Duyuru Yenilenen 2016 Model 4.5G Hızında MaxiCep.Com Ana Sayfası :)

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
sizin bu reklam sevdanız yüzünden insan siteden soğuyor ya

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Opera mini 4.2 mod versiyonunda yan görünüşte çok güzel forum deneyimi sunuyor bu tasarım .

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Konu dışı bir soru soracağım ama forum yazılıöını değiştirmeyi düşünüyor musunuz 2018e daha uygun olur belki düşünceniz varsa acaba yenileme gibi

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Konu dışı bir soru soracağım ama forum yazılıöını değiştirmeyi düşünüyor musunuz 2018e daha uygun olur belki düşünceniz varsa acaba yenileme gibi
Abi yazılım değil de görünümde iyileştirmeler yapılabilir yapılırsa eğer. Yazılım güzel zaten.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Abi yazılım değil de görünümde iyileştirmeler yapılabilir yapılırsa eğer. Yazılım güzel zaten.
Görünüm de olabilir ama yazılımda değişirse daha güzel olabilir bence :)

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Sence hangi sisteme geçilmeli abi :hmmm
Biraz arayüz donanımhaber'e benzese güzel olur sürekli yeniliyor kendini forum sürümü ama benim fikrim ona benzer bir arayüz olsa on numara olur xenforoda böyle bir arayüz var mı bilmiyorum varsada çok güzel olur bence birde siyah rengi çok seviyorum shitftdelede arayüzü değiştirdi ana Sayfa WordPress temelli ama forum xenoforomu onu çözemedim wordpressde güzel bir seçenek ama forum açacak kadar bilgim olsa eğer kesinlikle xenforo kullanırım

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Biraz arayüz donanımhaber'e benzese güzel olur sürekli yeniliyor kendini forum sürümü ama benim fikrim ona benzer bir arayüz olsa on numara olur xenforoda böyle bir arayüz var mı bilmiyorum varsada çok güzel olur bence birde siyah rengi çok seviyorum shitftdelede arayüzü değiştirdi ana Sayfa WordPress temelli ama forum xenoforomu onu çözemedim wordpressde güzel bir seçenek ama forum açacak kadar bilgim olsa eğer kesinlikle xenforo kullanırım
Dh xenforo değil galiba abi bi de onun turuncu rengi acayip rahatsız ediyor bence

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Diğer forum sitelerinin adını demeye gerek olmaz hele ki bu konuda hiç gerek yoktur. Özellik olarak istenilen veya arzu edilen bir değişikler için kıyas yönteminden ziyade renk siyah gelen bildirim şöyle bu şekilde diyerek konu açılabilir ve diğer üyelerimizinde bilgisine görüşüne gidilebilir.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Diğer forum sitelerinin adını demeye gerek olmaz hele ki bu konuda hiç gerek yoktur. Özellik olarak istenilen veya arzu edilen bir değişikler için kıyas yönteminden ziyade renk siyah gelen bildirim şöyle bu şekilde diyerek konu açılabilir ve diğer üyelerimizinde bilgisine görüşüne gidilebilir.
örnekleme de veremeyecez yani ne kadar özgür bir forumuz anlatamam neyse uzatmıyorum
Dh xenforo değil galiba abi bi de onun turuncu rengi acayip rahatsız ediyor bence
xenforo değil ama ismi aklıma gelmiyor

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
örnekleme de veremeyecez yani ne kadar özgür bir forumuz anlatamam neyse uzatmıyorum

xenforo değil ama ismi aklıma gelmiyor
Bence mevcut yazılıma dediklerin getirilebilir ve güzel olur. Konu aç destekleyelim. :yuru

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Sitemizin sağ üstündeki "ampül" simgesine tıklarsanız (bildirim ve mesaj simgesinin yanındaki) site koyu tema ile size hizmet verecektir koyu seviyorsanız.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Baydırman, Mesut Aktaş ve 1 kişi daha
Baydırman

Baydırman

Moderator
Sitemizin sağ üstündeki "ampül" simgesine tıklarsanız (bildirim ve mesaj simgesinin yanındaki) site koyu tema ile size hizmet verecektir koyu seviyorsanız.
Abi ana sayfa için bu tarz bi şey yapılabilir mi peki koyu bir tema mesela :hmmm

PALA.

PALA.

Üye
Yeni konu açıp konu kalabalığı olmasın diye buraya yazıyorum...
2 gündür symbian opera mini ile telefon yatık modda foruma girerken sayfalar yüklenmiyor hep meşgul.
Ama telefonu dikey modda yani dik kullanınca sorunsuz sayfalar yükleniyor.

Denemediğim yöntem kalmadı. Benim sorum sitede bir değişiklik mi yapıldı da telefon yatık modda maxicep ana sayfa bile yüklenmiyor. Diğer sitelerde böyle bir sorun yok yalnız maxicepte var.

@Ozan Bu noktalı virgül ; nedir ? Üyelere nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilmeyin mi diyorsunuz :hmmm

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
@sinan yüksel

Noktalı virgül teknik bir fazlalıktı, düzelttim.

Sayfaların açılmaması ise belki etkin bir reklamla alakalı olabilir opera reklamı çekmeyip yanıtsız bırakıyorsa bir ihtimal olabilir ama geçici bir sorun olduğundan eminim.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, PALA., TheNightMare. ve 1 kişi daha
PALA.

PALA.

Üye
@sinan yüksel

Noktalı virgül teknik bir fazlalıktı, düzelttim.

Sayfaların açılmaması ise belki etkin bir reklamla alakalı olabilir opera reklamı çekmeyip yanıtsız bırakıyorsa bir ihtimal olabilir ama geçici bir sorun olduğundan eminim.
Geri dönüşünüz için teşekkürediyorum.
Symbiancılar yakında durumun farkına varır reklam olduğunu sanmıyorum, sıkıntı sadece maxicepte oluyor :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Koyu temada deneyebilir misiniz? Sağ üstte lamba simgesine tıklayarak koyu tema (gece görünümü) geçebiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: PALA., Murat Alper ve TheNightMare.
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Koyu temada deneyebilir misiniz? Sağ üstte lamba simgesine tıklayarak koyu tema (gece görünümü) geçebiliyorsunuz.
abi forum yazılımını da yenilesen 2018'e göre daha güzel olurda

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
Hocam ben ilk mesajda durumu mu anlattım maxicepe girince sayfa açılır gibi oluyor ama yüklenmiyor. 3,5 G ile de aynı...
Siz bana gece moduyla giriş yap diyorsunuzda sayfa hiç açılmıyor ki :hmmm sadece forumun üstündeki maxicep yazısı çıkıyor.
@Cadillac34 Hocam sizde böyle bir sıkıntı var mı ? Maxicep sitesi yüklenmiyor :hmmm

Hiçbir şekilde yeni ve cevaplanmamış mesajlarda açılmıyor... Birisi benim cihaza beddua mı etti :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Baydırman