Faturalı Turkcell biz kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell faturalı abonelere kendi aralarında sınırsız konusabilecekleri GB paylasabilecekleri yeni platformunu duyurdu Turkcell biz
Peki nedir bu biz
En az 2, en çok 5 kişi ile beraber ekibinizi oluşturarak tasarruf edebileceğiniz, GB paylaşabileceğiniz, indirim kazanabileceğiniz, yenilikçi bir platformdur
Nasıl katılabilirsiniz
Turkcell Biz tamamen ücretsiz bir platformdur. Bireysel faturalı tüm müşterilerimiz, hiçbir tarife/paket değişikliği yapmadan Turkcell Biz ekiplerini oluşturabilirler.
Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolay bir şekilde Turkcell Biz ekibinizi oluşturabilir, sevdiklerinizi davet edebilirsiniz!
GB transferi
Ana paketinizdeki internetinizden kullanmadığınız GB’ları Turkcell Biz ekibinizin diğer üyelerine ücretsiz transfer edebilirsiniz!
Sevdiklerinizi Turkcell’e davet edin, Turkcell Biz kapsamında 12 ay boyunca ana paketinize %10 indirim kazanın!
Üstelik, tüm üyelere 12 ay boyunca 1GB hediye. Detaylı bilgi için .
ekip içi sınırsız konuşma
Turkcell Biz üyeleri kendi aralarında ücret ödemeden, doyasıya konuşabilirler. Ekibinizin her bir üyesiyle hiçbir ek ücret ödemeden gönlünüzce konuşabilirsiniz
gençlere özel ek internet
Turkcell Biz’de 25 yaş ve altındaki her bir üyeye, paketine ek ayda 2GB internet ücretsiz. Detaylı bilgi için .
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt