Svox TTS Motoru Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

tarama

Üye
google play dan SVOX_Classic_TTS_3.1.4_E.apk kurduktan sonra diğerlerini sizin paylastiklarinizdan kurdum. Şimdilik sorun yok. Denemeye devam....

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
vocalizerex htu var o bundan daha Iyi lisans sorunu yok Onu kurun boyutu biraz büyük ama ses kalitesi çok Iyi

dark3434

Üye
vocalizerex htu var o bundan daha Iyi lisans sorunu yok Onu kurun boyutu biraz büyük ama ses kalitesi çok Iyi
nerden bulabiliriz.link verebilirmisin.ayrıca uygulama Türkçemi.dahada önemlisi 4.2.1 sürüm kullanıyorum.metin okuma özelliği yok ne yapmalıyım.

Son düzenleme:

dark3434

Üye
üstad ilgine teşekkür ediyorum.yalnız telefonda metin okuma diye bir menü yok.sürüm.4.2.1
Kurulumlari yaptiktan sonra, Telefon ayarlari \ Dil ve giriş veya Erişebilirlik\ Metin konuşma ayarlara girip, varsayılan TTS motorunu Vocalizer Ex olarak işaretlemeniz gerekmektedir.
bende bu menü yok.rootlu telefonum acaba rom değiştirmekmi gerekiyor.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayarlarda dil ve giriş içinde altta metin okutma olması lazım

dark3434

Üye
maalesef yok.acaba farklı bir başlık içinde olabilirmi.metin okuma dosyası diye bir menü görmedim.
maalesef yok.acaba farklı bir başlık içinde olabilirmi.metin okuma dosyası diye bir menü görmedim.
teşekkür ederim hallettim.gravitybox sayesinde menüyü aktif yaptım.sağolun.fakat 1 kere gelen çağrı yapanın adını söylüyor.telefonu cevaplayana kadar devamlı söylemesi için bir ayrı varmı acaba.

Son düzenleme:
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu sesi söyler ona ikinciye söylemesi gereken başka bi uygulama bununla alakalı değil
Bu sesi söyler ona ikinciye söylemesi gereken başka bi uygulama bununla alakalı değil

dark3434

Üye
teşekkür ederim.peki bildiğiniz bir uygulama varmı acaba sesi tekrar etmesi için.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Say caller me

saydam66

saydam66

Üye
teşekkürler...

sakıpk

Üye
Çok teşekkür

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Başka yok mağaza da bunu bul sonra altta benzer uygulamalar kısmına bak bakalım var mi

dark3434

Üye
söyediğiniz gibi yapmıştım bir kaç uygulama kurdum hiç biri Türkçe değil.hakan çeviriyi bırakmış belki yaptırırdık hakana.siz ulaşabilirmisiniz türkçe istek için.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Caller name Talker bunu beğendim çevirisine başladım artık ne zaman biterse

dark3434

Üye
caller name talker uygulamasını kurmuştum.sadece sessiz ve titreşimde arayan ismi söylüyor ve bir kere söylüyor tekrar yok.yinede siz bilirsiniz.yine sizin tavsiye ettiğiniz aşağıdaki uygulama çok güzel bunuda çevirebilirmisiniz mümkünse.

romantik

romantik

Üye
SamsungTTS HD Turkis samsung app ta mevcut

Üst Alt