telefon aldırma yöntemleri acill!!

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
telefon aldırma yöntemleri acill!!
arkadaşlar bu konuyu size danışmak istedim.babama galaxy wonder aldırmayı düşünüyorum fiyatları sürekli takip ediyordum bir söre takip edemedim bugün gördüm hepsiburada.com'da wonder ve ace indirimde sizce bu fiyata alsam nasıl olur :
galaxy wonder: 1000 tlden 700 tl ye inmiş

galaxy ace (s5830i):770 tlden 580 tl ye inmiş

sizce hangisi bide bunları dışarıdan alsammı daha iyi olur internetten mi alsam daha iyi olur.(fiyat açısından)
GELELİM ASIL KONUYA!
BABAMI NASIL İKNA EDİCEM :D fikri olan varmı şimdiki telefonum nokia x3-00 kasası baya eskidi bunuda bir koz olarak kullanabilirmiyim?
ACİL YARDIM GEREKİYOR kampanyanın bitmesine SON 7 GÜN VAR şimdiden :tşk:

• Beğen
Tepkiler: abandonware

codblackops2

codblackops2

Üye
uğraşmana değmez.volkana söyle aldırsın :hmmm

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: by*cambaz
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
mkyb

mkyb

Üye
Aynı paraya iPhone 3Gs var.Onu al daha iyi.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
mega2

mega2

Üye
Konu çok bomba olmuş :D Forum üyeleri içindeki çakallığı buraya yansıtacak :D..
* işin şakası 'gidip adam akıllı konuş, eski telefonunu bahanae et, indirimden bahset, her gün gelişen teknolojiyiden bahset belki ilgisini çeker :D
*bu arada sormayı unuttum ( karne iyi geldimi ? :D)

mkyb

mkyb

Üye
iPhone'nun bi tadını al bir daha bırakamazsın.Sen beni dinle 3Gs al.İos 6 güncellemesini bile aldı.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Konu çok bomba olmuş :D Forum üyeleri içindeki çakallığı buraya yansıtacak :D..
* işin şakası 'gidip adam akıllı konuş, eski telefonunu bahanae et, indirimden bahset, her gün gelişen teknolojiyiden bahset belki ilgisini çeker :D
*bu arada sormayı unuttum ( karne iyi geldimi ? :D)
karne dehşet güzel zayıf yok teşekküre 1.11 kaldı :) ve hala koca aileden karne hediyesi bile alan olmadı

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Baba bana bak 2 dk beni dinle.'' Evet oğlum '' Baba senden ilk defa büyük bir iyilik isteyeceğim yapar mısın? '' Neymiş o '' Baba ben telefon istiyorum okulda bütün arkadaşlarımda bu telefondan var benimle dalga geçiyorlar..Hepsinin telefonu son model hepsi diyor ki babana söyle alsın ben de utanıyorum bana alır mısın. '' Ne kadar fiyatı '' .. 750 TL baba... Devamı sende ... :hmmm

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
hayatta almaz cevap :''olum kaybol burdan!''gibi bişe olur :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
alacak durumu yoksa zorlama varsa güzelce konuşursan ikna edersin babaların kalbi yumuşaktır.

theposies

theposies

Üye
kendin biriktirmeyi dene bence

BerivanAkagunduz

Üye
ders falan çalış biraz gözüne gir sonra telefondan sık sık konu aç güzelmiş falan diye ama isteme kendi söylemez ise 4 gün sonra falan kendin aç :))

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel fikirleriniz var alacak dururumuzda var babam öle 1 dedimi iki etmez ama ben pat diye söyleyemiyorum.huyum böyle bi neden arıyorum kendime göre bir sebeb

MasteLaa

MasteLaa

Üye
çok güzel fikirleriniz var alacak dururumuzda var babam öle 1 dedimi iki etmez ama ben pat diye söyleyemiyorum.huyum böyle bi neden arıyorum kendime göre bir sebeb
PAra biriktir sonra de ki para biriktiriyorum telefon alıcam arkadaşlarımın hepsininki son model de bak kalbi yerinden çıkar ger 4s bilem alır :hmmm

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi

PAra biriktir sonra de ki para biriktiriyorum telefon alıcam arkadaşlarımın hepsininki son model de bak kalbi yerinden çıkar ger 4s bilem alır :hmmm
bak bu fikiri tuttum ama son 7 gün :)

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa

Üst Alt