Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

dark3434

Üye
merhaba.siteya nasıl dosya ekleyebilirim bilmiyorum yapabilseydim direk apk dosyasını verecektim size..bu linkte camera fx Premium full olanı var.eğer bunu türkçe yaparsanız çok daha güzel olur.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
merhaba.siteya nasıl dosya ekleyebilirim bilmiyorum yapabilseydim direk apk dosyasını verecektim size..bu linkte camera fx Premium fu ll olanı var.eğer bunu türkçe yaparsanız çok daha güzel olur.
Ben zaten full sürümü buldum 5.0.9 olarak, sizin verdiğiniz bir önceki sürüme ait :)
Hem verdiğiniz link uçbuş :)

• Beğen
Tepkiler: dark3434
BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Ben camera zoom fx i Türkçe'ye çevirdim şu an onay aşamasında isterseniz çevirmeye uğraşmayın. İyi forumlar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Ben camera zoom fx i Türkçe'ye çevirdim şu an onay aşamasında isterseniz çevirmeye uğraşmayın. İyi forumlar
Çevirdiyseniz güzel haber, emeğiniz için teşekkürler.
Bende %75 ini çevirmiştim ama olsun çeviri yapabilecek olan yeni arkadaşları görmek daha da güzel oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: seyits ve BlackCurse01
BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Bende %75 ini çevirmiştim ama olsun çeviri yapabilecek olan yeni arkadaşları görmek daha da güzel oluyor :)

Bende emeğiniz boşa gitmesin diye haber edeyim dedim ama geç kaldım anlaşılan. İyi forumlar :)

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BlackCurse01
BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Yok önemli değil, sizde ögrenmiş oldunuz çeviri işini de, bekleriz sizi de Diğer çevirilere :)

Çeviriyi değil de bir forumda paylaşım yapmayı öğrenmiş oldum. Kısa süreli istekleri paylaşmaya devam edip bir süre ara vereceğim zaten. Ekibe davete açığım ama :) Neyse sayfayı işgal etmeyeyim ben :)

seyits

Üye

emek ve uğraşların gerçekten çok hoş Aygün dostum. Tşk. Ama tüm arkadaşlar ve ben Tasker çevirisini hala bekliyoruz...

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
emek ve uğraşların gerçekten çok hoş Aygün dostum. Tşk. Ama tüm arkadaşlar ve ben Tasker çevirisini hala bekliyoruz...
Dostum Taskeri çevirdim telefona yükleniyor ama halen ingilizce olarak gösteriyor telefonda, sebebi de dil dosyaları kodla sıkıştırılmış olması. İsterseniz çeviriyi göndereyim size yükleyin. Netten ise, geliştiricisi ik kere cevap yazmasına rağmen bana şablon olarak bir çeviri şablonuna yönlendirmedi..

Tasker v4.3b9

Tasker_4_2u3

seyits

Üye
Dostum Taskeri çevirdim telefona yükleniyor ama halen ingilizce olarak gösteriyor telefonda, sebebi de dil dosyaları kodla sıkıştırılmış olması. İsterseniz çeviriyi göndereyim size yükleyin. Netten ise, geliştiricisi ik kere cevap yazmasına rağmen bana şablon olarak bir çeviri şablonuna yönlendirmedi..

Tasker v4.3b9

Tasker_4_2u3

İngilizce olabilen versiyonlar net de mevcut ama, ilgin için çok tşk ederim.birazdan tasker v4.3b9 olanını indiriyorum.Ayrıca umarım geliştirici ile olabilen irtibat aşamasını ve tasker gibi mükemmel bir uygulamayı,ancak senin başarileceğini sanıyorum. Tam olarak Türkçeleştirebilmeni bekliyoruz.hayırlı akşamlar.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
İngilizce olabilen versiyonlar net de mevcut ama, ilgin için çok tşk ederim.birazdan tasker v4.3b9 olanını indiriyorum.Ayrıca umarım geliştirici ile olabilen irtibat aşamasını ve tasker gibi mükemmel bir uygulamayı,ancak senin başarileceğini sanıyorum. Tam olarak Türkçeleştirebilmeni bekliyoruz.hayırlı akşamlar.
Linklerini verdiklerim, benim Türkçeye çevirdiklerimdir, iki farklı sürümünü de çevirisini yaptım ve linkini QFS.mobi'den hızlı bir şekilde telefondan indiresin diye yukarıda vermiştim.
Benim de temennim geliştiricinin kabul etmesi ama ümidi kestim ne yazık ki :(

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hocam ultimate backup ve droidwall

seyits

Üye
Linklerini verdiklerim, benim Türkçeye çevirdiklerimdir, iki farklı sürümünü de çevirisini yaptım ve linkini QFS.mobi'den hızlı bir şekilde telefondan indiresin diye yukarıda vermiştim.
Benim de temennim geliştiricinin kabul etmesi ama ümidi kestim ne yazık ki :(

Yaa.ciddi misin.verdiğin linktekileri tlf kurup Türkçe kullanabilirmiyim yani?. ama olmuyor demiştin.. eger vediğin linklerindeki apk ların,Türkçe kullanabileceksem, Tşk aygün dostum :)

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Yaa.ciddi misin.verdiğin linktekileri tlf kurup Türkçe kullanabilirmiyim yani?. ama olmuyor demiştin.. eger vediğin linklerindeki apk ların,Türkçe kullanabileceksem, Tşk aygün dostum :)
İşte sorun orda, ben Türkçeleştirdim ama telefona yükleyince TR ilarak pek fazla yet göremedim-göstermiyor. Bide sen dene bakalım sendr TR olacakmı?

seyits

Üye
İşte sorun orda, ben Türkçeleştirdim ama telefona yükleyince TR ilarak pek fazla yet göremedim-göstermiyor. Bide sen dene bakalım sendr TR olacakmı?

ok.peki.vermiş olduğun linki indirdim az önce,deneyeceğim birazdan

seyits

Üye
her iki linki de kurdum yükledim ancal ikisi de lisans kontrolü istiyor.tlf rootlu lucy patcher ile yamayı kabül etmiyor,lisans kontrolünü kaldırmayı başaramadım.o yüzden uygulamayı açamadım.ama lisans kontrolünü okeyleyip uygulamaya girsem bişey olur mu.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
her iki linki de kurdum yükledim ancal ikisi de lisans kontrolü istiyor.tlf rootlu lucy patcher ile yamayı kabül etmiyor,lisans kontrolünü kaldırmayı başaramadım.o yüzden uygulamayı açamadım.ama lisans kontrolünü okeyleyip uygulamaya girsem bişey olur mu.
BİRŞEY OLMAZ, ASLINDA LİSANS İSTEMEMESİ LASIM FUULDÜ ÇÜNKİ

Remember Me

Remember Me

Üye
Uygulama: Lenovo Camera
apk linki:
Sürüm: 3.6.6.0116.140425

Uygulama Gayet güzel her efekti barındırması ve kolay arayüzüyle beni benden aldı :D
ayrıca telefon kamerasından daha iyi çekiyor bizzat denedim :)
Şimdiden kolay gelsin kardeşler,hayırlı günler :oke:

Üst Alt