Tavsiye Teleservice'nin Uygulaması!

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Teleservice'nin Uygulaması!
Nokia lumia 920 cihazımı 3.kez Teleservice'ye gönderdim.
İki gün sonra Nokia şikayet hattı beni aradı dedi ki:
Nokia Şikayet Hattı:Aynı sorunlarınız devam ediyor mu?
Ben:Aynı sorunlar cihazımda devam ediyor.
Nokia Şikayet Hattı:Cihazınızı değiştireceğiz fakat kutulu değişim amayacak tek cihazınız değişecek.
Ben:Tamam.
Nokia Şikayet Hattı:Adresiniz nedir?
Ben:Adresimi verdim ve iyi günler diyerek telefonu kapattı.
Ve bugün teleservice'yi aradım dediki cihazınızın tek anakartı değiştirildi yani cihazım tümden değiştirilmedi ne yapabilirim?Tümden değiştirilmesi için zaten telefonumun sorunları kasasında idi.
İş emri: M2489XXX
Kargo Giriş Tarihi: 2013-09-28
Bitiş Tarihi:
Son Test Tarihi:
Kargo Çıkış Tarihi:
Tamir Bilgisi: TELEFONUNUZ DEGISTIRILMISTIR (SWAP MB)
Durum: Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir.
[TBODY] [/TBODY]

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Bu şirket hep böyle hep böyle.Diz boyu rezillik.Nokia hiç kullanıcıların şikayetlerine kulak asmıyor herhalde bir adam edemediler.Microsoft aldı onun da hiçbir faaliyeti yok.:ban:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşım sen zaten Nokia ile olan konuşmanda dediğin gibi ne demişler
Cihazınızı değiştireceğiz bu kutulu değişim olmayacak
ama telecervis sana ne demiş anakart değişimi sen onlara nokia cihazı değiştirdi ne anakartı demen gerekirdi bence ve nokia ile görüşüp siz cihazı değiştirmeneze rağmen tamir servisiniz cihazı vermiyor demeli şikayet etmeliydin

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
ama telecervis sana ne demiş anakart değişimi sen onlara nokia cihazı değiştirdi ne anakartı demen gerekirdi bence ve nokia ile görüşüp siz cihazı değiştirmeneze rağmen tamir servisiniz cihazı vermiyor demeli şikayet etmeliydin
Kardeş nokia servise göndermeden önce aradım ben zaten bugünde sadece ankartı değiştirmişler benim sorunum zaten kasada idi nasıl kasayı değiştirtebilirim telefonu nasıl tümden değiştirebilirim nokia şikayet hattına dedim tek anakartımı değişecek yok dedi cihazınız tümden değiştirilecek ama sonuç vahim ne yapabilirim?Teleservice'yide aradığımda dediki dalga geçerek bey efendi cihazınızın anakartı değişti yani cihaınız değiştirildi cihazın değişimi ile anakart değişmi eşdeğer görev görüyor kasa değişmese bile. Ahhhhhhhhhhh Ne yapabilirm?

skynet

Üye
Yav önder,620'den sonra 920'nin bi keyfini çıkartamadın bu servis muhabbeti yüzünden :hmmm

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
ben kendim söküp değiştiriyorum kasayı falan :) tavsiye ederim daha sağlıklı oluyor ;)

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Peki anakart değiştiğinde ahize,hoparlör vs yerler değişir mi?
ben kendim söküp değiştiriyorum kasayı falan :) tavsiye ederim daha sağlıklı oluyor ;)
Ama ben telefonumun garantisi varken ücrestsiz değişimni istiyorum.Ne kadar ilgisiz bu nokia bir apple kadar olamadı ya offfffffff.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Evet ya ne yapabilirim değişmesi için? kasasıda zaten çizik içersinde.

Konu başlığı editlenmiştir.
Forumumuzda firmaları karalamak, aşağılamak ve töhmet altında bırakıcı ithamlarda bulunmak yasaktır.

Ayrıca henüz cihazınız elinize ulaşmadan böyle bir tutum içine girmeniz size bir şey kazandırmaz.
Belki de eskisinden çok daha iyi çalışan bir cihaz teslim alacaksınız.

Kasa çizikleri; değişim sebebini bir yana bırakın, garanti kapsamında dahi değildir.
Kullanıcı hatasıdır.
Yanlış anlaşılmasın, hiçbir firmayı ya da servisi kayırmıyorum.
Ancak konu açarken ve fikir danışırken biraz mantıklı hareket etmeye çağırıyorum.
Memnuniyetsizliğini dile getirebilir ve paylaşabilirsiniz.
Ancak bunu yaparken kendinizi ve forumu zor durumda bırakacak tavırlardan kaçının.

"Kasası çizildi ben değişim istiyorum" diye bir uygulama hiç bir markada yoktur.
Diğer şikayetlerinizle ilgili olarak da anlaşılan anakartı değiştirmişler.

Bütün sorunları kasasındaydı demişsiniz, kasada çizik dışında sorun dediğiniz neler vardı?
Eğer gıcırtı, ışıksız sızması falan diyorsanız; belki kasayı sıkılaştırdılar nereden biliyorsunuz? Hele bir cihazınızı teslim alın. Ona göre forum olarak bizler de fikir ve girişim adına elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Çiziğe sorun demeyelim, başka ne sorunlar vardı yazabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43 ve n000k

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Forumumuzda firmaları karalamak, aşağılamak ve töhmet altında bırakıcı ithamlarda bulunmak yasaktır.

Ayrıca henüz cihazınız elinize ulaşmadan böyle bir tutum içine girmeniz size bir şey kazandırmaz.

Kasa çizikleri; değişim sebebini bir yana bırakın, garanti kapsamında dahi değildir.
Kullanıcı hatasıdır.
Ancak konu açarken ve fikir danışırken biraz mantıklı hareket etmeye çağırıyorum.
Ancak bunu yaparken kendinizi ve forumu zor durumda bırakacak tavırlardan kaçının.

"Kasası çizildi ben değişim istiyorum" diye bir uygulama hiç bir markada yoktur.

Bütün sorunları kasasındaydı demişsiniz, kasada çizik dışında sorun dediğiniz neler vardı?
Eğer gıcırtı, ışıksız sızması falan diyorsanız; belki kasayı sıkılaştırdılar nereden biliyorsunuz? Hele bir cihazınızı teslim alın. Ona göre forum olarak bizler de fikir ve girişim adına elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

çizik deği ekranı kasa tutmuyor tuşlarsan ışık sızıyor kasadan gıcırt sesleri geliyor ve teli sallayınca tıkırtı geliyor bu aradada cihazı teslim aldım.yine aynı sorunlar mevcut.

Kullanıcı hatasıdır.

Telefonumun Sorunları:
Telefonumu şarj ettiğimde hem şarj cihazı çok ısınıyor ve uzun sürede şarj oluyor hemde cihaz şarj olurken aşırı derecede ısınıyor.Telefonu 5 dakika hiçbir uygulamayı aynı anda açmayıp tek internette wifi ile dolaştığımda veya 5 dakika oyun (temple run) oynadığımda kısa sürede telefon aşırı derecede ısınıyor.
Ekran çerçevesinin kenarları boşlukta kalıyor,ekranın olduğu sol üst kasa esnemiş ve bastırınca mekanik ses geliyor.
Şarj soketinde sorun var şarj cihazı zor çıkıyor ve şarj cihazını taktıktan 10sn. sonra telefonun şarjı dolmaya başlıyor.
Sim kızağına sim taktığım yer esnemiş ve sim kartı taktığımda kendiliğinden çıkıyor ve sim kartını algılamıyor.
Konuşma yaparken karşı tarafın sesi cızırtılı geliyor.
Dokunmatik ekran bazen algılamıyor ve ekran titremesi oluşuyor.
Ekran aydınlatmasından sarımsı ışık geliyor ve tuşlardan ışık sızıyor.
Müzik dinlerken hoparlörden cızırtılı ses geliyor.
Kulaklık algılamıyor.
Konuşurken karşı tarafa ses gitmiyor.
Batarya kısa sürede bitiyor.

respection123

Üye
çizik deği ekranı kasa tutmuyor tuşlarsan ışık sızıyor kasadan gıcırt sesleri geliyor ve teli sallayınca tıkırtı geliyor bu aradada cihazı teslim aldım.yine aynı sorunlar mevcut.

Telefonumun Sorunları:
Telefonumu şarj ettiğimde hem şarj cihazı çok ısınıyor ve uzun sürede şarj oluyor hemde cihaz şarj olurken aşırı derecede ısınıyor.Telefonu 5 dakika hiçbir uygulamayı aynı anda açmayıp tek internette wifi ile dolaştığımda veya 5 dakika oyun (temple run) oynadığımda kısa sürede telefon aşırı derecede ısınıyor.
Ekran çerçevesinin kenarları boşlukta kalıyor,ekranın olduğu sol üst kasa esnemiş ve bastırınca mekanik ses geliyor.
Şarj soketinde sorun var şarj cihazı zor çıkıyor ve şarj cihazını taktıktan 10sn. sonra telefonun şarjı dolmaya başlıyor.
Sim kızağına sim taktığım yer esnemiş ve sim kartı taktığımda kendiliğinden çıkıyor ve sim kartını algılamıyor.
Konuşma yaparken karşı tarafın sesi cızırtılı geliyor.
Dokunmatik ekran bazen algılamıyor ve ekran titremesi oluşuyor.
Ekran aydınlatmasından sarımsı ışık geliyor ve tuşlardan ışık sızıyor.
Müzik dinlerken hoparlörden cızırtılı ses geliyor.
Kulaklık algılamıyor.
Konuşurken karşı tarafa ses gitmiyor.
Batarya kısa sürede bitiyor.
Kardeşim 2.EL CİHAZDAN NE BEKLERSİN?

• Beğen
Tepkiler: n000k ve skynet

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
4. de aynı sorundan yollarsan mutlaka değiştirmek zorundalar. :D
Benim 4.yollayışımda bunula birlikte ama anakart değiştirdiler Peki bir daha göndersem aynı sorunlarla cihazı tümden değiştiriler mi bide ben kutusunu ve aksesurlarını tam gönderip kutulu değişi isteyeyim mi ?

turbocore35

turbocore35

Üye
Benim 4.yollayışımda bunula birlikte ama anakart değiştirdiler Peki bir daha göndersem aynı sorunlarla cihazı tümden değiştiriler mi bide ben kutusunu ve aksesurlarını tam gönderip kutulu değişi isteyeyim mi ?
kutulu değişim yapılmıyor maaleseff istersen thh ye gidebilirsin ama elinde belge olması lazım. birdaha gönder ve ama kendin götür subeye bagır bu de 5 . verişim ben komple değişim istiyorum de büyük ihtimal yaparlar benim arkadaşımınkini 4. de değiştirdiler ama çok bağırmıştık :D

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Kardeş nokia servise göndermeden önce aradım ben zaten bugünde sadece ankartı değiştirmişler benim sorunum zaten kasada idi nasıl kasayı değiştirtebilirim telefonu nasıl tümden değiştirebilirim nokia şikayet hattına dedim tek anakartımı değişecek yok dedi cihazınız tümden değiştirilecek ama sonuç vahim ne yapabilirim?Teleservice'yide aradığımda dediki dalga geçerek bey efendi cihazınızın anakartı değişti yani cihaınız değiştirildi cihazın değişimi ile anakart değişmi eşdeğer görev görüyor kasa değişmese bile. Ahhhhhhhhhhh Ne yapabilirm?
Arkadaşım madem durumda bu kadar kötü giden olay var sen mahkemeye ver git bir tüketici mahkemesine hallederler bulunduğun ilçe kaymakamlıklarında

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
İş emri: M2489
Bitiş Tarihi: 2013-10-22
Son Test Tarihi:
Kargo Çıkış Tarihi:
Durum: Cihazınız son test aşamasındadır.
[TBODY] [/TBODY]
YUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH yani cihazım bir haftadır son test aşamasında bekliyor.Yeni telefona verilen imei'yi imie sorgulamalarına girdiğim zaman kayıt bulunamadı diyor ne yapabilirim?

flutewoddy

flutewoddy

Üye
İş emri: M2489
Bitiş Tarihi: 2013-10-22
Son Test Tarihi:
Kargo Çıkış Tarihi:
Durum: Cihazınız son test aşamasındadır.
[TBODY] [/TBODY]
YUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH yani cihazım bir haftadır son test aşamasında bekliyor.Yeni telefona verilen imei'yi imie sorgulamalarına girdiğim zaman kayıt bulunamadı diyor ne yapabilirim?
cihaz değişimi yaptılar mı ?

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
cihaz değişimi yaptılar mı ?
yaptılar.Ama daha cihazı göremedim ankart mı değişmiş dış kapaklarda mı değişmiş bilmiyorum fakat yeni imei noyu girdiğimde kayıt bulunamadı diyor imei sitesinde.356XXXXXXXXXXXXX
Kayıt bulunamadı.
Sorgulama Tarihi 24.10.13
Bu sorgulama bilgilendirme amaçlıdır, kesinleşmiş kayıt anlamına gelmemekte olup
ispat hukuku açısından geçerliliği bulunmamaktadır.

* Üretici Bilgisi sorgulama GSM Association dan alınan veriler ūzerinden yapılmakta olup sadece bilgilendirme amaçlıdır

Üst Alt