Duyuru Yeni 2016 Forum Tasarımı Tüm Detaylar ve Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

cyborg78

cyborg78

Üye
fake üyeliklere ek enlem olarak zorunlu hale getirildi sanırım artık:)
bi yandan güzel uygulama fake üyeler için :)
ama benim tek bu var bu forumda e-mailimde belli "g_mail" kodlu, yinede ben düşünmüyorum yazmayı nabalım sağlık olsun kapanırsa, belki son yazım bu giremezsem :bigstar:
28.04.2017

Luck Star

Luck Star

Üye
Hocam tasarımla alakası yok ama şu reklamlar çıkmaya başladı biri ekrana rastgele baksa sen nelere bakıyon diye şey yaparlar biraz daha iyileştirilmesi mümkün mü reklamların ?

İnternette ne araması yaparsan ona göre reklam çıkar. (Google reklamları bu şekilde çalışıyor)

Çözüm için kullanıcı reklam verileri gibi bişe vardı. Onları temizleyip sen seçebilirsin ilgi alanlarını.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
19 mayıs grafiğini kim hazırladıysa çok güzel olmuş eline sağlık.umarım hazır şablon değildir.EMEK varsa çok güzel olmuş herşeyin orjınali güzel çünkü

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Biz site içi reklam fazla dedikçe inadına mı her yere reklam yerleştiriliyor?
Sağdan soldan üstten derken alttan da reklam geldi tam oldu.
Oldu olacak tüy dikme adına mesaj girdiğimiz text boxa da reklam koyun reklamı kapatana kadar en az 2-3 tıklama alırsınız!!
Ciddi ciddi bu reklam önerimi dikkate alın!!!

• Beğen
Tepkiler: PALA., Murat Alper ve cyborg78
Baydırman

Baydırman

Moderator
Reklamlardan mesaj okuyamıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve AIS
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Her yer Reklam... :kotu:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA., Aybin.Kilic ve konyalimehmet
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Artık bu siteye girince her yerden reklam fışkırıyor. Uzmanlastiginiz tek nokta zaten reklam. Gerisi boş.

• Beğen
Tepkiler: PALA., Murat Alper ve TheNightMare.
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Birde ozan bey üe olan herkese sitede reklam olmayacak dediydi 6 ay sonra unuttun bunları mübarek site reklamdan geçilmiyor

• Beğen
Tepkiler: PALA., cyborg78, Aybin.Kilic ve 1 kişi daha
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bilmeyenler için, Artik Avatar Resminize Gif. Formatında Resim Koyabilirsiniz... :oke:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA., MaxipmaN ve Buğra
PALA.

PALA.

Üye
Telefonla forumda dolaşmak zor oluyor, donanım haber gibi biraz küçültün reklamları ve yan tarafa alın mümkünse...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bilmeyenler için, Artik Avatar Resminize Gif. Formatında Resim Koyabilirsiniz... :oke:
Kullandığın avatarın manası çok derin :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Telefonla forumda dolaşmak zor oluyor, donanım haber gibi biraz küçültün reklamları ve yan tarafa alın mümkünse...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kullandığın avatarın manası çok derin :)
evet benim telefon üstteki son cevaplar kısmı açılırken can çekişiyor :D
olacak bi mini sürüm eskisi gibi.
50kb altı bayrak gif bulan taktik versin.

PALA.

PALA.

Üye
Opera mini kullanıyorsanız saçma reklamlara maruz kalırsınız cinsellik ve bedava incil reklamı gibi...

Son düzenleme:
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bahseddiginiz; 'Telefonda Forumda Dolaşmak zor oluyor' sözüne katılmıyorum. Ben Rahatlıkla Forumda Mobil Cihazimla Dolasabiliyorum...
50kb altı bayrak gif bulan taktik versin.
Web'de bir cok Gif. Kucultme sitesi Mevcut araştırabilirsiniz. Bkz:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
PALA.

PALA.

Üye
Bahseddiginiz; 'Telefonda Forumda Dolaşmak zor oluyor' sözüne katılmıyorum. Ben Rahatlıkla Forumda Mobil Cihazimla Dolasabiliyorum...

Web'de bir cok Gif. Kucultme sitesi Mevcut araştırabilirsiniz. Bkz:
Senin telefon c6 mı :)

Üst Alt