Faturasız / Faturalı Turkcell 2 hafta geçerli 1 GB hediye kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
4.5G Süper Paket kampanyasından son üç aydır SIM kart 4.5G uyumlu, cihazı 4.5G uyumlu ve 4.5G aboneliği olup 3G şebekesi üzerinden kullanım yapan bireysel ses müşterileri yararlanabilir.Ayrıca bunun dışında kalan müşteriler de 50.000 sınırı ile kampanyadan yararlanabilecektir.Kampanya kapsamında 4.5G şebekesi üzerinden yapılacak kullanımlarda yurt içinde 2 hafta geçerli 1GB internet hediyesi sunulacaktır.Kampanyaya katılım Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu ekranlarından sağlanacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
172
yeumyang
yeumyang
Cevap
1
Görüntüleme
214
___kaptan___
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
829
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
155
yeumyang


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt