Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

sasdncr

Üye
Tasker yalan oldu çok bekledik ama olmadı sanırım

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
I'm in the team :)

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Turkcelestiremediginiz uygulama olursa bilgim olsun izin donusu hallederim

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Tasker yalan oldu çok bekledik ama olmadı sanırım
Dostum; Taskeri çevirdim telefona yükleniyor ama halen ingilizce olarak gösteriyor telefonda. çevirmemekle alakalı bi durum yok yani Çevirdim ama dil dosyaları (asset) adlı klasörün içinde kodla sıkıştırılmış olmasından kaynaklanıyor.
Geliştiricisi ile çevrimiçi mesajlaşmaktayım (mesajını bekliyorum)

İsterseniz çeviriyi göndereyim size yükleyin.
TÜRKÇE
Tasker v4.3b9

Tasker_4_2u3

Son düzenleme:
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Dostum; Taskeri çevirdim telefona yükleniyor ama halen ingilizce olarak gösteriyor telefonda. çevirmemekle alakalı bi durum yok yani Çevirdim ama dil dosyaları (asset) adlı klasörün içinde kodla sıkıştırılmış olmasından kaynaklanıyor.
Geliştiricisi ile çevrimiçi mesajlaşmaktayım (mesajını bekliyorum)

İsterseniz çeviriyi göndereyim size yükleyin.
TÜRKÇE
Tasker v4.3b9

Tasker_4_2u3
Bu geliştirici de ne kalın kafalıymış :D

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
He ya :)
Birçok çeviri yaptım, bazılarını da netten (JuiceDefenderi, SCR Screen Recorder, Rom Toolboox, Xposet modülleri vb..) gibi netten çevirilerde mevcut ama bu Tasker efendisi gibi kalın kafalı birine daha raslamadım, hatta XDA dan bile çok yardımcı oluyorlar uygulama çevirisi için yönlendirirken yane...

seyits

Üye
root toolbox uygulamasını da Türkçe yapabilir misiniz

• Beğen
Tepkiler: beruk

beruk

Üye
Ucweb browser son sürümü 9.7 de size zahmet türkçeleştirebilirmisin

• Beğen
Tepkiler: gercek_dost
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Uc browseri benden baskasi zor turkcelestirir zahmetli bir is oldugu icin kimse yanasmaz

• Beğen
Tepkiler: gercek_dost
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Mini versiyonu çeviririm de diğeri sıkar biraz :D

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Ucweb browser son sürümü 9.7 de size zahmet türkçeleştirebilirmisin
root toolbox uygulamasını da Türkçe yapabilir misiniz
Çeviri isteğinizi yapabilmek için:
1-Uygulamanın adını yazınız.
2-Uygulamanın apk linkini veriniz.
3-Uygulamanın sürüm numarasını yazınız.
4-Uygulama hakkında bir açıklama yapınız.
Bu maddelerden birini yapmazsanız isteğiniz dikkate alınmaz.

• Beğen
Tepkiler: Mertcenkk
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Root Toolbox çevirisi %80 bitti
Uc Browser de 9.7.5 versiyonuna baktığımda çevrilmeyecek bi durum yok, yani çoğu çeviri satırları clasess.dex içinde ama çevrilebilir.
Bunuda BURHAN2010 arkadaşımız iddialı konuştuğuna göre ve çeviri takımında olduğuna göre çevirsin diyelim. :)

• Beğen
Tepkiler: cengiznerkiz

seyits

Üye
Root Toolbox çevirisi %80 bitti
Uc Browser de 9.7.5 versiyonuna baktığımda çevrilmeyecek bi durum yok, yani çoğu çeviri satırları clasess.dex içinde ama çevrilebilir.
Bunuda BURHAN2010 arkadaşımız iddialı konuştuğuna göre ve çeviri takımında olduğuna göre çevirsin diyelim. :)
ah tşk aygün dostum ilgin için.bekliyoruz.Burhan2010 Taskeri yapsın da görelim, Aygün dostum.Bana üç ay öncesi Tasker için söz verdiğini de,buradan, burhan arkadaşımıza hatırlatırım..

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
ah tşk aygün dostum ilgin için.bekliyoruz.Burhan2010 Taskeri yapsın da görelim, Aygün dostum.Bana üç ay öncesi Tasker için söz verdiğini de,buradan, burhan arkadaşımıza hatırlatırım..
Root Toolbok pro paylaşıma verildi, indirebilirsiniz..
Not: ben çeviri yaptığım sırada yeni sürümü çıkmış, eğer istersen uygun bi zamanda sürümü güncellerim ama yeni bi özellik katılmamış güncellemede..

• Beğen
Tepkiler: seyits ve Bab-ı Umut
33333eee

33333eee

Üye
:(

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Root Toolbok pro paylaşıma verildi, indirebilirsiniz..
Not: ben çeviri yaptığım sırada yeni sürümü çıkmış, eğer istersen uygun bi zamanda sürümü güncellerim ama yeni bi özellik katılmamış güncellemede..

çeviri yaparken sanırım işin en gıcık yanı da budur. Tam çeviriyi bitirip yayınlıyorsun. bakıyorsun yeni bir sürüm çıkmış. :ağlarım:

Çeviri için :tşk:

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
çeviri yaparken sanırım işin en gıcık yanı da budur. Tam çeviriyi bitirip yayınlıyorsun. bakıyorsun yeni bir sürüm çıkmış. :ağlarım:

Çeviri için :tşk:
Aynen yaa :vur indirmek isteyen kullanıcılardan TAK bi mesaj geliyo o sırada ''proğramın yeni sürümü var'' diye işte o zaman aynen:stres:böyle oluyoruz..

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Üst Alt