Vodafone nisan 2012'de sınırsız cepnetleri sonlandırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
valla ben kontor yüklemekten bıktım vodafone yi Aradim ben faturaliya geçmek istiyorum cepnet durur mu iptal mi Olur dedim iptal Olur dediler bende avea faturaliya geçtim sınırsız internet 2000 mesaj falan ışte vodafon da hesaplıyorum düz hesap 10 lira net 10 lira mesaj 10 lira da konuşmak için yüklüyorDum yine kontor yok yine yok acil bir işim oluyor aramam gerek bi bakıyorum yetersiz bakiye bıktım iyice avea ya geçtim bende bilmem artık deneyecem iyi mi yaptım kötü mu yaptım

DeMoNQ

Üye

nisan ayı daha bitmedi. bekleyelim bakalım arkadaşın kehaneti çıkar belki :D

Mayıs ayına geldik. Konu kilitlenebilir. Maxicep gibi bir siteyi yalan haberlerle donatmamak lazım.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Sınırsız paketi devam edenlerin paketleri vodafon merkezi tarafından sistem üzerinden iptal edilemez bu yasal değil bu sınırsız pakete milyonlarca insan dahil ve iptal olmaması için sürekli hattında hazırda kontor bekleten insan gördüm vodafon genel merkezi bu hatayı yaparsa kaç milyon insan davacı olur vodafonu kapatırlar bu tamamen dolandırıcılığa girer adamı sınırsız dan men edip sınırlı paket almasını zoraki sağlamak büyük bir suç keyfinizi kaçırmayın bayanlar baylar bu neti iptal etmedigimiz sürece iptal olamaz

---------- Eklendi @ 04:12:15 ---------- Yazıldı @ 04:06:37 ----------

Sizin kendinizin iptal etmenizi sağlayacak kampanya düzenler bak buna diyecek laf olmaz atıyorum başka bir adla başka bir kampanya çıkarıp sınırsız net aboneleri yararlanamaz koşulu koyar böylelikle tüm aboneleri kafasını yıkar bu tür kampanyalara kanmayın sınırlı paket alıp tonla para ödemek yerine madem çok güzel kampanya var gider sürekli net parası vermektense o paraya yeni bir hat alıp oradan da her türlü kampanyaya dahil olursun diğer hatta da sınırsız devam eder azıcık mantık yeterli rakibinle oyun oynamadan aklını okumalısın anlatabildim mi :)

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
çok güzel anlattin dostum :oke:

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Malamadrı arkadaşımız olayı güzelce anlatmış.teşekkürler.aylık cepnetimi 8 aydır sorunsuz kullanıyorum şükür. Bu konu da kapansın artık.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Rica ederim arkadaşlar ben iki yıl kadar falan kullanıyorum

Üst Alt