Turkcell Sınırsız İnternet 1 GB dan Sonra Hız 96 Kbps

Sponsorlu Bağlantılar

***Hunter***

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Sınırsız İnternet 1 GB dan Sonra Hız 96 Kbps

[h=1]19,9 TL/Ay [/h]
Sınırsız internet keyfini ayda 19,9 TL'ye özgürce yaşayın!

Kampanyalı paket ücreti 12 ay boyunca indirimli aylık 19,9 TL’dir (KDV, ÖİV dahil). Aylık 1 GB kullanım kotasına ulaşıldığında internet erişim hızı, paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps' ye iner ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.​ 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir

[h=3]Ne Kadar Öderim?[/h] ​19,9 TL/Ay

​ ​1 GB Sınırsız İnternet Paketi'nin aşım ücreti bulunmamaktadır. Paket kapsamında verilen 1 GB'lık kullanımın doldurulması halinde, internet erişim hızı paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps'a indirilir.

Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek, Online İşlemler'den veya 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.

12 Ay İndirimli 1GB Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası nedir?
​ 1GB Sinirsiz indirimli internet paketini alan faturalı ve ön ödemeli bireysel ses hatlı abonelere, 19,9 TL (ÖİV+KDV dahil) karşılığı 30 gün boyunca 1 GB cepten internet kullanımı veren, bu kullanımın doldurulması halinde internet erişim hızının tekrar paketin tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps’ye indirildiği kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan veri paketinin paket aşım ücreti bulunmamaktadır. ​

Nasıl yararlanabilirim?
Sınırsız internet paketi başvurunuzu SINIRSIZ 1GB yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek, Online İşlemler'den, size en yakın Turkcell İletişim Merkezi ’ne giderek ya da 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak yapabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?
Bireysel Faturalı ve Hazır Kartlı müşterilerimiz bu paketi satın alabilirler.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Onay SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl ücretlendirilirim?
Kampanyalı paket ücreti 12 ay boyunca indirimli, (KDV, ÖİV dâhil) aylık 19,9 TL’dir. İndirim süresi bittikten sonra, paket iptal edilene kadar standart ücreti olan aylık 32TL (KDV, ÖİV dahil) üzerinden devam eder. Aylık 1GB kullanım kotasına ulaşıldığında internet erişim hızı paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps' ye iner ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.

Aynı ayda kaç defa aylık paket satın alabilirim?
Sınırsız 1GB internet paketi, ilgili ay içerisinde en fazla bir defa alınabilir. ​

Paketlerimi yurt dışında kullanabilir miyim?
Kampanya kapsamında sunulan internet paketi sadece yurtiçi kullanımda gecerlidir. Yurtdışı kullanımları Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Paketim ne kadar süre devam eder?
Paket iptal edilmediği sürece aylık 19,9 TL (ÖİV+KDV dahil) üzerinden devam eder. 12 aylık indirim süresi bittikten sonra, paket iptal edilene kadar standart ücreti olan aylık 32TL (KDV, ÖİV dahil) üzerinden devam eder.

Kampanya katılımı için attığım SMS’lerden ücretlendirilecek miyim?
Kampanya katılımı için atılan SMS ler ücretsizdir.

Paket kapsamında verilen kullanımları bitirdim, paket aşım ücreti ödeyecek miyim?
Hayır, Sınırsız 1GB internet paketinin aşım ücreti yoktur. Paket kapsamında verilen kullanımları bitirdiğinizde internet erişim hızı paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps'a indirilir.

30 gün içerisinde kullanmadığım internet miktarı bir sonraki aya devreder mi?
30 gün içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devretmez.​

Halihazırda internet paketim var. Yine de Sınırsız 1GB Paketi alabilir miyim?
Sinirsiz 1GB Paketini aldığınız zaman mevcutta kullanmakta olduğunuz internet paketiniz kullanım süresi dolduğunda iptal olur. Takip eden aylardaki kullanımlarınıza Sinirsiz 1GB Paketi ile devam edersiniz.

Sinirsiz 1GB Paketim varken hangi paketleri alamam?
1 GB Sınırsız Internet Paketi’ni alan aboneler, Günlük 10MB internet, Aşımsız Tanışma ya da Facebook paketlerinden herhangi birini alamaz.

Facebook Paketim var Sinirsız 1GB Paketi alabilir miyiz?
Facebook Paketine sahip aboneler 1 GB Sınırsız Internet Paketi alamazlar.

Bir üst pakete geçmek istediğimde paketimi iptal etmem gerekir mi?
Paketinizi iptal etmeniz gerekmez. Bir üst pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
Aşımsız Tanışma Paketini iptal etmek için IPTAL SINIRSIZ 1GB yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli.

İnternet paketi iptal edildiğinde kalan internetim silinir mi?
İnternet paketinizi iptal ettiğinizde paketinizin son kullanım tarihine kadar kalan internetinizi kullanabilirsiniz.

Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
Numara değişikliğinde abonelik ve haklarınız yeni numaraya devrolur. Devir ve hat tipi değişikliklerinde haklarınız devrolmaz, paketiniz iptal olur.

• SINIRSIZ 1GB yaz 2222’ye gönder
  • Anlaşmalı Zincir Mağazalar

asigsasi

asigsasi

Üye
hele şükür adam gibi bir kampanya yapmışlar

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 440290
Malamadrı

Malamadrı

Üye
ne yani 12 ay boyunca 19 tl sonrası 32 tl peki bu ömür boyu mu vodafone gibi yoksa bir tarihe kadarmı

seryak

Üye
facebook paketi kampanyadan yararlanamiyormuş...

Malamadrı

Malamadrı

Üye
bence çok pahalı 12 ay sonra 32 tl olurmu be gider vin alırım daha iyi vodafone 8 tl veriyorum şart şurt yok bence turkcell abartıyor

.Hüseyin

Üye
evet ya turkcell çok abartmış olayı

Malamadrı

Malamadrı

Üye
evet ya turkcell çok abartmış olayı

Abartmak kelime mi ya 32 tl o hıza kim verir allah aşkına ya 96 kbps diyo vodafone ile eş değer de hızı hani biraz daha yüksek olsa belki tutar ama hız yok sadece ilk hız mb ti yüksek bence turkcell kaybeder bu gidişle

---------- Eklendi @ 04:45:55 ---------- Yazıldı @ 04:41:57 ----------

vodafone eski cepnet 8 tl veriyor yeni cepnet bir kaç ay kadar 7 tl sonrası 14 veriyor üstelik eski cepnet 2bin dakika veriyor turkcell ile ayni değer de net hızı veriyor eeeee bu durumda kim fazla para vererek kazık yemek ister bu turkcell aboneleri ile dalga geçiyo :vur

asigsasi

asigsasi

Üye
bu kampanya katılım 30 hazirana kadarmış zaten 12 ay kullandıktan sonra iptal edersin o zamana daha iyi kampanyalar mutlaka çıkar

Malamadrı

Malamadrı

Üye
turkcell hattım da var sırf çevrem çoğu turkcell diye yoksa hemen yok ederim sinir bozucu operatör başımdan bir olayı şöyle anlatım bir ara tl düşüklüğü yaşadım sebepsiz yere aradım tl mi istiyorum dedim :) yoksa operatörü değişirm dedim adam oradan diyor bilmem kaç milyon abonemz var 1 abone düşüklüğü etkilemez diyo daha sonra savcılığa vericem dedim çünkü küçük tl düşmedi ki sağlık olsun diyelim 20tl yükle anında gitsin ondan sonra savcılığı duydu hattı mi birşey dedi unuttum incelemeye alacaktı ama farklı dille dedi her ne oldu bilmem sabah gelen mesaj müşteri memnuniyeti için hattınıza 20tl transfer edildi diye sonra ne aradılar ne de başka birşey çok kazık operatör

asigsasi

asigsasi

Üye
turkcell ilk göz ağrısı olduğu için mi bırakamıyoruz acaba

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Fiyat çok abartılı olmuş hele ki 12 aydan sonra 32 tl olması daha da abartılı olmuş.

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar bence 32 verene kadar avea kullanın daha iyi hem 500 dk var hem 2 gb sınırsız hem 2000 sms

---------- Eklendi @ 15:47:34 ---------- Yazıldı @ 15:46:23 ----------

Turkcell'i çevremiz çoğu turkcelli olduğu için birakamıyoruz hepsi bu

ben kimi tanıyorsam vodafonlu

tekgöz38

tekgöz38

Üye
bu paketi alan olurmu acaba.ilk 12 ay belki belki.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
arkadaşlar bence 32 verene kadar avea kullanın daha iyi hem 500 dk var hem 2 gb sınırsız hem 2000 sms

---------- Eklendi @ 15:47:34 ---------- Yazıldı @ 15:46:23 ----------

ben kimi tanıyorsam vodafonlu

Geneli turkcell

Dumbledore

Dumbledore

Üye
12 ay kullanırım,iyi oldu gördüğüm.