---- LG Nexus 4 Kullanıcılar Klübü / Ana Konu ----

Sponsorlu Bağlantılar

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
---- LG Nexus 4 Kullanıcılar Klübü / Ana Konu ----

• LG Nexus 4'e Garanti Bankası Bonus kredi kartınızla peşin fiyatına vade farksız 12 ay taksitle sahip olabilirsiniz.
  • Google'ın son harikası Nexus 4 tasarlanırken ince düşünüldü ve şık dizaynı; parlak ve portatif yapısıyla elinizden hiç düşürmeyeceğiniz bir tasarım harikası doğdu.
  • Nexus 4 ile bildiğiniz dört çekirdek performansı artık çok daha farklı.

---

SİPARİŞ KODU125070986Ağırlık (gr.)139 gr.
    Artırılabilir HafızaYokBekleme Süresi (Saat)564,5
    Bellek(MB)2048 MB RAMBluetoothVar
    Boyutlar (cm)133,9 x 68,7 x 9,1 mm.Dijital KameraVar
    EKRAN BOYUTU4,7"Ekran Çözünürlüğü (Piksel)1280 x 768
    Ekran TipiDokunmatikGPRSVar
    Garanti Süresi(Yıl)2İşlemci Hızı (Mhz)Krait Quad-core 1,5 GHz
    İşletim SistemiAndroid 4,2 (Jelly Bean Plus)Kamera Çözünürlüğü(Piksel)8 MP
    Klavye TipiDokunmatikKonuşma Süresi(Saat)11,9
    KulaklıkVarMARKALG
    MODELNexus 4 E960Pil2100 mAh
    SMS/MMS/EMSSMS/MMS/EMSSaklama Kapasitesi (Mb)16 GB
    Şebeke Frekansı (MHz)850, 900, 1800, 1900USBVar
    3GVarWi-Fi (Kablosuz Bağlantı)Var
    PUSH E-MAIL DESTEĞİVarEDGEVar
    GPSVarGörüntülü KonuşmaYok
    Dokunmatik EkranVarHafıza Artıma KapasitesiYok

-----

CHROME İLE WEB SİTELERİNE HIZLICA GÖZ ATIN

Nexus 4, Google Chrome'un hızı ve sadeliği ile geliyor. Oturum açarak yer imlerinizi senkronize edin, bilgisayarınızda açtığınız sekmeleri görüntüleyin. Telefonunuzdan web sitelerine ulaşmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Dört çekirdekli üstün teknolojiye sahip işlemci sayesinde sayfalar anında yüklenerek, Chrome ile web sitelerine hızlıca göz atmanıza imkan verir.

GÖNDERMEK İÇİN GMAIL

Gmail, Nexus 4'te çok daha iyi bir şekil alıyor. Gelen kutunuzdaki e-postaları arşive atın ve birden çok Gmail hesabı arasında kolayca geçiş yapın. Tüm e-postalarınız Nexus 4'ten bilgisayarınıza ve tabletinize otomatik olarak senkronize edilir.

GESTURE TYPING İLE DAHA AKILLI KLAVYE

Mesaj yazmak, Gesture Typing özelliği ile her zamankinden daha kolay. E-posta veya metin oluşturmak için parmağınızı harfler üzerinde gezdirmeniz yeterli. Klavye bir sonraki kelimeyi sezebilir ve tahmin edebilir, böylece önerilen kelimeleri seçerek tüm cümleleri tamamlayabilirsiniz. Mesajlarınızı daha önce hiç olmadığı kadar hızlandırın.

OTURUM AÇIN, SENKRONİZE KALIN

Bir kişiyi veya fotoğrafı bir daha asla kaybetmeyin. Ücretsiz Google Hesabınız her oturum açtığınızda Gmail, Takvim, kişiler, fotoğraflar ve daha fazlası daima yedeklenir. Google verilerinizi güvenli tutmak ve onlara ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve her zaman ulaşmanızı sağlamak için aralıksız çalışır.

GOOGLE HARİTALAR İLE DÜNYA AVUCUNUZUN İÇİNDE

Google Haritalar ile ilgilendiğiniz yerlere çabucak ve kolayca ulaşın. Adım adım GPS navigasyon, anlık trafik bilgisi ve entegre sürüş, yürüme ve toplu taşıma güzergahları sayesinde, bir yerden başka bir yere gitmek hiç olmadığı kadar kolay.
    Yakınlarınızda bulunan restoranları, işletmeleri ve daha fazlasını öğrenin. Çevrenizdeki kişilerden ve uzmanlardan öneriler alın ve mekanlara ilişkin olarak Zagat editörlerince yazılmış kapsamlı gözlemlere ve özet bilgilere erişin.
    3D Haritalar ve zengin uydu görüntüsü, çevrenizde olanlara dair size daha gerçekçi bir his verirken; Sokak Görünümü ve İç Mekan Haritaları, karşınıza çıkan ne varsa daima bilmenizi sağlar.

KENDİNİZE AİT DÜNYANIN FOTOĞRAFINI ÇEKİN VE PAYLAŞIN

8MP Kamera

Nexus 4, yüksek performanslı bir 8MP kamera ile geliyor ve 360° çarpıcı panoromik görüntüler elde ederek, çevrenizdeki her detayı yakalamanıza imkan verir. Yeni ve güçlü araçlarıyla fotoğraflarınızı hızlıca görüntülemenizi, düzenlemenizi ve en sevdiğiniz kareleri anında paylaşmanızı sağlar.
    HD Video Kaydedin

Tam 1080p video çekin ve bu sırada anlık görüntüler yakalayın. Sürekli odaklama, gerçek zamanlı yakınlaştırma ve hızlı çekim modu, size, çarpıcı videolar çekme kabiliyeti kazandırır. Görüntüleriniz hazır olduğunda, Movie Studio ile kendi filminizi oluşturabilir ve bunu YouTube'a yükleyebilirsiniz.
    Instant Upload ile Bir Daha Hiçbir Fotoğrafı Kaybetmeyin

Instant Upload (Anında Karşıya Yükleme) ile fotoğraflar kendiliğinden yüklenir, böylece bir fotoğrafı hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Google+ için kayıt olduysanız, Instant Upload özelliğini etkinleştirebilirsiniz; telefonunuz ile çekilmiş fotoğraflar web üzerindeki kişisel bir albüme otomatik olarak yüklenir. Fotoğrafları telefonunuzdan veya web üzerinden kolayca organize edin, düzenleyin ve seçtiğiniz kişilerle paylaşın.

OLAĞANÜSTÜ PHOTO SPHERE KAMERA

Yukarısı, aşağısı ve tüm etrafınız; daha önce gördüğünüz hiçbir kameraya benzemez. Nexus 4 ile her yönden, sizi doğrudan görüntünün içine koyarak, inanılmaz, üç boyutlu fotoğraf kareleriyle bir araya getirilmiş resimler çekin. Fotoğraf karelerinizi doğrudan telefonunuzdan görüntüleyin, onları Google+ üzerinden arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın ve hatta dünyanın görmesi için Google Haritalara ekleyin.

CANLI 4.7" EKRAN

Fotoğraflar ve videolar, doğal renkler ile canlı 4.7 inç 1280x768 ekranda hayat buluyor. Hafif kıvrımlı cam kenarlar, parmağınızın 320ppi ekran üzerinde pürüzsüzce kaymasına imkan veriyor ve bunlar, çizilmeye karşı dayanıklı Corning® Gorilla® Glass 2 ile korunuyor.

DÖRT ÇEKİRDEKLİ PERFORMANS

Nexus 4, ihtiyaç duyduğunuz gücü ve hızı size sunmak için, son teknoloji Qualcomm Snapdragon™ S4 işlemci ile geliyor. İnternette doyasıya gezinin, zengin 3D grafiklerini ve oyun verimliliğini deneyin ve birçok uygulama arasında duraksamadan zahmetsizce geçiş yapın. 2GB RAM ve Android 4.2 Jelly Bean ile hızı hissedin.

ANDROID BEAM

Nexus 4, Android Beam ile birlikte geliyor; böylece fotoğraflarınızı, videolarınızı, kişilerinizi, uygulamalarınızı ve daha fazlasını bir dokunuşla kolayca paylaşabilirsiniz. NFC özellikli iki Android cihazı sadece sırt sırta gelecek şekilde temas ettirin ve bu sayede ekranınızda olup biteni arkadaşınıza iletin.

GOOGLE PLAY

Nexus 4, oyunlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Süper duyarlı ekran, yıldırım hızında dört çekirdekli işlemci ve jiroskop ve ivmeölçer gibi sensörler sayesinde, Google Play'de bulunan 675,000'in üzerinde uygulama ve oyunu keşfedin.
    Google Play'i Keşfedin

Google Play ile sevdiğiniz tüm eğlence araçları elinizin altında. Dünyanın en büyük eKitap koleksiyonunu, en yeni dergileri ve binlerce HD filmi ve televizyon programını keşfedin.
    675.000 Uygulama ve Oyun

İçinde herkes için bir şey bulunan Google Play'den seçilebilecek 675.000'den fazla başlık altındaki tüm uygulamalar ve oyunlar arasından sevdiklerinizi Nexus 4'e indirin. En popüler ücretsiz ve ücretli uygulamaları bulun, özenle seçilmiş koleksiyonları keşfedin ve kategoriye göre veya basit aramayla ilgi alanlarınıza yönelik aramalar yapın.

SEVDİĞİNİZ MÜZİK GOOGLE PLAY'DE

Sevdiğiniz müziği Nexus 4 ile yanınızda taşıyın. Satın alınabilir milyonlarca şarkıya göz atın.
    iTunes'tan Kolay İçe Aktarım

Music Manager sayesinde, tüm iTunes müzik kitaplığınızı* Google Play'e kolayca aktarabilirsiniz. Müziğiniz aktarıldıktan sonra, otomatik olarak Nexus 4'te kullanılabilir duruma gelecektir. Aynı zamanda play.google.com web sitesi ve Android uyumlu tüm diğer telefonlar veya tabletler üzerinden müziğinizin tadını çıkarabileceksiniz. Senkronize etmeye ya da yedeklemeler için endişelenmenize gerek kalmaz.

[video=youtube;HtknsFpMNIA]http://www.youtube.com/watch?v=HtknsFpMNIA[/video]

Ürünü Almak isteyenler için linkler;

NOT: Ürünü alan arkadaşlar aldım yazarlar ise kullanıcıları listeye ekleriz.. Sorusu olan arkadaşlar daha kolay irtibat kurabilirler ayrıca ;)

• [video=youtube;TAExzHJIHHE]http://www.youtube.com/watch?v=TAExzHJIHHE[/video]

• LG Nexus İçin Olmazsa Olmaz Uygulamalar. :)

Barkod Tarayıcısı
    Beautiful Widgets
    Box
    Es File
    Light Maneger bildirim ışığı için çok kullanışlı ve ücretsiz
    Çevrim Dışı Sözlük
    El Feneri
    Lig TV
    Screen Off and Lock
    Wallpaper Wizardrii
    WhatsApp
    Temple Run 2
    Rail Rush :) Bu Oyuna Bayılıyorum

LG NEXUS 4 Kullanıcıları

1-) technoshark
    2-) @
    Ulubeyli64
    3-) @frknhis
    4-)@arda_xl
    5-)@hasanaltin
    6-)@serdargvn55
    7- )@mistikos
    8- )@zaferozkan
    9 - ) @MksDevoO
    10 - ) @nerf
    11 - ) @hasatmevsimi
    12 - ) @ozanakbulut134
    13 - ) @Deamon77
    14 - ) @volkan_10
    15 - ) @sucer42
    16 - ) @denizcaptain
    17 - ) @DiaBLoS
    18 - ) @slaylo25
    19 - ) @tt3223
    20 - ) prodetör64
    21 - ) patronus
    22 - ) master_fore
    23 - ) talhaavci
    24 - ) kartalege
    25 - ) muratti222
    26 - ) hasatmevsimi
    27 -) boretto
    28 - ) TeAmo42
    29 - ) hasancetin_74
    30 - ) prolord
    31 - ) goksenn

enver_techno

enver_techno

Üye
Gönül ister ki almak ama bunun parası da tuzlu olmak :D

Ocean258

Ocean258

Üye
telefonun çok hızlı olduğunu söylüyorlar forumda kaç kişi kullanıyor acaba ?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
İşte bunu öğrenmek adına bu başlığı açtım :) bakalım kimler kullanıyorlar göreceğiz. Ayrıca bir sorunla karşılasan olur ise buradan sonuca ulaşsınlar istedim :)

Ocean258

Ocean258

Üye
güzel düşünmüşsün :) eline sağlık nexus 4 gibi bir telefona genel başlık olmalı zaten :)

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle... haklısın.. İnşallah arkadaşlar konuya eşlik ederler de burada toplanırız.. LG klübü mü oluştursam ne :D

Ocean258

Ocean258

Üye
aslında Club LG Mobile Diye bir başlık açsak yöneticilerden de rica etsek sabite alsalar güzel olur bence :)

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Kardeş benide yaz bende var

• Beğen

frknhis

Üye
Bende 20 gündür kullaniyorum.henuz hicbir sorunla karsilasmadim cok şükür.ayrica söylendiği gibi çok hizli bir cihaz.hem bugun bazi cuhazlar androud 4.2.2 yide almiş benimkinede yarin bugun gelir.cihazin yeni surumle daha da hizlandigini soyluyorlar

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş benide yaz bende var

Aramıza katıldığınız için teşekkür ederiz :tşk::alkis

Bende 20 gündür kullaniyorum.henuz hicbir sorunla karsilasmadim cok şükür.ayrica söylendiği gibi çok hizli bir cihaz.hem bugun bazi cuhazlar androud 4.2.2 yide almiş benimkinede yarin bugun gelir.cihazin yeni surumle daha da hizlandigini soyluyorlar

Aramıza katıldığınız için teşekkür ederiz.:alkis:tşk:

Bu arada avrupa için 4.2.2 çıkmış umarım yakında Türkiye' ye de gelir :)

• Beğen
Tepkiler: Ulubeyli64
Ocean258

Ocean258

Üye
Lenn şu konuları görünce gidip Nexus 4 alasım geliyor :)

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
almamak eldemi ki Ben bu hafta içerisinde alamaz isem bir dahaki hafta için kesinleştirebilirim :D hafta sonu vatan ve teknosayı takip edeceğim :D gerçi ürün teknosa 'da var ama belli mi olur :D

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Kardeş 4.2.2 gelmiş diyorlar nexus 4 de

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Magazin Tüm Kategoriler Yazarlar Galeri Video Hava Durumu Astroloji Geri Mobil Dünya Tüm Nexus'lar İçin Android 4.2.2 Güncellemesi
Geldi 15.02.2013 09:13 Google'ın çeşitli donanım üreticileriyle bir araya
gelerek ortaya koyduğu Nexus serisi akıllı
telefon… Google tarafından desteklenen açık kaynak
kodlu mobil işletim sistemi Android, Google'ın bu
konudaki ayrıcalıklarının da merkezi olabiliyor.
Nexus 7, Nexus 4 ve Nexus 10 gibi popüler
cihazlardan oluşan Nexus serisi, bilindiği üzere
Google'ın LG, ASUS ve Samsung gibi iş ortaklarıyla ürettiği ürünler ve bu cihazlar
Android işletim sisteminin en yeni nimetlerinden
ilk faydalanan ürünler. Bu özellik Android 4.2.2
Jelly Bean sürümüyle kendini bir kere daha
gösterdi ve adı geçen cihazlar söz konusu
güncellemeyi alarak en iyi Android deneyimini kullanıcılarına taşımayı sürdürdüler. Çeşitli
derleme numaralarıyla dağıtılan güncelleme çok
kısa bir süre içinde Türkiye'deki cihazlarda da
indirilebilir kılındı. Eğer bir Nexus akıllı telefon ya
da tablete sahipseniz cihazınızın ayarlar
kısmında yer alan “tablet hakkında” ya da “telefon hakkında” bölümünden “yazılım
güncelleştirme” sekmesini kullanarak
güncellemenin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını
kontrol ederek indirebilirsiniz. Bilgisayar Bellekleri İçin Devri

- - - Eklendi - - -

Odeğilde Yazında 3. telefonumu alacam Sony Xperia Z( Ama hediye olarak karne hediyesi)

• Beğen
arda_xl

arda_xl

Üye
Benide listeye ekleyebilirsin. 4.2.2 güncellemesi bana gelmedi daha.

• Beğen

hasanaltin

Üye
slm arkadaşlar iphone yerine nexus 4 tercih yaptım . nexus 4 'e bugün uygulamalar kuruyorumm

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Benide listeye ekleyebilirsin. 4.2.2 güncellemesi bana gelmedi daha.

Güncelleme için bir işlem yaptın mı LG Pc Suite ile bir kontrol et bakalım durum nedir :)

Bu arada listeye ekledim hoş geldin aramıza :)

slm arkadaşlar iphone yerine nexus 4 tercih yaptım . nexus 4 'e bugün uygulamalar kuruyorumm

Hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle :) Senide listeye ekledim aramıza sende hoş geldin..

İlk kurduğun uygulamaları oyunları bizlere aktarırsan sevinirim :)

SeRdarGwN

Üye
Beni de yazabilirsin dostum

Üst Alt