Turkcell Sınırsız İnternet 1 GB dan Sonra Hız 96 Kbps

Sponsorlu Bağlantılar

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
ben 1 ay tek kullanmak istiyorum bu mümkünmü peki 1 ay kullanıp iptal edicem mesela

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
cevap veren kimse yok mu ya son yoruma

Sessiz.Gemi

Sessiz.Gemi

Üye
Turkcell beni şaşırtmadı ,vodafone cepneti çıkardı ona karşılık olan pakete bakın 20 tl ye 1 gb lik net 96 kbps ile ztn bişey yapılmaz, bu da demek oluyor ki avea 19 tl ye 500 dk 1000 sms 1 gb net vererek zarar ediyor :)

phasan

phasan

Üye
Turkcell beni şaşırtmadı ,vodafone cepneti çıkardı ona karşılık olan pakete bakın 20 tl ye 1 gb lik net 96 kbps ile ztn bişey yapılmaz, bu da demek oluyor ki avea 19 tl ye 500 dk 1000 sms 1 gb net vererek zarar ediyor :)

en uygunu net az kullananlara avea

15097

15097

Üye
Turkcell zaten anca 1GB'lık interneti sınırsız yapar :) kim bitirecekse o kadar interneti :hıh:

milestone

milestone

Üye
Az once tv'de reklamini gordum,kampanya devam ediyor sanirim,hali hazirda vodafone hattim ve sinisiz internetim var ama sebeke sorunu yuzunden hatti turkcelle tasimayi dusunuyorum,umarim buna deger...

ayran3883

ayran3883

Üye
ben kullanıyorum çokta memmunum 12 ay devam edicem (bence diger hatlardan çok daha iyi neti var fiber net çıkardı çıkaralı iyice çekim gücünü arttırdı helal trkcell

phasan

phasan

Üye
buzamanda herkes 2g kızına bakar

SouLW3

SouLW3

Üye
Anlayamadıgım bisi var 1 gb sınırsız internet nasil oluyor :D hem 1 gb hemde sınırsız kafa karıstırıcı :S

• Beğen
Tepkiler: DOKTOR 7
phasan

phasan

Üye
Anlayamadıgım bisi var 1 gb sınırsız internet nasil oluyor :D hem 1 gb hemde sınırsız kafa karıstırıcı :S

3g 1gb ondan sonra 2g kızı 96 kbs 1gb sonra ek para yok sınırsız

asigsasi

asigsasi

Üye
adil kullanım hakkı 1gb eğer 1gb internetin bir ay içerisinde biterse hız 96 kbs ye düşüp o bir aylık sürede para kesilmiyor ve şu an ben 4gb lık internet kullandın

23palulu23

23palulu23

Üye
adil kullanım hakkı 1gb eğer 1gb internetin bir ay içerisinde biterse hız 96 kbs ye düşüp o bir aylık sürede para kesilmiyor ve şu an ben 4gb lık internet kullandın

hız nasıl yani sayfa yüklemeleri falan ?

asigsasi

asigsasi

Üye
hız nasıl yani sayfa yüklemeleri falan ?

internet hızı düşüyor fakat 96 değilde 100 kbs ye düşüyor birde şunu dene 1gb lık internetin bittiği zaman hızınızın düştüğü mesaj geldikten sonra günlük 10 mb lık internet paketi alıp hızın düşmesini kaldırdıktan sonra 10 mb internetin bitsede daha hızın düşmüyor tabi bunlar benim denediklerim ve oldu sizde deneyin

plusnettr

plusnettr

Üye
Hız düşmeden paket yenilenecek 1 sene boyunca olması çok iyi umarım tekrar uzatır yada insafa gelip AKN öncesini 2GB yapsan Turkcell kırsan şu şeytanın bacağını :D

hakanxxx

Üye
sAKİN ALMAYİN 1GB TAN SONRA 96 KB YALAN HİZ COK DUSUK

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
hız dolaşım için iyi fakat bana yetersiz. 2. Gün hız sınırını bitirdin şuan 5gb olmuştur:)

plusnettr

plusnettr

Üye
Telefondan torrent indirme gibi fantezileri yapanlara yetmez haliyle. :D insan gibi mobil kullanıma da geriye artıyor bile.

alican740

Üye
bence cok guzel kampanya 21. gundeyim hala 250 mb paketim kaldi ve internette cok hizli ;)