Tercih : samsung S3 mu lg nexus 4 mu

Sponsorlu Bağlantılar

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
gerçekçi renklere sahip bendeki telefon.Arkadaş bile diyor.

PriZm

PriZm

Üye
Kardeş sana mı inancamgördüğüm şeyemi Nexus 4 ün daha canlı rekleri.Teknosada inceledim.Adama bile sordum.Nexus 4 ün daha canlı

Bana inanmana gerek yok fanatiklik yapmana hiç gerek yok.

Youtube videosu koydum yetmediyse phone arena ve gsmarena karşılaştırmalarına bak.

PriZm

PriZm

Üye
Neredeyse Note 2 nin ekranından bile daha iyi diyeceksin.

PriZm

PriZm

Üye
S3 den bahsediyoruz ve S3 ün ekranı renklerde ve parlaklıkta çok daha başarılı.Desteğin ve herhangi bir geçerli kanıtın olmadığı halde inat ediyorsun.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Bekle göstercem siteye koyarım.

PriZm

PriZm

Üye
Bekliyorum.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye

- - - Eklendi - - -

Hangisi renkleri canlı

PriZm

PriZm

Üye

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
dk 4 den sonra bak

PriZm

PriZm

Üye
Nexus 4 de ekran renk kalibrasyonunu iyi yapmışlar ;)

mcnpl4

mcnpl4

Üye

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Kardeş bende koyardımda bende S3 YOK.Nexus 4 var.Ama tek şeyden eminim Nexus 4 ün daha canlı renkleri Ama S3 ün ise Daha parlak

PriZm

PriZm

Üye
Şuanda mobilim eve döndüğümde gördüklerimi incelemeler ve youtube videoları ile kanıtlarım

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
O değilde Yeni telefon mu alsam S4 sizce mükemmel bir telefon olur mu.4. telefonum olcek.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Kardeş bende koyardımda bende S3 YOK.Nexus 4 var.Ama tek şeyden eminim Nexus 4 ün daha canlı renkleri Ama S3 ün ise Daha parlak
Renkler daha gerçeğe yakın haklısın ama görüntüye göre değişiyor güzelliği genel bakınca biraz soluk kalıyor nexus4 beyazı daha iyi gibi ama s3de de siyah daha iyi büyük tartışma yaratmaya değcek bi durum yok

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
kardeş ikiside eşdeğer telefon

PriZm

PriZm

Üye
Renkler daha gerçeğe yakın haklısın ama görüntüye göre değişiyor güzelliği genel bakınca biraz soluk kalıyor nexus4 beyazı daha iyi gibi ama s3de de siyah daha iyi büyük tartışma yaratmaya değcek bi durum yok

Nexus 4 te beyaz renk sarımsı.Galaxy S3 de Siyah renk çok başarılı.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bana ikisi de fark yaratmaz ama nexus kaba geldiği ve kamerası kötü olduğu için anladım tek sebebi bu. Ekrana alışıyor insan

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
kamera önemli değil benim için bende F/P için aldım