Vodafone nisan 2012'de sınırsız cepnetleri sonlandırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet09111

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone nisan 2012'de sınırsız cepnetleri sonlandırıyor.
Evet arkadaşlar. Nisan 2012'de sonlandıracağına dair mesaj geldi. Gittim Vodafone bayiisine sordum. Sonlandırabileceğini söyledi.

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
o zaman dedigin tarihte (kapatildigi gun) avealiyiz demektir. Bu sartlarda en hesaplisi bu.

Symbianist

Symbianist

Üye
Bana gelmedi öyle birşey

----------Eklendi @ 18:46:51 ---------- Yazıldı @ 18:43:45 ----------

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bana da gelmedi arkadaş haklı öyle olursa bende geçerim aveaya

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Zaten bende hayal'e bakıyorum internet kapandığı gün hayatta bir ilk yapıp yıllardır kullandığım vodafone den avea istikametine giderim

furkdada

Üye
Bende bıktım artık bu cepnetten kapatsalarda aveaya geçsem diyom zaten 2 3 ay içinde bu cepnetten daha iyi bir paket gelmezse yine geçecem

phasan

phasan

Üye
banada gelmedı vede hem kapattsa cok zarar ugrar en az cepnet kullananlardan 10 tl alıyor her ay bence kapatmaz

irfan_irfan

Üye
aynen vodefone hattınıı iptal ederim bende daha iyi bir paket gelmezse

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Arkadaşlar bu ayın bitmesini bekliyorum eğer vodafone mart ayında daha hesaplı daha mantıklı yeni cepnet paketleri çıkarmazsa hep birlikte Avea'li oluruz artık :oke:

• Beğen
Tepkiler: lgkg300
ishak18

ishak18

Üye
Tatmin edici yeni tarife çıkartmazsa bende avea ya geçerim

_RYUK_

_RYUK_

Üye
vodafone u cepnet için kullanıyorum kapanırsa direk avea ya geçerim

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Vodafoneyi sırf cepnet için tercih ediyorum cepnet kapanirsa bende direk Avea ya gecerim

mrtgny06

Üye
müşteri hizmetleriyle az önce görüştüm arkadaşlar.... böyle bir şey yok ve olmadığını söylediler...

phasan

phasan

Üye
arkadaslar hepımız avea geçersek vodafone kadar bıle hızı olma ave batar

addicteddd

addicteddd

Üye
Çok iş görüyor, bitmez umarım.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
cepnet biterse direk aveaya geçerim

AYDINCA

Üye
bende vodafonla görüştüm şuan böyle bir durum yok dediler.olsa bile dahaiyi bir paketle gelir mutlaka dediler.

sercikan

Üye
amma meraklıymışınız aveaye sanki internetinde bişey var ne değişik insanlarsınız ya...

Üst Alt