!!! Ucuz Cep Telefonu Tercih Rehberi [Güncel] - Her Marka

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
!!! Ucuz Cep Telefonu Tercih Rehberi [Güncel] - Her Marka
Evet arkadalar canım sıkıldı ve bi' konu açayım dedim aklıma ilk bu geldi :) Buyrun şu an için ucuz akıllı telefonlar ve onları tercih etme rehberi hazırladım ve her markadan sadece 1 tane telefon koydum.. İnşallah telefon seçerken size yardımcı olur :)

- HTC Desire C

* Oldukça şık ve sense 4.0 arayüzüyle + Android 4.0 geliyor. 600 Mhz hızında fakat biraz yavaş belki ama oldukça şirin ve HTC kalitesini hissettiren bir telefon. Android'in akıllı dünyasına ucuz bir terfi aslında ;)

* Fiyat: :tl:550 - :tl:650

- Nokia 603

* Her nekadar uygulama geliştiricilerinin terkettiği symbian işletim sitemi ile gelmesi telefonu pek iyi kılmamasına rağmen 5 mp kamera ve harika bir lcd ekran ile gelmesi telefonu yinede çekici yapıyor.

Fiyat: :tl:450 - :tl:550

- Samsung Galaxy Wonder

* Her nekadar ucuz telefonların en pahalılarından biri ve Android 4 Güncellemesi almayacak olsada yinede iyi bir telefon. 1.4 GHz overclocklu işlemcisi ve adreno 205 gpu'su ile aslında fiyatına göre haladaha yeterince performanslı bir telefon.

Fiyatı: :tl:650 - :tl:750

- Sony Neo V

* Özellikleri Galaxy Wonder ile aynı. Tek farkı tasarımı ve arayüzü. Sar değeri biraz yüksek; alternatif olarak Samsung Galaxy Ace 2'yede bakılabilir

Fiyat: :tl:700 - :tl:800

- LG Optimus L3

* Oldukça ucuz ve özellikleri Samsung Galaxy Ace ile aynı sayılır fakat dediğim gibi diğerlerine göre gerçekten ucuz bir telefon olduğu için satın alınabilir :)

Fiyat: :tl:400 - :tl:500

- Motorola Motoluxe

* En ucuz Motorola olmasına rağmen özellikleri yine Ace gibi.. Fiyatı LG Optimus L3 gibi olsaydı önerirdim. Ancak ekranı büyük olduğu için tercih edlebilir. Pekte önerebileceğim bir model değil aslında.

Fiyat: :tl:650 - :tl:750

- Blackberry Curve 8520

* İnternet ve mesaj işerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz oldukça ucuz ve güzel bir telefon. Uygulama ile işiniz yoksa ve sürekli mesaj çeken biriyseniz tam size göre bir telefon ;)

Fiyat: :tl:400 - :tl: 450

Okuduğunuz için teşekkürler :) alıntı değildir + eklemeler, düzenlemeler ve değiştirmeler yapılacaktır. Bir öneriniz olursa açığım :) Ayrıca bana sen hangisini önerirsin diye sorsanız; desire c, galaxy wonder veya blackberry 8520 derim ;)

• Beğen
Tepkiler: ia.phlvn ve seytan_avcisi

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
teşekkür ederim yararlı bi konu olacak :ok2:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
603 iyimiş ama fiyatı da güzel.:oke:

Kerim.

Kerim.

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

Yalnız galaxy w nin resmini değiştir bence.normalini koy

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Aslinda Cok Guzel Bir Konu ..

Ama Daha Cok Telefon Koysaydin .. Emin Ol Ust Konu Olabilirdi .. Guzel Dusunmussun ..

Ama Daha Cok Telefon Olsaydi Daha Iyi Olabilirdi Dedigim Gibi ..

Tesekkurlerrr .. (:

• Beğen
Tepkiler: abandonware
MrExpert

MrExpert

Üye
Yararlı bir konu teşekkürler...

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Aslinda Cok Guzel Bir Konu ..

Ama Daha Cok Telefon Koysaydin .. Emin Ol Ust Konu Olabilirdi .. Guzel Dusunmussun ..

Ama Daha Cok Telefon Olsaydi Daha Iyi Olabilirdi Dedigim Gibi ..

Tesekkurlerrr .. (:

az olsun öz olsun her markadan 1 tane olsun dedim..

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
R.A.M

R.A.M

Üye
Hocam Neo v'yide ekleseydin fiyat performans ürünü wonderden iyidir onuda ekleseydin iyi olurdu. :oke:

• Beğen
BigHackeR35

BigHackeR35

Üye
htc desire c iyimiş de fiyatı bu mu gerçekten? bu aralar tel piyasasından çok uzağım.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Neo v'yide ekleseydin fiyat performans ürünü wonderden iyidir onuda ekleseydin iyi olurdu. :oke:

tamamdır değiştirdim.. önerin için :tşk:

- - - Eklendi - - -

htc desire c iyimiş de fiyatı bu mu gerçekten? bu aralar tel piyasasından çok uzağım.

:evet: evet fiyatı çok uygun:

http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070871/htc_desire_c_black_akilli_telefon

http://www.vatanbilgisayar.com/cep-telefonu/htc-htc_desire_c_wh-desire-c---golf-cep-telefonu-%28beyaz%29/productdetails.aspx?I_ID=60964

Kingmortall

Kingmortall

Üye
fiyat bakımından 603 hepsinden düşük ama hepsi ile yarışır performans konusunda

R.A.M

R.A.M

Üye
tamamdır değiştirdim.. önerin için :tşk:

- - - Eklendi - - -

:evet: evet fiyatı çok uygun:

800:tl: biraz fazla

MaxipmaN

Üye
hard formatlı kullanılırsa 1. nesil S^3 te konur buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt