Turkcell Sınırsız İnternet 1 GB dan Sonra Hız 96 Kbps

Sponsorlu Bağlantılar

ahokan

Üye
şu turkcelde gram akıl yok arkadaş.. 7 8 yıl turkcell kullandım sonunda çıktım bende aveaya geçtim 30 tlye 500 dk 2000 sms sınırsız internet 2gb kota sonrası 128kb hız.. ama turkcell gibi çekmiyo işte turkcell adam gibi tarifeler çıkarsa da müşterileri elinde tutsa ne olur arkadaş hakkaten akıl yok bunlarda..

phasan

phasan

Üye
şu turkcelde gram akıl yok arkadaş.. 7 8 yıl turkcell kullandım sonunda çıktım bende aveaya geçtim 30 tlye 500 dk 2000 sms sınırsız internet 2gb kota sonrası 128kb hız.. ama turkcell gibi çekmiyo işte turkcell adam gibi tarifeler çıkarsa da müşterileri elinde tutsa ne olur arkadaş hakkaten akıl yok bunlarda..

akıl yok

oguzalp44

oguzalp44

Üye
biraz daha ucuz olsa iyi olurdu ama güzel kampanya 12 aya kalmaz daha güzel kampanya yapar

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
turkcell kendıne yolunacak kaz/enayı arıyor bellı kı...

pentagram_34

pentagram_34

Üye
istediğimiz zaman iptal edilip paket üyeliği biter mi yoksa tek mesajla indirim süresince üye mi olunuyor?

oguzalp44

oguzalp44

Üye
fena değil turkcell in 96 kps vodafoneden iyidir vodafone 96 kps diyor ama genel olarak 60 kps civarlarında 12 aya kalmaz daha güzel kampanyalar yapar

hidayet02

hidayet02

Üye
Arkadaşlar İstanbuldayım ve Avea Kesintisiz Çekiyor... Üstelik Bulduğum Yöntemle 2 Gb'dan Sonra Hızım Düşmüyor... Bulduğum Yöntemi Avea/Kampanyalar Bölümünde Hız Sorununa Çözüm Başlığıyla Paylaştım...

Ayda 25 Gb Kullanıyorum ve Faturamda Bir Anormallik Yok...

cemilmatkap

Üye
ben asla birakmam Turkcell i çünkü Turkcell beni kuzey irakta bile yanliz birakmadi

phasan

phasan

Üye
türkcel pahalı

polat1455

polat1455

Üye
arkadaşlar aranızda bu kampayayı kullanan varsa 1 gb sonra hız ne kadara düşüyor.Ben vodafone cepnet kullanıyorum ordada 96 kb diyor ama 15kb geçmiyor.kullanan varsa hızı yazabilir mi?

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar aranızda bu kampayayı kullanan varsa 1 gb sonra hız ne kadara düşüyor.Ben vodafone cepnet kullanıyorum ordada 96 kb diyor ama 15kb geçmiyor.kullanan varsa hızı yazabilir mi?

arkadasım zaten 96kb 15kb esit olur

murat3702

murat3702

Üye
Sart vs yok 8 tl Vodafone forever

lgkg300

lgkg300

Üye
Türkcell yine her zamanki bonkörlügün üstünde :D
yahu arkadaş millet ne yapsın 1gb interneti herkes adil kullanımdan sonraki kısma bakıyor yani sinirsiz olan kısma. 1gb 10mb çek fiyatı da 6 :tl: ile sabitle

asigsasi

asigsasi

Üye
ben şuan deniyorum bakalım nasıl olacak sonucu yazarım

phasan

phasan

Üye
hızı nasıl türkcell 96 kbps de

Astrosman

Astrosman

Üye
Bilgi için :tşk:

aaaaqwz

Üye
Gene de güzel paket

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
facebook paketim vardi online islemlerden iptal ettim gelecek ay yenilenmiyecek ama auan faceye girebiliyorum bu paketi almaya calisinca facebook abonesi olanlar bu kampanyadan yararlanamaz diyo facebook paketinin tamamen bitmesini mi beklemem gerekiyo.