Turkcell Sınırsız İnternet 1 GB dan Sonra Hız 96 Kbps

Sponsorlu Bağlantılar

thurguth

Üye
Hız sınırını kaldırmanın yeni yöntemlerini bulan arkadaşlarımız varsa lütfen bana da pm atabilirler mi ?

plusnettr

plusnettr

Üye
Paketi iptal edince hız sınırı kalkıyor :D

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
hiz dusunce hissedilir derecede yavasliyo maglasef

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Arkadaşlar hız düşmemesi için bir hile varmış galiba bunu bilen var mı?

plusnettr

plusnettr

Üye
Hız sınırı kaldırılması konusu hakkında bana özel mesaj atan arkadaşlar cevap vermiyorum konu hakkında yardımcı olamıyorum.

maxirabit

maxirabit

Üye
Bilenler zaten söylemez onun açığını,bilen kişi kendine saklar.Bence buradan istemeyin zaten ozaman konu kapanır,araştırıp bulmanız daha güzel olur.

ntquartex

ntquartex

Üye
Bu dönemden sonra paketi iptal ediyorum.anladım ki yıllık izin dönemleri dışında pek işime yaramıyor bu 1gb ve fazla geliyor.onun yerine ben yaptım paketine geçip 7tlye 500mb alacağım ihtiyacım olursa...

semihguney

semihguney

Üye
ayıp bee mezara mı götüreceksiniz paketi :zzz: bize de söyleyin hız sınırının kalkma yöntemini

maxirabit

maxirabit

Üye
Söylenipte,10 dakika içinde kapatılan bile biliyorum,o yüzden birazda turkcell kazansın.

plusnettr

plusnettr

Üye
Hız sınırı kaldırılması konusu hakkında bana özel mesaj atan arkadaşlar cevap vermiyorum konu hakkında yardımcı olamıyorum.

Bu mesajimi görüp bana hala özel mesaj atanlar ne içiyorsunuz çok merak ediyorum güzel kafa yapıyor belli :D

asigsasi

asigsasi

Üye
"E=maxirabit;5281677]Söylenipte,10 dakika içinde kapatılan bile biliyorum,o yüzden birazda turkcell kazansın.[/QUOTE]

"
zaten millet ne istiyor ona bakmazlar kimin sıkıntısı var en çok sorumlu olan servisimiz hangisi onlara bakmazlar gelip de açığımız varmı acaba diye didik didik ederler 2gb lik yapsınlar bu paketi ondan sonra düşürsünler hızı ben 3 kere mail attım beni geri arayıp lafı ordan oraya burdan şuraya dolandirip en sonunda teklifiniz öneri olarak alınmıştır diye her seferinde oyalıyorlar türkiye ye yeni bir sağlam operatör girse bunlar olmaz

maxirabit

maxirabit

Üye

zaten millet ne istiyor ona bakmazlar kimin sıkıntısı var en çok sorumlu olan servisimiz hangisi onlara bakmazlar gelip de açığımız varmı acaba diye didik didik ederler 2gb lik yapsınlar bu paketi ondan sonra düşürsünler hızı ben 3 kere mail attım beni geri arayıp lafı ordan oraya burdan şuraya dolandirip en sonunda teklifiniz öneri olarak alınmıştır diye her seferinde oyalıyorlar türkiye ye yeni bir sağlam operatör girse bunlar olmaz
Malesef öyle aslında bildiğim var ama işte şu anlık sadece onu kendime saklıyorum,çünkü biliyorum ki oda kapanırsa iyice açıkta kalacağım.2 gb değil 10gb'a çıksada neden 20gb değilde deriz en güzeli 1-2 mbt hızında limitsiz bir tarife olması.Öyle bir tarife çıkarsalar evdeki adslerin pabucu dama atılır.Bir yönden bu tür interneti seviyorum çünkü nereye istersek bizimle geliyor.Taşıma derdi olmuyor ama adsl sabit fiyatlarıda uçuk,uygun bir tarifede olmayınca azda olsun gsm firmalarının paketleri insanı cezbediyor.6 yıl boyunca ttnetin kopan,yavaş internetiyle uğraştım hız deseniz zaten 8mbitlik paket diyor arıyorsunuz o maksimum 8mbt hızında alırsınız,ondan düşük hızlar almanız normal diyor,bende diyordum 512 kbs bağlantı hızı sizce çok normal mi? olabilir diyorlardı,yüzleri kızarmadan. Yani diyeceğim daha hızlı,çok hızlıyada gerek yok 1-2 mbt hızında olsa yeter,5mb versin açılış kotasını sonra o hızda zaten idare edicek bir düzeyde götürür.İsteseler o paketi 10-15tlye bile yaparlar çünkü ona üye olanda çok olur.Bir 4. firmada gelse,oda aynı fiyattan gider şu anda en ucuz limitsiz internet turkcellde 3tlik.Eyer bunu yapabiliyorsa 10-15tlye 1-2mbt hızında limitsiz interneti hayli hayli yapar.Tutupta 1gblık limitsiz paketi 30 küsür tlden verirse zaten müşteriyi kaybeder.Kullanıcıda şöyle bir mantık olur,aveada 1gb limitsiz 19tl konuşma ve smste veriyor diyipte o aklına gelir.Tabi Turkcell inadını kırmadığı sürece 2. hatta 3. plana geçicek yakında,diyer firmalar internet sms ve konuşma yönünden gerçekten çok cazip fiyatlar sunuyor ama ne yaptığını,ne kadar müşteri kaybettiğini anlamadan burnun dikine gidiyor Turkcell.

plusnettr

plusnettr

Üye
beyle bu çocuk birşeyler biliyor mesaj atın şuna :D

Çocuk mu haha :D mesaj atanlar artık boşa atarlar.
Yahu aklınız bir kerede çakallığa çalışmasın. Adamlar ne güzel 96 kbit de olsa nete bağlıyor sizi. Sınırsız ve hızlı isteyen adam gitsin titiye 59 lira bayılsın. Bu paketi de bırakın dürüst olan adam kullansın.

cm0091

cm0091

Üye
1 GB bana 3 gün ancak yetti geri kalan 27 gün 96 kbps ile idare ediyorum hiz asiri yavas o kadar yavas ki makale yazarim bu konuyla ilgili ;) neyse 12 ay snra da 32 tl olmasi ilginc tabi..yinede 19 tl ye 2GB olsa cok cok iyi olurdu

asigsasi

asigsasi

Üye
peki o zaman hiç adil kullanım hakkı koymasınlar direk 200kbps olarak sinirsiz bi paket çıkarsınlar ya arkadaşlar hangi devirde yaşıyoruz 96 kbps ne çocuk mu avutuyorlar 6 senedir internet kullanıyorum her ay dünyanın tl sini yüklüyorum fakat onlar bizi hiç düşünmüyor daha ne diyeyim kendi kendine kahroluyorum

maxirabit

maxirabit

Üye
peki o zaman hiç adil kullanım hakkı koymasınlar direk 200kbps olarak sinirsiz bi paket çıkarsınlar ya arkadaşlar hangi devirde yaşıyoruz 96 kbps ne çocuk mu avutuyorlar 6 senedir internet kullanıyorum her ay dünyanın tl sini yüklüyorum fakat onlar bizi hiç düşünmüyor daha ne diyeyim kendi kendine kahroluyorum
Vodafone 8tlye internet rekabeti başlatmamış olsaydı devamında aveadan geldi,Turkcellin umrunda olmazdı nasılsa kotalı işlerini götürüyorlardı.Hızı yüksek olan bir firmanın nası oluyorda böyle bir hız sunuyor olması biraz komik işin garip yönü zaten 96'yı bile bazen göremeyen var.

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonun ne kadar son model olursa olsun işlemci hızı 2ghz de olsa 3g de çekse bu hız adam öldürür

mah23442344

Üye
Peki bu internet telefondan girenler için nasıl iş görüyor mu ?