Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
şuan kullanıyorum malesef ing

Perfect Viewer 5.0.1.3 sürümü TÜRKÇE eklenmiştir...​

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR
VOLKAR

VOLKAR

Üye

bu sanirim 3.isteğim olacak size zahmet bunuda türkçe yaparmusiniz çizgi roman için en ideal apklardan biri isim comic screen. pc olsa size zahmet vermezdim ama yok msf mobolden de olmadı çok igrastiriyora bosverin

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye

bu sanirim 3.isteğim olacak size zahmet bunuda türkçe yaparmusiniz çizgi roman için en ideal apklardan biri isim comic screen. pc olsa size zahmet vermezdim ama yok msf mobolden de olmadı çok igrastiriyora bosverin
Tamam. Bunu da çevireceğim. Yalnız; simgesi hoşuma gitmedi, bunun da simgesini değiştireceğim :)

• Beğen
Tepkiler: VOLKAR
CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
Merhaba,

Goodreads uygulamasını Türkçeye çevirmek istiyorum.

Hiç bir yazılım bilgim yok ama üstesinden gelirim. Sadece hangi yazılımı kullanmam gerekiyor. Paylaşırsanız sevinirim.
Çeviriyi bilgisayar üzerinden yapmak ve derlemek istiyorum. Telefonu verimli kullanamıyorum. Ya da çevirecek arkadaşlar varsa bu gönderiye cevap yazmalarını rica edeceğim. Ben çok kitap karıştıran bir insanım. O yüzden bu uygulamanın Türkçe olmasını istiyorum. 1000kitap var ama çoğu kitap ekleme isteklerime cevap vermiyorlar. Nedendir bilmiyorum. Ama goodreads sitesinde bütün yabancı kitaplar mevcut. Konu hakkında dönüşünüzü bekliyor olacağım. Forum aktif mi bilmiyorum ama bazı Türkçe uygulamalar gördüğüm için konu açmak istedi. Şİmdiden teşekkürler...İyi çalışmalar...
Mesaj birleştirildi:

Yok mu yardımcı olacak bir arkadaşımız? Pleaseee....

Son düzenleme:
VOLKAR

VOLKAR

Üye
cevirriseniz çok iyi olur

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Hocam müsait bir zamanınızda bunuda çevirirmisiniz?

Ekli dosyalar

hamza.kara

Üye
Merhaba hocam şu uygulamada yardım eder misiniz .
Uygulamanın adı. Simple Accounting Bookkeeping

Link. .https://play.google.com/store/apps/details?id=com.accounting.bookkeeping

Sürüm.1.237.

Uygulama genel bir muhasebe uygulaması kapsamlı bir arayüzü var iş hayatında baya yardımı oluyor ama ingilizce olduğu için tüm fonksiyonlarını kullanmadım ilgilenirseniz harika olur şimdiden elinize emeğinize sağlık teşekkür ederim

hamza.kara

Üye
Bu konu kapalımı

Üst Alt