telefon aldırma yöntemleri acill!!

Sponsorlu Bağlantılar

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Simdi bu cocuk telefon alabildimi..

avcitalip

avcitalip

Üye
arkadaşlar bu konuyu size danışmak istedim.babama galaxy wonder aldırmayı düşünüyorum fiyatları sürekli takip ediyordum bir söre takip edemedim bugün gördüm hepsiburada.com'da wonder ve ace indirimde sizce bu fiyata alsam nasıl olur :
galaxy wonder: 1000 tlden 700 tl ye inmiş

galaxy ace (s5830i):770 tlden 580 tl ye inmiş

sizce hangisi bide bunları dışarıdan alsammı daha iyi olur internetten mi alsam daha iyi olur.(fiyat açısından)
GELELİM ASIL KONUYA!
BABAMI NASIL İKNA EDİCEM :D fikri olan varmı şimdiki telefonum nokia x3-00 kasası baya eskidi bunuda bir koz olarak kullanabilirmiyim?
ACİL YARDIM GEREKİYOR kampanyanın bitmesine SON 7 GÜN VAR şimdiden :tşk:

Bizimkiler Teknoloji konusunda çok duyarsız ben teknolojik ne alırsam parasının en az % 80 ini ben tamamliyorum :ağlarım: ama çok şükür S3 kullanıyorum, eğer sanada almıyorlar sa git kendin para biriktir millet bu S3'ü nasıl aldın diye sorunca tebessüm ederek harçlıklarımı biriktirerek aldım diyorum:oke:

night_jack

night_jack

Üye
Halen alamamış anlaşılan.
Çokolatla kandır.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
konuya cevap yazmayı unutmuşum xperia u Aldım mutluyum zorlada olsa biraz yalvar yakar aldı 110 lira ben verdim x3 ü 95 e sattım gerisini o verdi :)

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Hayırlı olsun kardeşim :D

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Hayırlı olsun.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Hayırlı olsun Xperia U iyidir!:rolleyes:

beytullah6767

beytullah6767

Üye
telefon hayırlı olsun

Konu :locked:

xxSheLLxx

Üye
Merhabalar bu konuda sizlere bir sorum var. Bende babamda bana cep telefonu alsana diyorum ama hayir oglum cep telefonlari cok radyasyon yayior diyor nasil aldirabilirim acil cevap bekliyorum.

DevrimYilmazzz

Üye
kaktüs aldır kardeşim radyasyonu emiyormuş :aha::ehe

g_866612

Ben dokuz yaşındyaım babama bir telefon aldırcam ama nasıl söylermisin Ntf

Üst Alt