Tercih : samsung S3 mu lg nexus 4 mu

Sponsorlu Bağlantılar

MrExpert

MrExpert

Üye
İkisinide bizzat inceledim Bana s3 çok daha iyi geldi s3 bir güven veriyor ama ben nexus4 te bu hissi alamadım açıkcası ve lg nin berbat servisini (tabi sadece tr için konuşuyorum ...) biliyorum gerçekten vasat ama samsungda böyle bir sorun yok ayrıca şunuda söylemeliyim Bence s3 ün ekranı nexus 4 dem çok daha iyidir.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Takoz gibi. İşlemci daha iyi diye alınmaz bence. Galaxy s düşük kalıyor ama o bile nerdeyse tüm oyunları açıyor açmadığı oyun duymadım hatta. İşlemcinin yüksek olması çok daha iyi performans verceği anlamına gekmez cm10.1 ile galaxy s3 de çok seri çalışıyor.. Kamera ekran ve hafıza girişinin olmaması da kötü sıkıcı bi alet

CasuS_87

CasuS_87

Üye
nexus 4 :good:

emrel156

Üye
bi dakika bi dakika nexus 4 googlenin değilmi azılım olarak çok iyi değilmi herkes kötü demiş yazılım oalrak google vazmı geçti nexus 4den:dry:

ka_za

ka_za

Üye
bi dakika bi dakika nexus 4 googlenin değilmi azılım olarak çok iyi değilmi herkes kötü demiş yazılım oalrak google vazmı geçti nexus 4den:dry:

Yazılım olarak iyi saf android ama samsungun kendine has özellikleri yok multiwindow gibi göz takip gibi

furkey

Üye

Yok yok s3 teki baharatlar nexus da yok öyle diyim. Ama bence yazılım konusunda nexus geçer. Çıkan romlarin haddi hesabı yoktur şimdi nexus a :)

ggokhan008

Üye
Abi nexusu bilmiyorum ama 3 gundur s3 kullaniyorum supr bisey tavsiye ederim ..

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
İkisinide bizzat inceledim Bana s3 çok daha iyi geldi s3 bir güven veriyor ama ben nexus4 te bu hissi alamadım açıkcası ve lg nin berbat servisini (tabi sadece tr için konuşuyorum ...) biliyorum gerçekten vasat ama samsungda böyle bir sorun yok ayrıca şunuda söylemeliyim Bence s3 ün ekranı nexus 4 dem çok daha iyidir.

Kardeş sen baya abarmışsın s3ü.Nexus 4 ister hız olsun ister güç olsun ister performans olsun S3 den katlarca iidir.Ekranı S3den daha ii bunun için youtube video var.Benchmarda Nexus 4 18-19 bin alırken S3 17 bin alıyor.Birşey unuttum Güncelleme konusundada katlarca iidir.S3 2-3 sene sonra güncelleme allacağı belli deği.Nexus 4 de ise 3 yıl garanti.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bana ekran daha iyi gibi gelmedi. Arkadaşımda var ayrıca yotubedan da böyle bi sonuç çıkaramadım hiçbir karşılaştırmada

PriZm

PriZm

Üye
S3'ün ekranı pentile olmasına rağmen Nexus 4 den kat kat daha iyi.İncelemelere bakabilirsiniz.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Youtubede Nexus 4 ün ekranıda renkler daha gercek

avcitalip

avcitalip

Üye
Onlarca böyle konu açıldı. Teyzemin Nexus 4'ü benim ise S III'üm var. Gözlemlerime göre S III daha iyi. Neden diye sorarsanız S III şuan Samsung'un zaten amiral gemisi ve böylece güncelleme sorunu yaşanmaz. Nexus için de aynı şey geçerli. TouchWiz gayet güzel bir arayüz ve Nexus'unkini beğenemedim. 1 GB ramin senin için pek önemi yoksa onu al derim. Ayrıca hafıza kartı desteği, pil çıkarıp takılabilmesi ve 32 GB olanlarından almak bir avantaj. Diğer bir konu ise servis. Samsung servis konusunda da çok ilgili ve deneyimli bir firma. Bence S III'ü düşünmeden al.

Samsung'un Premium Suite'i yeter :evet:

avcitalip

avcitalip

Üye
S3'ün ekranı pentile olmasına rağmen Nexus 4 den kat kat daha iyi.İncelemelere bakabilirsiniz.

bence s3'ün 3 tane temel can sıkıcı yönü var gerisi hikaye...

-sağlam olmaması
-2 yerine 1 GB't rami olması
-ekranın siyah renklerde çok karanlık olması ve önünüzü görememeniz(oyunlarda büyük sıkıntı)

PriZm

PriZm

Üye

PriZm

PriZm

Üye
Amoled o konuda çok başarılı gerçekten.Hem renkleri çok canlı hemde siyah kontrastı çok iyi.

PriZm

PriZm

Üye

bence s3'ün 3 tane temel can sıkıcı yönü var gerisi hikaye...

-sağlam olmaması
-2 yerine 1 GB't rami olması
-ekranın siyah renklerde çok karanlık olması ve önünüzü görememeniz(oyunlarda büyük sıkıntı)

Zaten olması gerekende o talip.Siyah renkleri TAM siyah gösteriyor.Ki bunu çoğu led tv bile yapamıyor.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye

Alakası bile yok.Sarımsı gösteriyor.Samoled ise gerçek renkleri yansıtıyor.

Kardeş sana mı inancamgördüğüm şeyemi Nexus 4 ün daha canlı rekleri.Teknosada inceledim.Adama bile sordum.Nexus 4 ün daha canlı