telefon aldırma yöntemleri acill!!

Sponsorlu Bağlantılar

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Deki baba benim teknolojik aletlere ilgim büyük. Hele helede cep telefonlarına de :D . Ben gelişen teknolojiyle yaşamak istiyorum de :) belki işe yarar ;)

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Aynı ben :D Elimdeki telefonumu aldırmam kolay olmadı.Tek yapman gereken kötü olan dersinin notunu yükseltmek ben 19 alan bir öğrenciyken 80 aldım.C6-01'i kaptım.Biraz zor ve uzun bir yöntem ama meyvesini verince değmiş diyeceksin.Duruma bakılırsa şu anda yaz tatilindeyiz.Elindeki telefonu koz olarak kullan.Yere at parçala (5300'ımı parçalamıştım.Gerçi zaten bozuktu :P: ) Yeni telefona ihtiyacın olduğunu söyle.Yaz tatilinde yapacak hiçbirşeyim yok.Sıkılıyorum.Telefonum da eskidi.Falan filan de.Oltaya düşebilir :D
hmm güzel :D sevdim bu işi şimdi ben telefonumu kırmayımda çok eskidi falan desem olur yani demi ?

muttalip07

muttalip07

Üye
birikimim var 350tl sen koy iphone 3gs alayım dedim bayağı kızdı:vur

SheFy

SheFy

Üye
Allahtan benim bursum var su ana kadar 3 telefonum oldu 3unude bursumla.aldim :D

MaxipmaN

Üye
zortlatmış resmen

O-Xan

O-Xan

Üye
Git babanın yanına, manasızca sırıt. O anlar zaten :aha:

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
Normalde bana ace alicaklardi bende dersleri falan biraz yukselttim birikmis 400liram vardi dedim onlara 400u de senden cikacak baska bise istemiom zaten falan filan dedim ikna oldular kaptik iphone 3gs yi :D

codblackops2

codblackops2

Üye
etiketler : :hmmm

telefon aldırma yolları, babaya telefon aldırmanın yolları, telefon aldırma yöntemleri, aileye bişey aldırma yöntemleri, babaya yeni telefon aldırmak, volkana söyle evinden aldırsın seni esprisi, telefon aldırırken yalvarmak, hediye aldırma yöntemi, cep telefonu aldırmanın yolları, birşey aldırmanın yolu

MasteLaa

MasteLaa

Üye
etiketler : :hmmm

telefon aldırma yolları, babaya telefon aldırmanın yolları, telefon aldırma yöntemleri, aileye bişey aldırma yöntemleri, babaya yeni telefon aldırmak,
volkana söyle evinden aldırsın seni esprisi, telefon aldırırken yalvarmak, hediye aldırma yöntemi, cep telefonu aldırmanın yolları, birşey aldırmanın yolu
:d:

muttalip07

muttalip07

Üye
neyse en azından e5 almayı kabul ettiler

lordufuk

lordufuk

Üye
Yahu ben babama 3 aydır söylüyorum üff boşverr diyiyor :( ne yapayım seneye seneye diyiyor malesef :( bende n9 dedim hayır dedi en fazla telefoncuya götürebildim sadece baktık :ehe

muttalip07

muttalip07

Üye
bende telefoncuya bile gitmiyorlardı internetten aldım:ehe

MaxipmaN

Üye
e5 kötü bence karne dehşet güzel derken :ehe

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Allah'dan karnesi iyi :D

.Behzat Ç.