Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

murat3702

murat3702

Üye
Ok

tutas_tee

tutas_tee

Üye
acaba su programi turkceye cevirebilirmisiniz?

video cekme programi
program Cinema FV-5
surumu v1.08

33333eee

33333eee

Üye
JetAudio Music Player Plus - Mevcut Sürüm 3.9.3 Türkçeye çevirebilir misiniz? teşekkürler

link:

googleplaylink:

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
JetAudio Music Player Plus - Mevcut Sürüm 3.9.3 Türkçeye çevirebilir misiniz? teşekkürler

link:

googleplaylink:
Çeviri listesine aldım, çeviri bittiğinde haberiniz olur...

33333eee

33333eee

Üye
teşekkür ilgilendiğin içinteşekkür ilgilendiğin için

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Izin donusu yeni cevirilerle karsinizda olacagim

AdemOyuklu

Üye
merhaba ; bu klavyeyi Türkçeleştire bilir misiniz ?

33333eee

33333eee

Üye
çok teşekkür emeğine sağlık

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: tutas_tee

dark3434

Üye
saygı değer arkadaşım.fx camera zoom Türkçesi bulamıyorum.forumda araştırdım bulamadım.eğer yaptığsanız forumun neresindedir.yoksa Türkçesini nasıl bulabilirim.çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
saygı değer arkadaşım.fx camera zoom Türkçesi bulamıyorum.forumda araştırdım bulamadım.eğer yaptığsanız forumun neresindedir.yoksa Türkçesini nasıl bulabilirim.çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
Camera FX Türkçesi yok, çevirisi de yapılmamış gibi, müsait bi zamanda çevirisi yapılır..

dark3434

Üye
şimdiden teşekkür ediyorum.emeğinize sağlık.

AdemOyuklu

Üye

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye

dark3434

Üye
merhaba:
program adı:line camera
link:
bir kaç dil desteği var.ama Türkçesi yok yapabilirmisiniz.

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
OUBLEPOST=1399128786][/DOUBLEPOST]

klavyeyi Türkçe ye çevirin demişsin de klavyenin Türkçe sözlüğü yok google play den gördüğüm kadarıyla. Sözlüğü olmayan klavye bence pek de kullanışlı olmaz. Emek boşa gitmesin sonra.

dark3434

Üye
fx camera zoom Türkçesi daha önce yazmıştım.takip ediyorum bir gelişme varmı acaba.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
fx camera zoom Türkçesi daha önce yazmıştım.takip ediyorum bir gelişme varmı acaba.
O kadar çeviri isteği varki, hepsini bianda çevirmeye yetişilemiyor, sonuçta çeviri işi zaman olduğu sürece yapılabiliyo, öğrenciyiz/iş-güç sahibiyiz durumlarında ancak boş vakitlerde yapılıyor çeviri.
Ben çevirisi için indirdim telefonda kontrolünü yapıyorum, çevirisi bittiğinde haberiniz olacaktır..

• Beğen
Tepkiler: mürteza16

Üst Alt