Vodafone nisan 2012'de sınırsız cepnetleri sonlandırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

klavye13

Üye
6 aydır aylıkcepnet abonesiyim fakat bana "AYLIK CEPNET'in NISAN 2012 de sonlandırılmasi ile ilgili herhangi bir mesaj gelmedi".Aksine aylıkcepneti iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz yenilenecektir diye bilgi mesajı geliyor her ay.

Aynen bana da mesaj geliyor her ay. Valla vodafone bu aylık cepneti iptal etmezse ölene kadar kullanırım. :D Hatta yaşlanınca falan huzurevinde iyi gider. :D

phasan

phasan

Üye
ben çıktıgından benı kullanıyorum aylık cepnet

'h716043'

'h716043'

Üye
bende kullandım baktım eşşek ölüsü gibi iptal ettim

avrambey44

Üye
aynen arkadaşlar bu kampanya biterse hepimiz aveali yiz...

phasan

phasan

Üye
oyle bişi olmaz ya kapan maz

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
7,99TL LIK AYLIK CEPNETINIZ 02.04.2012 23:59 TARIHINDE YINELENECEKTIR. IPTAL ETMEDIGINIZDE YINELENMEYE DEVAM EDECEKTIR.IPTAL AY YAZIP 3636 YA GORDEREBILIRSINIZ. [ Hani Nisanda Kapanıyordu Cepnet ] ??????

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
7,99TL LIK AYLIK CEPNETINIZ 02.04.2012 23:59 TARIHINDE YINELENECEKTIR. IPTAL ETMEDIGINIZDE YINELENMEYE DEVAM EDECEKTIR.IPTAL AY YAZIP 3636 YA GORDEREBILIRSINIZ. [ Hani Nisanda Kapanıyordu Cepnet ] ??????

+10 puan:)

• Beğen
Tepkiler: tinasoft
TheSoftware

TheSoftware

Üye
Bence bu Vodafone'nun hatası bakınız Avea yeni nesil tarifeleri abonelerine sundu paket içeriğinde sınırsız internet var ama tarifeler 30 nisana kadar yeni abone alımına açık.Keşke Vodafone'da başta böyle yapsaydı şimdi bitti bitecek kaygısı yaşamazdı kimse.

• Beğen
phasan

phasan

Üye
yok oyle bışı

AHMED...

AHMED...

Üye
542 yi arayın size yok öyle birşey diyecek

mystiery_

mystiery_

Üye
.. biri kuyuya bi taş atar.. vodafone ağa kullanıcıların tepkilerinimi ölçüyorsun boyle konularla

eren3546

eren3546

Üye
7,99 TL KARSILIGI AYLIK CEPNET PAKETINIZ YINELENMIS OLUP, 01.05.2012 TARIHINE KADAR KULLANABILIRSINIZ. IPTAL ISLEMI YAPILMADIKCA HER DONEM YINELENECEKTIR

nisanda kapanacak diyen arkadaşlara kapak olsun ...

• Beğen
kkrrkkyy

kkrrkkyy

Üye
avea nın cepnetle aynı hatta daha da Güzel tarifeleri var

Salihç.

Üye
Aynn cepnot cok rahatsiz ediyr bazilarni

• Beğen
Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
kampanyaya yeni alım bitti ama kalanlar devam edebilir yazıyo!

lgkg300

lgkg300

Üye
Bence bu Vodafone'nun hatası bakınız Avea yeni nesil tarifeleri abonelerine sundu paket içeriğinde sınırsız internet var ama tarifeler 30 nisana kadar yeni abone alımına açık.Keşke Vodafone'da başta böyle yapsaydı şimdi bitti bitecek kaygısı yaşamazdı kimse.

vodafone büyük bir yanlış yaptı. madem bir tarife çıkarıyorsunuz isteyen herkes bundan istifade etmeli. aboneler arasında böyle bir ayirim yapmak doğru değil. çeşitli nedenlerle cepneti iptal edenler mağdur durumda. sırf bu cepnet için vodafone ye gelen 50 kişi biliyorum. veya yeniden bir şans verilmelidir. mesela hattini vodafone ye taşıyanlara cepnet aboneliği kimse avea da durmaz o zaman.

DeMoNQ

Üye
konu kilitlenebilir, kaynak yok gerçeklik yok tamamen uydurmasyon.

The Patriot

The Patriot

Üye
Gerçeklik payı ne ?

Üst Alt