Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

33333eee

33333eee

Üye
müzik çalar uygulamasını türkçeye çevire bilir misin ? .Teşekkürler.

İsim :Tom player
Mevcut sürüm :1.0.4
indirme linki :
Google play linki:

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Uygulama: Lenovo Camera
apk linki:
Sürüm: 3.6.6.0116.140425

Uygulama Gayet güzel her efekti barındırması ve kolay arayüzüyle beni benden aldı :D
ayrıca telefon kamerasından daha iyi çekiyor bizzat denedim :)
Şimdiden kolay gelsin kardeşler,hayırlı günler :oke:
Çeviri isteğiniz alındı, uygun olduğunda haberiniz olur..

indirme linki :
Google play linki:
Çeviri isteğiniz alındı, uygun olduğunda haberiniz olur..

Kardeş, Türkçeleştirdim ama kurulduktan sonra yine çoğu yer rusça gözüküyor, APKnin içinden baktığımda ingilizce dili de var onu da çevirdim. Sanırım extra diller başka yerde , pekçok yere bakmama rağmen bulamadım, bu konuda başka yapabileceğim birşey yok ama istersen başka çeviri isteğinde bulunabilirsin..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Remember Me
silentattack

silentattack

Üye
apk linki:

Uygulama Gayet güzel her efekti barındırması ve kolay arayüzüyle beni benden aldı :D
Telefonunuz note 3 sanırsam :ehe

33333eee

33333eee

Üye
ilgilendiğiniz için teşekkürler

hayiaz

Üye
Mrb
Camfrog Video Chat

Camfrog video chat odaları binlerce aktif milyonlarca kullanıcıya sahip bir çapraz-platform dünya çapında video sohbet topluluktur. Video Onlar bir iPhone, iPod Touch, iPad, Android, Mac veya PC üzerinde konum olsun Camfrog toplumda herkesle sohbet.

- 12 Mart 2014

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Hocam ultimate backup ve droidwall
Kardeş, Droidwall çevirisi tamamlandı. Linke buradan https://www.maxicep.com/forum/konu/droidwall-android-firewall-1-5-7-turkce.894645/ ulaşabilirsin..
İkinci çeviri isteğin ise bir hafta kadar bekleyecek, çünki çeviri isteğinde bulunan diğer arkadaşlara haksızlık olur. OK..
apk linki:

Kardeş, Lenovo Kamera uygulamasını çevirmek istediğimde, ''java paketi ayrıştırma'' hatası alıyorum, belki eksik indirmişimdir diye 3 kez indirdim ve hepsinde aynı hata, sanırım apk boyutunun büyük olmasından kaynaklanıyor..
Üzgünüm :( bu konuda yardımcı olamıyacağım..

indirme linki :
Google play linki:
Çeviriye başladım yarın akşam uygulamayı kullanabilirsin.
Hee uygulama dili sadece rusca'dan oluşuyor, bazı yerlerde çeviri hataları olursa bana bağırma :)
İngilizce'ye aşina olduğumuz için pekçok cümleleri aklımızda, o yüzden ingilizce çeviride daha kolay olabiliyor..
Mrb
Camfrog Video Chat

Camfrog video chat odaları binlerce aktif milyonlarca kullanıcıya sahip bir çapraz-platform dünya çapında video sohbet topluluktur. Video Onlar bir iPhone, iPod Touch, iPad, Android, Mac veya PC üzerinde konum olsun Camfrog toplumda herkesle sohbet.

- 12 Mart 2014
Çeviri isteğin alındı, yakında haberin olur..

Son düzenleme:
33333eee

33333eee

Üye
Estağfirullah bağırmam:) teşekkür ederim en kötü ihtimal. rusça evet. google translateden de faydalanabilirsin.

Remember Me

Remember Me

Üye
canın sağolsun kardeş elinden geleni yaptın sen :)
teşekkürler bu arada uğraştığın için :oke:

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Mrb
Camfrog Video Chat

- 12 Mart 2014
Buyur kardeş. Güle güle kullan...

canın sağolsun kardeş elinden geleni yaptın sen :)
teşekkürler bu arada uğraştığın için :oke:
Kusura bakma kardeş, onu çeviremedik ama başka çeviri isteğinde bulunursan seve seve yardımcı olurum...

33333eee

33333eee

Üye
çok teşekkürler güzel olmuş..

Djpiskopat_

Üye
ingilizcem iyidir . sizin takima gelip yardimci olabilirim. bu aralar zombie raiders in adli ounun yapimcilariyla temas halindeim ceviri icin eger olursa ilk ceviri ounum olacak. apk editor kullanarak o ounu kndi telefnmda turkcelestirdm . sizin. takima gelip yardim edeblrm :D

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
ingilizcem iyidir . sizin takima gelip yardimci olabilirim. bu aralar zombie raiders in adli ounun yapimcilariyla temas halindeim ceviri icin eger olursa ilk ceviri ounum olacak. apk editor kullanarak o ounu kndi telefnmda turkcelestirdm . sizin. takima gelip yardim edeblrm :D

Tamam kardeş, mürteza16 da tamam derse takımdasın..
Güzel katkılarda bulunacağına inanıyorum, kolay gelsin...

hhh666

hhh666

Üye
RocketDial Dialer&Contacts Pro v3.7.0

bilgi :

indirme linki :

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hhh666
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah aktif olursun kardeş. Ekibimizdesin. :oke:

turkishield

turkishield

Üye
sa tweetings uygulamasını Türkçeye çevirebilir misiniz çok sevdiğim bir twitter uygulaması kendisi

Metin137

Metin137

Üye
tasker uygulaması işi ne oldu

Üst Alt