telefon aldırma yöntemleri acill!!

Sponsorlu Bağlantılar

MasteLaa

MasteLaa

Üye

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Yalvarma yeteneğine bağlı ama alacağını zannetmiyorum

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
karne dehşet güzel zayıf yok teşekküre 1.11 kaldı :) ve hala koca aileden karne hediyesi bile alan olmadı

Karne dehşet güzel teşekkür alamadin

- - - Eklendi - - -

PAra biriktir sonra de ki para biriktiriyorum telefon alıcam arkadaşlarımın hepsininki son model de bak kalbi yerinden çıkar ger 4s bilem alır :hmmm

Bende para biriktirdim 300 lira ve 5800 ı önüne koydum ikna oldu :)

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Karne dehşet güzel teşekkür alamadin

- - - Eklendi - - -

Bende para biriktirdim 300 lira ve 5800 ı önüne koydum ikna oldu :)
Kuzum sen babaya bir şey bırakmamışsın :kıskıs: Ben baba olsam çocuğum bunu bana yapsa en az gs3 alırdım :zzz:

Bu arada harbiden karne nasıl dehşet oluyor yahu :)

BlackNinja03

BlackNinja03

Üye
Benim Lise 1 karnemde zayıf yok 3.8 ortalama bana bile zorla alıyo sana nasıl alıyo hayret ettim .

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi

Model atla yeter yahu bu arada normal fiyatı değil mi Wonder ın felan Ace de 770 felan değil yani :) Ben öyle biliyorum bir bak bimeks e felan :)
bimekste wonder 1000 tl :) özellikle baktım aceyi bilmiyorum.

- - - Eklendi - - -

Model atla yeter yahu bu arada normal fiyatı değil mi Wonder ın felan Ace de 770 felan değil yani :) Ben öyle biliyorum bir bak bimeks e felan :)
bimekste wonder 1000 tl :) özellikle baktım aceyi bilmiyorum.

- - - Eklendi - - -

Kuzum sen babaya bir şey bırakmamışsın :kıskıs: Ben baba olsam çocuğum bunu bana yapsa en az gs3 alırdım :zzz:

Bu arada harbiden karne nasıl dehşet oluyor yahu :)
ee şöyle deyim.karne güzel oldduğu için dedim demez olaymışım cevap atanların %20 si bununla ilgili atmış :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
galaxy ace sakın alma sorunlu o cihaz neo v al daha iyi

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace sakın alma sorunlu o cihaz neo v al daha iyi
saol telefoncuya gittiğimde wonder fiyatını sordum bana ace önerdi neden dedim sen iş telefonunu ne yapacaksın dedi bende ace kullanıyorum dedi iyi günler deyip çıktım fena şaşırdım :S adam wonderden çok kazanıyor ama ace öneriyor neden ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
saol telefoncuya gittiğimde wonder fiyatını sordum bana ace önerdi neden dedim sen iş telefonunu ne yapacaksın dedi bende ace kullanıyorum dedi iyi günler deyip çıktım fena şaşırdım :S adam wonderden çok kazanıyor ama ace öneriyor neden ?

elinde kalmasın diye olabilir. Ace sorunlu galaxy w alabilirsin veya netten galaxy s bul onu al

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Hiç olmadı al bir 701 oyun felan oynamıyorsan çok iyi olur sana :)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
wonder sifiri zaten 750 indirim olsa 600 olur

tempestshine

tempestshine

Üye
Aynı ben :D Elimdeki telefonumu aldırmam kolay olmadı.Tek yapman gereken kötü olan dersinin notunu yükseltmek ben 19 alan bir öğrenciyken 80 aldım.C6-01'i kaptım.Biraz zor ve uzun bir yöntem ama meyvesini verince değmiş diyeceksin.Duruma bakılırsa şu anda yaz tatilindeyiz.Elindeki telefonu koz olarak kullan.Yere at parçala (5300'ımı parçalamıştım.Gerçi zaten bozuktu :P: ) Yeni telefona ihtiyacın olduğunu söyle.Yaz tatilinde yapacak hiçbirşeyim yok.Sıkılıyorum.Telefonum da eskidi.Falan filan de.Oltaya düşebilir :D

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
Baba bana bak 2 dk beni dinle.'' Evet oğlum '' Baba senden ilk defa büyük bir iyilik isteyeceğim yapar mısın? '' Neymiş o '' Baba ben telefon istiyorum okulda bütün arkadaşlarımda bu telefondan var benimle dalga geçiyorlar..Hepsinin telefonu son model hepsi diyor ki babana söyle alsın ben de utanıyorum bana alır mısın. '' Ne kadar fiyatı '' .. 750 TL baba... Devamı sende ... :hmmm
Baba'Nın cevabı : Olum bak git! :D

- - - Eklendi - - -

Aynı ben :D Elimdeki telefonumu aldırmam kolay olmadı.Tek yapman gereken kötü olan dersinin notunu yükseltmek ben 19 alan bir öğrenciyken 80 aldım.C6-01'i kaptım.Biraz zor ve uzun bir yöntem ama meyvesini verince değmiş diyeceksin.Duruma bakılırsa şu anda yaz tatilindeyiz.Elindeki telefonu koz olarak kullan.Yere at parçala (5300'ımı parçalamıştım.Gerçi zaten bozuktu :P: ) Yeni telefona ihtiyacın olduğunu söyle.Yaz tatilinde yapacak hiçbirşeyim yok.Sıkılıyorum.Telefonum da eskidi.Falan filan de.Oltaya düşebilir :D

Sakın parçalama bende 5230 vardı parçaladım 1yıl boyunca 3120 ile gezdim berbat bir duygu :D . Herkes telefonunun özelliklerini sayıyor, şunu şunu yapıo dio bana sorduklarında ise ''Başım belaya düşerse fırlatırım'' diyordum :D

aksuoglu

Üye
210 tl ye samsung omina 2 var sifir 16 gb onu al. Androitte atilior.

- - - Eklendi - - -

Baba'Nın cevabı : Olum bak git! :D

- - - Eklendi - - -

Sakın parçalama bende 5230 vardı parçaladım 1yıl boyunca 3120 ile gezdim berbat bir duygu :D . Herkes telefonunun özelliklerini sayıyor, şunu şunu yapıo dio bana sorduklarında ise ''Başım belaya düşerse fırlatırım'' diyordum :D

Bu güzelmiş :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
210 tl ye samsung omina 2 var sifir 16 gb onu al. Androitte atilior.

- - - Eklendi - - -

Bu güzelmiş :)
Ben babası olsam bu konuyu oğlumun açtığını görsem 2 tane 4s alırdım isterse Galaxy felan yani :hmmm

MrTech

MrTech

Üye
Baban Tam Neşeli Oldugu Zaman da Hemen Yavastan Yavastan Konuya Gir.Telefonu Ortaya Koy.Biraz Acındır(Kücük Emrah Hesabı) :ehe.Sonra Eger Olumsuz Cevap Verdi İse Zorlama.Yoksa Baya Bi Sinirlenir :)

aleranol

aleranol

Üye
kardeşim sana tavsiyem bu yıl bekle derslerini adam gibi düzelt adam gibi bir telefon al. Benim derslerim liseye gelene kadar 1 tane 4 gerisi 5 ti ama lisede ilk dönem 80 küsür olan ortalamamı 2. Dönem zayıflarla doldurdum. Tabi bas gitar için o zayıfların hepsini 3-4 yaştım ama nafile almadı. Üstelik babam 1 dediğimi 2 etmeyip herşeyi aldı. Yani şimdi aldırman zor görünüyor. Tabi bu senin babanın nasıl biri olup ne iş yaptığına falan da bağlı. Bence sen babanın mutlu olduğu bi anda telefonun hata vermiş gibi yap felan sonra baba bu eskidi artık oof felan. Arkasından de elalemin hep pahalı telefonları var özeniyom filan :D ne kadar filan derse ilanı anlat olumsuz cevap verirse yarın tekrar sonra tekrar :D Baban olum bak git diyene kadar.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
kardeşim sana tavsiyem bu yıl bekle derslerini adam gibi düzelt adam gibi bir telefon al. Benim derslerim liseye gelene kadar 1 tane 4 gerisi 5 ti ama lisede ilk dönem 80 küsür olan ortalamamı 2. Dönem zayıflarla doldurdum. Tabi bas gitar için o zayıfların hepsini 3-4 yaştım ama nafile almadı. Üstelik babam 1 dediğimi 2 etmeyip herşeyi aldı. Yani şimdi aldırman zor görünüyor. Tabi bu senin babanın nasıl biri olup ne iş yaptığına falan da bağlı. Bence sen babanın mutlu olduğu bi anda telefonun hata vermiş gibi yap felan sonra baba bu eskidi artık oof felan. Arkasından de elalemin hep pahalı telefonları var özeniyom filan :D ne kadar filan derse ilanı anlat olumsuz cevap verirse yarın tekrar sonra tekrar :D Baban olum bak git diyene kadar.
Daha da olmadı unut telefonu :hmmm

BlackNinja03

BlackNinja03

Üye
Baban Tam Neşeli Oldugu Zaman da Hemen Yavastan Yavastan Konuya Gir.Telefonu Ortaya Koy.Biraz Acındır(Kücük Emrah Hesabı) :ehe.Sonra Eger Olumsuz Cevap Verdi İse Zorlama.Yoksa Baya Bi Sinirlenir :)

Yokya almaz öyle sinirlenir :ehe

Üst Alt