Türkçe Uygulamalar Arşivi İstekler Alınır ve çevirici alıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Orpahan

Üye
Çevirdim ama maalesef yüzde yüz olmadı:(

çok teşekür ederim fatih arkdaşım şimdi kafama takılan soru şu <string name="firebase_database_url"> </string> datebesi kendime göre nasıl yapabilirim yada datebesi bu adresten farklı kendim kontrol edebilecegim ücretsiz bi datebes adresi varmıdı

Fatih BaKeR

Üye
çok teşekür ederim fatih arkdaşım şimdi kafama takılan soru şu <string name="firebase_database_url"> </string> datebesi kendime göre nasıl yapabilirim yada datebesi bu adresten farklı kendim kontrol edebilecegim ücretsiz bi datebes adresi varmıdı
Rica ederim. Maalesef o işlerden hiç anlamıyorum.
Mesaj birleştirildi:

Mesaja link yazdim sabirsizlikla bekliyorum kolay gelsin
Maalesef yüzde 98 çevirebildim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ayadoge

ayadoge

Üye
Rica ederim. Maalesef o işlerden hiç anlamıyorum.
Mesaj birleştirildi:

Maalesef yüzde 98 çevirebildim.

Kardesim ellerine sağlik cok hizlisin. Virustotal apk yi de cevirebilirmisin sana zahmet

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR

Fatih BaKeR

Üye
Kardesim ellerine sağlik cok hizlisin. Virustotal apk yi de cevirebilirmisin sana zahmet

Rica ederim. Bir daha antivirus vb. çevirmem ama. Hiç sevmem onları.
Virustotal mobile Türkçe:

Son düzenleme:
bveo1990

bveo1990

Üye
Bende bunu turkce istiyorum

ayadoge

Üye
Çevirdim zaten. 2 üstteki mesaja bakınız.
Admin Arkadaşlar böyle yetenekli arkadasları moderatörlükle değerlendirmeli bence hatta ceviri bölümü açıp userlere faydali olurlar. Fatih kardeşim ellerine emeğine sağlık herşey içi teşekkürler takipdeyim.
Mesaj birleştirildi:

Bende bunu turkce istiyorum
Benim çevirttigim Anti spy yapimcisiyla ayni micro guard, Camera guard yapimcisina mail alttim turkce dil için cevap vermedi kaliteli program yapiyor yakindan takip ediyorum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve bveo1990
bveo1990

bveo1990

Üye
Admin Arkadaşlar böyle yetenekli arkadasları moderatörlükle değerlendirmeli bence hatta ceviri bölümü açıp userlere faydali olurlar. Fatih kardeşim ellerine emeğine sağlık herşey içi teşekkürler takipdeyim.
Mesaj birleştirildi:

Benim çevirttigim Anti spy yapimcisiyla ayni micro guard, Camera guard yapimcisina mail alttim turkce dil için cevap vermedi kaliteli program yapiyor yakindan takip ediyorum
E peki tr yapcanmı bunu

ayadoge

Üye
Flashscore plus (reklamsiz) var google playda olmayan fatih arkadasimıza yüzüm tutmuyor iki defa çeviri verdik yinede sansimi deneyeyim :( izin verirsen link atayim olmaz dersen canin sagolsun kardesim benim

Fatih BaKeR

Üye
Flashscore plus (reklamsiz) var google playda olmayan fatih arkadasimıza yüzüm tutmuyor iki defa çeviri verdik yinede sansimi deneyeyim :( izin verirsen link atayim olmaz dersen canin sagolsun kardesim benim

Estağfurullah, izin vermemek ne haddime. Hiç anlamadığım spor terimleri olmasa çevirmeyi denerdim. Üzgünüm.

• Beğen

ayadoge

Üye
Estağfurullah, izin vermemek ne haddime. Hiç anlamadığım spor terimleri olmasa çevirmeyi denerdim. Üzgünüm.
Flashscore zaten zahmetli ugraşmaya degmez futbol24 var guncel ad-free cikmadi onda fazla terim yok kolay çevrilir ama malesef cikmadi neyse kardesim suan icin cevirecek favori uygulamam yok hersey icin sagol emek harcadin ve on numara çevirdin. Tekrardan ellerine sağlık 👃🤗

• Beğen

ayadoge

Üye
Fatih kardesim normal whatsapp gizlilik ekli sadece. anti ban, görulme vs sadece gizlilik ingilizce vaktin varsa cevirebilirmisin. Forumda da paylaşabilirsin forumda yok

• Beğen

Fatih BaKeR

Üye
Fatih kardesim normal whatsapp gizlilik ekli sadece. anti ban, görulme vs sadece gizlilik ingilizce vaktin varsa cevirebilirmisin. Forumda da paylaşabilirsin forumda yok
Bir deneyeyim dedim ama bazı kelimeler dil dosyasında değil. O yüzden üzülerek bıraktım. Başka çeviride görüşmek üzere :(

Son düzenleme:
  • Beğen
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Kolay gelsin. Ekibe katılım açıksa şartlar nedir? Teşekkürler.

• Beğen

ayadoge

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994 ve Fatih BaKeR
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Ekip konuyu acmış kayıp. Fatih baker kardesimiz yardimci oluyor cevirilerde

Hadi ya. Sağlık olsun. Ben uzun zamandır yoktum. Ne olup bitti, bilemiyorum. Hazırlıkları tamamlayabilirsem dahil olacağım inşallah. Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: ayadoge ve Fatih BaKeR

Üst Alt