symbian anna'ya da olmamış diyenlere

Sponsorlu Bağlantılar

DeaDLoST™

DeaDLoST™

Üye
Ha simdi gelin yola bida iPhona appstore yuzunden laf etmeyn demekki değişir duruma göre:)

moondial

Üye
iki sevdiğim özelliği var navigasyon ve film.

DeaDLoST™

DeaDLoST™

Üye
Yada jb yüzünden

_ardaa

_ardaa

Üye
şu cümleyi kurdun ya seninle sayfalardır boşuna tartıştığımızı ortaya koydun yolun açık olsun.

Uruloki

Uruloki

Üye
ayrıca onların flash olayo farklı sanırsam biz klavye mouse filan da takabiliyoruz

Del Rey

Del Rey

Üye
N8 + CFW'ye ne dersin? Ve de overclock?

----------Eklendi @ 14:43:44 ---------- Yazıldı @ 14:43:14 ----------

ayrıca onların flash olayo farklı sanırsam biz klavye mouse filan da takabiliyoruz

Evet. OTG'nin faydaları. Onunla da yapılıyordu sanırsam :hmmm Bluetooth mouse da kullanılıyor.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
wala menü de klasörler kasma yapıyor bnde kabul ama dosya yöneticimde sorun yok.. arkadaş nokia programları kötü. dosya yöneticisinde kasma hisseden varsa operda rasgele bi ıpload sitesi açıp orda dosyya seç kısmına girip operanın dosya yöneticisiyle girin kasma sıfır inanın:oke:

DeaDLoST™

DeaDLoST™

Üye
tmm ben sizin usbnize laf etmedm sizde iosa laf edemezsiniz en iyi ios adamlar daha ne kdr kanıtlayacaklar 4 telefonla piyasanın %16sı daha ne olsun

Del Rey

Del Rey

Üye
DeaDLoST™;3570895' Alıntı:
tmm ben sizin usbnize laf etmedm sizde iosa laf edemezsiniz en iyi ios adamlar daha ne kdr kanıtlayacaklar 4 telefonla piyasanın %16sı daha ne olsun

MeeGo iOS'tan daha iyidir...

moondial

Üye
maemonun dayısıdır meego:)

moondial

Üye
n9 da n900 un abisi

ozggurr

ozggurr

Üye
Hepimiz kardesiz :)

moondial

Üye
symbian da üvey kardeşi. Yalnız babaları farklı ha.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ya bazı arkadaşlar var ezilince hemen başka yerden vurup üste çıkmaya çalışıyor. onlara sesleniyorum:megafon: sizin yaptığınız tartışma-karşılaştırma değil.. dalaşma oluyor..

DeaDLoST™

DeaDLoST™

Üye
iOS MeeGo'nun çeyreği edemez! iOS SUCKS!:box:box:box:box

----------Eklendi @ 14:48:45 ---------- Yazıldı @ 14:48:28 ----------

:ehe:ehe
Dedimya o senin gorusun daha yeni olusmaya baslamıs bişeden bahsedioruz:)

moondial

Üye
anna da symbian üçün yeni doğan kız kardeşi

Del Rey

Del Rey

Üye
ya bazı arkadaşlar var ezilince hemen başka yerden vurup üste çıkmaya çalışıyor. onlara sesleniyorum:megafon: sizin yaptığınız tartışma-karşılaştırma değil.. dalaşma oluyor..

Arkadaş da öyle. iOS 4 bitince iOS 5, iPhone 4 ezilince iPhone 5'e koşuyor...

nonamex

Üye
N8 vs İphone tartışması yapamıyoruz, Nokia'cılar kaybedeceklerini anlayınca direk Meego'ya kaçıyorlar :ehe:kop: Meego'da daha çıkmamış, 2-3 tane videosu olan işletim sistemi alt yanı. :ehe

Üst Alt