Arkadaşlar desteğinizi bekliyorum...(ÇÖZÜLDÜ-SİPARİŞ VERİLDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar desteğinizi bekliyorum...(ÇÖZÜLDÜ-SİPARİŞ VERİLDİ)
Öncelikle merhaba ;

Arkadaşlar 600TL'ye kadar fiyatı çıkan telefon alabiliyorum.Bende bir çok araştırma yaptım fakat bir telefon beğendim bir yerde iyi olduğu diğer yerde ise kötü olduğu söyleniyordu.Kafam çok karıştı ve sizden yardım istiyorum.Benim belirlediğim şu telefonlar var;

Samsung S5830i Galaxy Ace : 569 TL (indirimde)

Samsung S5660 Galaxy Gio : 449 TL (indirimde)

Sony Ericsson Xperia Mini : 549 TL (indirimde)

Motorola Defy Mini : 499 TL

Şimdiden yardımlarınız , ilginiz ve önerileriniz için teşekkür ederim.

NOT: Oyun performansıda önemli azda olsa.

Arkadaşlar hayırlısıyla hepsiburada.com'dan siparişi verdim Xperia RAY'ın yakında elime geçtiğinde teyzemin telefonuyla bir unboxing videosu çekerim eğer güzel olursa koyarım.(Teyzemin telefonu C6-01) Tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.Az kaldı dandik telefon alıp pişman olacaktım.Teşekkürler arkadaşlar :D

süper nova

süper nova

Üye
Ace yi kullandım açıkçası hiç beğenmedim çok kalitesiz bir yapım olmuş. Bu dört cihaz arasından bana galaxy gio yakın geliyor. Diğer iki telefonu kullanmadım birşey diyemeyeceğim ama gio en azından ekran konusunda hepsini geçer.Bunlar benim şahsi fikirlerim. Saygılar..

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuda fikrinizi paylaştığınız için teşekkür ederim eğer bir kaç kişi daha gio derse gio alırım.Bu arda ayriyetten bunlara eşdeğer fiyatta iyi telefon biliyorsanız arkadaşlar paylaşmaktan çekinmeyin lütfen.

süper nova

süper nova

Üye
Aslında temiz ikinci el cihazlara da bakabilirsiniz. İlla sıfır olsun demiyorsanız sony ericsson htc ve ya samsung un farklı modellerinin ikinci ellerini takip ederseniz uygun fiyata güzel cihazlar bulabilirsiniz.

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Acem derim Guo ile internet çok yavaş.acem nokia nin en iyi telefonundan daha iyidir.

enes-1907

enes-1907

Üye
Öncelikle merhaba ;

Arkadaşlar 600TL'ye kadar fiyatı çıkan telefon alabiliyorum.Bende bir çok araştırma yaptım fakat bir telefon beğendim bir yerde iyi olduğu diğer yerde ise kötü olduğu söyleniyordu.Kafam çok karıştı ve sizden yardım istiyorum.Benim belirlediğim şu telefonlar var;

Samsung S5830i Galaxy Ace : 569 TL (indirimde)

Samsung S5660 Galaxy Gio : 449 TL (indirimde)

Sony Ericsson Xperia Mini : 549 TL (indirimde)

Motorola Defy Mini : 499 TL

Şimdiden yardımlarınız , ilginiz ve önerileriniz için teşekkür ederim.

NOT: Oyun performansıda önemli azda olsa.

bu seçeneklerdeki telefonlarda istediğin oyunu oynayamassın az daha para ver 750 tlye sıfır neo ve al yada ikinci le 550 liraya garantili bulursun

parlakolcay

parlakolcay

Üye
hayırrr hayırr hepsi berbat :( sen en iyisi para limitini arttırmaya bak

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Sony Walkman Var Ona Bak Derim.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
yücel sen ne zaman alıyorsun neo v

En Geç 1 Ay En Erken Bu Cumartesi.(Kardeşimede Banada Alıcaklar.Kardeşim Sbs Ye Giricek Şimdi Onun Dikkatini Dağıtmamak İçin Almıyorlar.Bu Senede İyi Bir Puan Alsında Ben Beklerim :) )

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
enes-1907

enes-1907

Üye
En Geç 1 Ay En Erken Bu Cumartesi.(Kardeşimede Banada Alıcaklar.Kardeşim Sbs Ye Giricek Şimdi Onun Dikkatini Dağıtmamak İçin Almıyorlar.Bu Senede İyi Bir Puan Alsında Ben Beklerim :) )

yaş kaç senin yücel 18 felan herhalde küçüksün bnden

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler. 600 TL'ye Xperia Neo V buldum sahibinden'de.Almayı düşünüyorum.Her türlü oyunu oynayabilirmiyim onda "Modern Combat 3 , NFS Shift v.s."

enes-1907

enes-1907

Üye
Yorumlarınız için teşekkürler. 600 TL'ye Xperia Neo V buldum sahibinden'de.Almayı düşünüyorum.Her türlü oyunu oynayabilirmiyim onda "Modern Combat 3 , NFS Shift v.s."
tabiki açmadığı oyun görmedim yeni çıkan nova3 de gram kasma yok ama 600 tl pahalı sıfırı 750 tl zaten

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Hem de akar.
Düşünceli elmam.Aynı yaştaymışız.:oke:

• Beğen
Tepkiler: Emma-Watson
PremiumWork

PremiumWork

Üye
Galaxy ACE reis diğerlerini boşwer.Samsung gio dersen saden ekran iyi değil

amcalu1

amcalu1

Üye
Para biriktirmeye bak gio falan alma oyun oynayamazsin iki gün sonra değiştirmeye çalışirsin elinde kalır ben olsam 2 ay falan beklerim 300 veya 200 lira koyarım motorla atrix alırım yada 150 lira koy neo v al dandik bise alma elinde kalır bekle bence

KayraBey

KayraBey

Üye
Sony Walkman Live al.İndirime girince 539tl oluyor Vatanda... 1ghz işlemci 512 ram vs. vs. Çok güzel telefon.Kesinlikle gio falan alma.

amcalu1

amcalu1

Üye
Sony walkman hvga olduğu için hd oyun oynayamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt