Arkadaşlar desteğinizi bekliyorum...(ÇÖZÜLDÜ-SİPARİŞ VERİLDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Neo V al senin için en iyisi o olur gio ace falan boşver

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Bu akşam karar vericem ne alıcağıma ama büyük ihtimalle Neo V alırım inşallah.Biraz daha gezindim ve 525 TL'ye buldum 2. el neo V iyi bakılmış gibi duruyor.Birde öğrencilik hali benim üzerine para koymam derseniz sürer bayağı.Annemin babamın biçtiği fiyata göre arıyorum.Herşey için Teşekkürler.Bu foruma danışmakla gerçekten iyi yapmışım.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.Bu akşam karar vericem ne alıcağıma ama büyük ihtimalle Neo V alırım inşallah.Biraz daha gezindim ve 525 TL'ye buldum 2. el neo V iyi bakılmış gibi duruyor.Birde öğrencilik hali benim üzerine para koymam derseniz sürer bayağı.Annemin babamın biçtiği fiyata göre arıyorum.Herşey için Teşekkürler.Bu foruma danışmakla gerçekten iyi yapmışım.

:oke:

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tam karar vermek üzeriydim ki bir anda ortaya SE Xperia Ray çıktı :D 2'sininde fiyatı aynı şu anda sıfır olarak.Annem 750 TL'ye çıkmama izin verdi ki benim görüşüm Neo V den yana fakat Ray'ın kamerasıda iyiymiş birbiri ile aynılar sanırım yinede ikisi arasında bir biliginiz varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler...

klongs

klongs

Üye
ekranin kucuk olmasi sorun degilse ray

enes-1907

enes-1907

Üye
Arkadaşlar tam karar vermek üzeriydim ki bir anda ortaya SE Xperia Ray çıktı :D 2'sininde fiyatı aynı şu anda sıfır olarak.Annem 750 TL'ye çıkmama izin verdi ki benim görüşüm Neo V den yana fakat Ray'ın kamerasıda iyiymiş birbiri ile aynılar sanırım yinede ikisi arasında bir biliginiz varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler...
ikinci el neo da bakabilirsin neo v den kamerası üstün ekranda büyük 8mp kamera var

KayraBey

KayraBey

Üye
Live Walkman bence Ace'ten daha iyi.

gfbkemal23

Üye
Galaxy Ace sonuna kadar tavsiye ederim...

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Yorumlarınız için teşekkürler. 600 TL'ye Xperia Neo V buldum sahibinden'de.Almayı düşünüyorum.Her türlü oyunu oynayabilirmiyim onda "Modern Combat 3 , NFS Shift v.s."

Kardeş sahibinden.com da Get alışveriş dışında güvenmemeni tavsiye ederim çünkü adam 2000 TL veriyo eline kültablası gelebiliyor..

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi

Kardeş sahibinden.com da Get alışveriş dışında güvenmemeni tavsiye ederim çünkü adam 2000 TL veriyo eline kültablası gelebiliyor..

Bu yüzden fazla ikici el düşünmüyordum zaten. hepsiburada'dan indirimli 750 TL'ye Xperia RAY almayı düşünüyorum.Videolarını izlediğim süre boyunca oyun performansıyla beni tatmin etti.Kamerası zaten çok iyiydi RAY'ın.HD video çekebiliyor.Ram , rom ve işlemici hızları aynı Neo V ile.Görüşümü RAY'dan yana tutuyorum.Zaten indirimde Neo V son 3 , RAY'da ise son 7 gün.Bu yüzden yarın karne'mi aldıktan sonra karar hazır olucak.Ve birkaç gün içerisinde de alıcam.Tüm yardım ve önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Bu yüzden fazla ikici el düşünmüyordum zaten. hepsiburada'dan indirimli 750 TL'ye Xperia RAY almayı düşünüyorum.Videolarını izlediğim süre boyunca oyun performansıyla beni tatmin etti.Kamerası zaten çok iyiydi RAY'ın.HD video çekebiliyor.Ram , rom ve işlemici hızları aynı Neo V ile.Görüşümü RAY'dan yana tutuyorum.Zaten indirimde Neo V son 3 , RAY'da ise son 7 gün.Bu yüzden yarın karne'mi aldıktan sonra karar hazır olucak.Ve birkaç gün içerisinde de alıcam.Tüm yardım ve önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.
Peki şimdiden hayırlı uğurlu olsun ne diyelim..Ama alınca siteyi terk etme bizimle paylaş bilgilerini..Ray çok iyi telefondur..İnceleme fırsatım oldu..Hayrını görmen dileği ile kardeşim ;)

- - - Eklendi - - -

Şu videoya da bir bak istersen .. :)

kuralsiz9

Üye
Kardeş Ray 3.2' ,neo V ise 3.7' büyük ekran daha güzel küçük ekran da cidden sıkılırsın tavsiyem neo V daha iyi geniş ferah ferah nette takılabilirsin de :D

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi

Peki şimdiden hayırlı uğurlu olsun ne diyelim..Ama alınca siteyi terk etme bizimle paylaş bilgilerini..Ray çok iyi telefondur..İnceleme fırsatım oldu..Hayrını görmen dileği ile kardeşim ;)

- - - Eklendi - - -

Şu videoya da bir bak istersen .. :)
Estafurullah olurmu öyle şey.Bu kadar yardım sever bir forum bulmuşken kolay kolay bırakmak benim kişiliğime sığmaz :) Daha çok oyun indireceğim , yorum yapacağım , paylaşım yapacağım v.s daha çok iş var :) Keşke söyle iyi bir kameram olsaydı unboxing videosu çekip siteyede koyardım. :) Bu arda video için teşekkürler.Dahada beni tatmin etti.

Kardeş Ray 3.2' ,neo V ise 3.7' büyük ekran daha güzel küçük ekran da cidden sıkılırsın tavsiyem neo V daha iyi geniş ferah ferah nette takılabilirsin de :D
Teşekkür ederim fakat benim küçük ekran-büyük ekran takıntım yok :) bana sistemi kuvvetli olsun birde tasarımı güzel olsun azda olsa kamerasıda iyi olsun yeter.Bu aradıklarımı RAY'da buldum.Teşekkür ederim önerin için.

KayraBey

KayraBey

Üye
Hadi bakalım hünerlerini görelim.Uygulamalarını dört gözel bekliyorum. :eller:

amcalu1

amcalu1

Üye
Ben sana soyliyim senin yerine olsam hızialdan neo v alırdım ben de saflık yapıp küçük ekran li tel aldım pişman oldum oyun oynamıyor ama senin için kamera önemli ise ray al

Kiyaslama veriyorum sonuçta tercih senin şimdiden hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt