi ön yükleme olmalı , haber okumaya üşendim açıkcası sırf bu yüzden ,

tasarıma gelecek olursak efsane olmuş.. şuan da tam haber portalı havası var . ve insanın içini açıyor ama hız konusuna bir çözüm bulunmalı
forum butonu çok sağda göz önünde değil daha çok iletişim formu butonu gibi olmuş sola menüye logonun yanına eklenmeli bence , birde forumda logoya tıklayın portala değil forum ana sayfasına gitmeli şu anda göze çarpan tespitlerim bunlar uygurlar dikkate alır almazsınız takdir sizin , iyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Ozan
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye

Sorunu Düzelttiğiniz İçin Teşekkür Ediyorum

___kaptan___

___kaptan___

Üye
hayırlı uğurlu olsun :alkis :tebessüm:

Sarangni

Sarangni

Üye
Açıkçası Portal kısmı level atlamış. Görsel olarak oldukça iyi ve bir teknoloji sitesi havasını tam olarak veriyor. Birkaç ufak dokunuştan sonra çok daha iyi olacaktır.

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Öncelikle hayırlı olsun. Tamamen bitmemiş görünüyor üzerinde çalışılıyordur. SON HABERLER kısmındaki haber resimleri daha büyük olmalı diye düşünüyorum. Son haberler bölümündeki haberlerin resimlerinin yanındaki "1 saat önce" yazan daireleri haber metninin sağına alınsa ve haber resimleri yukarıdaki ana manşet haber resmiyle aynı hizaya getirilse daha hoş olur bence. Haber resimlerinin üzerinde #tag olması biraz görüntü karmaşası oluşturuyor. Yazı fontları düzenlenmeli. Özellikle bold yazılar baya bi kötü görünüyor sanki mürekkep taşmış gibi. Yeni logo çok hoş olmuş ancak keşke "cep" yazısındaki o telefon şekli yatay değil de dikey uygulansaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Site tamamen bittiğinde şuankinden daha hoş olacaktır eminim.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Ozan
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
güzel

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Tüm yorumlar dikkate alınıyor arkadaşlar. Görüşleriniz için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, iizz, KinG Tornado ve 3 diğerleri
iizzz

iizzz

Üye
eskisi daha iyiidi.karışık geldi.bana

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
1- Ana giriş ekranı (karşılama ekranı ) daha sade olmalı.(Az resim, az haber gibi..)
Hem performansı artırır, hem de bir çok karmaşayı da önlemiş olur.

Karşılama ekranına gelenler ihtiyaç ya da alışkanlıklarına göre dağılırlar.

2- Foruma ilk gelenlerin öncelikle tercih ettikleri, gelir - gelmez girdikleri konu ya da sayfalarla ilgili istatistik yapılmalı.
ve bu istatistiklerden en çok öne çıkan konu ya da sayfalar, Başlangıç sayfasında öne alınmalı.

3- Giriş yapanların yararı için her ay bir konu seçilerek bu konuyla ilgili detaylı bilgi verilmesi sağlanmalı(Örneğin: "cep telefonunu risksiz kullanma" gibi, ya da "Telefon pilinin verimli kullanılması" gibi, ya da telefonlarla ilgili açıklayıcı "teknik terimler" gibi)

4- Karşılama ekranının üstünde yer alan Başlıklar;
5- Geçişlerin ansızın değil de daha yavaş uygulamaya konulması.
Böylece değişiklikten hoşlanmayanların da değişikliğe alıştırılarak yeniliğe daha rahat ve tepkisiz geçmeleri sağlanmış olur.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve byburkay