Arkadaşlar desteğinizi bekliyorum...(ÇÖZÜLDÜ-SİPARİŞ VERİLDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Ben sana soyliyim senin yerine olsam hızialdan neo v alırdım ben de saflık yapıp küçük ekran li tel aldım pişman oldum oyun oynamıyor ama senin için kamera önemli ise ray al

Kiyaslama veriyorum sonuçta tercih senin şimdiden hayırlı olsun
Yardım çabalarınız için teşekkür ederim fakat benim teyzemde C6-01 var.C6-01'in ekranı daha küçük olmasına rağmen onunla rahatlıkla oyun oynayabiliyorum hiç sıkılmadan.Ben RAY'den yanayım.Bütün kıyaslamalara vesaireye baktım fakat yine RAY bana çekici geldi.Yardım ve ilginizden dolayı teşekkür ederim. :)

lolaman

lolaman

Üye
Bencede RAY al hem tasarımını ben çok beğeniyorum hem de kamerası güzel.

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Bencede RAY al hem tasarımını ben çok beğeniyorum hem de kamerası güzel.
Teşekkür ederim bu akşam siparişi vereceğim Hepsiburada'n.Bu arada hepsiburada.com kimlik bilgisi vesaire istiyor hepsiburada'ya güvenebilirim değil mi arkadaşlar ?

amcalu1

amcalu1

Üye
Hepsiburadaya guvenmezsen babanada güvenme :D en güvenilir sitelerdendir rahatlıkla alışveriş yapabilirsin

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburadaya guvenmezsen babanada güvenme :D en güvenilir sitelerdendir rahatlıkla alışveriş yapabilirsin
:D teşekkür ederim içimi rahatlattığın için :D,

Arkadaşlar haydi hayırlısı siparişimi verdim beyaz Sony Ericsson Xperia Ray'ım gelicek.İlk deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım :) şu an çok mutluyum.

amcalu1

amcalu1

Üye
Hadi hayırlısı

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Şimdiden hayır olsun hepsiburada sitesinden bilgisayar nokia c3 telefon ve yazıcı aldım iyi bir sitedir :oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Xperia RAY ile umarım mutlu olursun :) Çok güzel telefondur :oke:

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bende aynı şekilde Xperia Pro almıştım. Önce çok korktum istediğim özelliklere sahip olmayacak, fiyatını haketmeyecek falan filan. Sonra tam istediğim telefon gibi çıktı :)

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Bende aynı şekilde Xperia Pro almıştım. Önce çok korktum istediğim özelliklere sahip olmayacak, fiyatını haketmeyecek falan filan. Sonra tam istediğim telefon gibi çıktı :)
Sormayın ilk başlarda ne kadar korkarak hareket ettiğimi anlatamam o derece yani :) birde ilk defa android telefon alacağım 2 senedir hayalini kurup araştırmalar yapıyordum fakat yine ilk olmasının korkusu ve etkisi çok fazlaydı.Ya isteğim oyunu oynayamazsam , ya pişman olursam gibi hisler doğmuştu içime ama şimdi çok rahatım fakat yurtiçi kargo falan cumartesi çalışmıyormu dün verdim siparişi hala güvenliğiniz için denetleniyor yazısı var sipariş takibinde.telefonun bilgisinde süper hızlı kargo 24 saat içinde teslim kampanyası vardıda o biraz tedirgin ediyor beni birde ilk defa internetten alışveriş yapıyorum.Bu telefon bana bir çok ilkler topluluğu yaşattı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt