Turkcell Sınırsız İnternet 1 GB dan Sonra Hız 96 Kbps

Sponsorlu Bağlantılar

iskenlii

iskenlii

Üye
son kullanma ne zamana kadar sürüyor ? geçti mi ?

plusnettr

plusnettr

Üye
Ay sonuna kadar devam ediyor ve sanırım 1 ay daha uzatırlar

KARA_KUVVET

KARA_KUVVET

Üye
Ben şahsen pu paketten çok memnunum.Hatta şuan telefonu modem yapıp pc den yazıyorum bu mesajı.Muş ta 1 gb geçmeme rağmen hala hızım 2 megabitin altına düşmedi.paketimin bitimine nerdeyse 15 gün war we ben nerdeyse 7-8 gb kullanmama rağmen hızım ortalama 2 megabit.o yüzden teşekkürler turkcell :D

phasan

phasan

Üye
Ben şahsen pu paketten çok memnunum.Hatta şuan telefonu modem yapıp pc den yazıyorum bu mesajı.Muş ta 1 gb geçmeme rağmen hala hızım 2 megabitin altına düşmedi.paketimin bitimine nerdeyse 15 gün war we ben nerdeyse 7-8 gb kullanmama rağmen hızım ortalama 2 megabit.o yüzden teşekkürler turkcell :D

12 aydan sonra 31 tl olacak

asigsasi

asigsasi

Üye
güzel bir kampanya

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
nokia_belle

nokia_belle

Üye
Açığı varsa ulu orta yazmayın yarın bir gün açık kapanınca hızınız düşünce,o elden gidince kıymetini anlarsınız:)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
plusnettr

plusnettr

Üye
Açık değil hocam o. Ramazan nedeniyle çok kişi izne ayrıldı serverlar kafasına göre takılıyor. :D :D :D

çirkin karga

çirkin karga

Üye
3g sadece merkezlerde cekiyor sehirden 3-4 km uzakta bir yerde yasiyorsaniz 2g ile baglaniyor ki o da 96kbpsden beter Turk insanina kazik atmayan bir kurulus gosterin bana

bertinos

bertinos

Üye
Çok iyi bir kampanya :yuru

- - - Eklendi - - -

3g sadece merkezlerde cekiyor sehirden 3-4 km uzakta bir yerde yasiyorsaniz 2g ile baglaniyor ki o da 96kbpsden beter Turk insanina kazik atmayan bir kurulus gosterin bana
96 kpbs düşük bir hız değil ben 15 gb kotayı bitirdim hız 128 kpbs düştü video izlemek için 5 dakika beklemek hariç bir sorun yaşamadım ;) Bu fiyata iyidir yani 5-6 gb kullanırsın en az :oke:

firat1231

firat1231

Üye
daha once sınırsız vodafone uda denedım.vodafone 100 mb tan sonra inanılmaz yavaslıyor.ama turkcell oyle degıl,1 gb tan sonra hızı dusuyor ama ınanın vodafone dan bin kat daha hızlı.telefonumu wifi modem yapıp nete baglanıyorum pc'den turkcell le.online oyun bile oynuyorum.e turkcell in 3G hızını anlatmamızada gerek yok ;)

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Açık değil hocam o. Ramazan nedeniyle çok kişi izne ayrıldı serverlar kafasına göre takılıyor. :D :D :D
Günlük 10 mb kapatıldı,facebook paketi kapatıldı etrafta yazdılar 2-3 gün sonra paketi almak için mesaj atıldığında bu pakete üyeliğiniz alınmıyor diye mesajlar gelmeye başladı:)

phasan

phasan

Üye
daha once sınırsız vodafone uda denedım.vodafone 100 mb tan sonra inanılmaz yavaslıyor.ama turkcell oyle degıl,1 gb tan sonra hızı dusuyor ama ınanın vodafone dan bin kat daha hızlı.telefonumu wifi modem yapıp nete baglanıyorum pc'den turkcell le.online oyun bile oynuyorum.e turkcell in 3G hızını anlatmamızada gerek yok ;)

vodafonda da onlıne oyun oynuyorum

plusnettr

plusnettr

Üye
Günlük 10 mb kapatıldı,facebook paketi kapatıldı etrafta yazdılar 2-3 gün sonra paketi almak için mesaj atıldığında bu pakete üyeliğiniz alınmıyor diye mesajlar gelmeye başladı:)

Paylaşmayı seven bir milletiz yazmadan duramıyoruz. Illa bir yol bulunur yine.
Bu arada diğer kampanyalarin süresi 1 ay daha uzatılmasına rağmen bu kampanya uzatılmadı alacak arkdaslar bu ayın sonuna kadar zamanınız var.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Paylaşmayı seven bir milletiz yazmadan duramıyoruz. Illa bir yol bulunur yine.
Bu arada diğer kampanyalarin süresi 1 ay daha uzatılmasına rağmen bu kampanya uzatılmadı alacak arkdaslar bu ayın sonuna kadar zamanınız var.
Aynen içimiz kurtlu:)
Valla turkcell internet konusunda güzel ataklar yapıyor yakında daha güzel çözümlerlede çıkar karşımıza:)

Symbianize

Symbianize

Üye
ya usta ne zaman paket yapsam hizimi dusurmuyolar ben bunu anlamiyorum bug isteyen varsa pm atabilir veririm

phasan

phasan

Üye
En gızelı vodafone

23palulu23

23palulu23

Üye
beyler siz telefondaki interneti bilgisayara neyle aktarıyorsunuz ? Symbian kullanıcılarından özellikle bekliyorum yorum.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
beyler siz telefondaki interneti bilgisayara neyle aktarıyorsunuz ? Symbian kullanıcılarından özellikle bekliyorum yorum.
joikuspot pc suitten açınca,usb takınca bağlantısı kesiliyor bunu kullanıyorum ben.