symbian anna'ya da olmamış diyenlere

Sponsorlu Bağlantılar

eç038

eç038

Üye
    Konu Sahibi
symbian anna'ya da olmamış diyenlere
[video=youtube;LghUh1HPJbE]http://www.youtube.com/watch?v=LghUh1HPJbE[/video]

işte bas baya olmuş ve hızlanmış :D... iphone bu sefer kasılacak.. herşeyi nokiadan çaldı yenilik diye gösterdi zaten utanmadan... bide netten video oynatma sorununa çözüm bulursa ki nokia bence bulur sorun kalmaz...

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
ahh ahh şu klavye bizdede iyi olur inş bunda x7 yle karşılaştırmışlar x7 4" ama enine göre bakarsak çok az bi cm farkı var yazarken sorun olmaz diyelim.. umarım güncelleme x7 de ki kadar iyi olur

mcnpl4

mcnpl4

Üye
:ağlarım: video açılmıyor malesef.. bilinmeyen hata tekrar deneyin gibi bir uyarı verdi. tabi sorun bnm internetime özgü de olabilir:evet:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
birde çıkdaydı..........

Dampierre

Dampierre

Üye
en merak ettiğim şeyin üzerinde durmamış adam, browserda hiç aşağı yukarı scroll yapmadı. Kasıyormu kasmıyormu göremedik.

uribaju

uribaju

Üye
browser hızını ve küçük çaplı hatalar düzeltseler yeter dik qwerty ve ev ekranındaki geçişleride süper olmuş..

----------Eklendi @ 17:27:56 ---------- Yazıldı @ 17:26:35 ----------

en merak ettiğim şeyin üzerinde durmamış adam, browserda hiç aşağı yukarı scroll yapmadı. Kasıyormu kasmıyormu göremedik.
zaten biraz da geç yükledi sanki belki bağlantıdandır ama aşağı dogru sürüklese anlardık iyice :hmmm

_ardaa

_ardaa

Üye
3.5" lik ekranlarda dikey qwerty nasıl olacak acaba umarım hüsran olmaz.

eç038

eç038

Üye
    Konu Sahibi
beyler merak etmeyin... nokianın açıklamasını okumuşsunuzdur... müşterilerin şikayetlerini dikkate alarak hazırlamışlar güncellemeyi... samsung galaxy diyip duranlarada cevabım var ama şimdi siteyi bulamadım.... android olup 1 ghz işlemcisi olan telefonların zaten en az 1 ghz işlemcisi olmalıymış.. çünkü 400 mhz kendisi meşgul ediyormuş.. n8 in hantal olması sinir etmişti beni onca özelliğin yanında büyük bir eksikti ama şimdi nokiaya bakış açım eski halini alıyor :D... sanırım 5800 servisten gelince satıp n8 alacam :P:

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
3.5" lik ekranlarda dikey qwerty nasıl olacak acaba umarım hüsran olmaz.
ben yukarda demiştim ama videoda yan yana daha iyi belli oluo x7 4" ama enine göre bakarsak n8 le arada 2-3 cm fark var gibi :hmmm sanmıorum ama sorun olurmuki bu ?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
beyler merak etmeyin... nokianın açıklamasını okumuşsunuzdur... müşterilerin şikayetlerini dikkate alarak hazırlamışlar güncellemeyi... samsung galaxy diyip duranlarada cevabım var ama şimdi siteyi bulamadım.... android olup 1 ghz işlemcisi olan telefonların zaten en az 1 ghz işlemcisi olmalıymış.. çünkü 400 mhz kendisi meşgul ediyormuş.. n8 in hantal olması sinir etmişti beni onca özelliğin yanında büyük bir eksikti ama şimdi nokiaya bakış açım eski halini alıyor :D... sanırım 5800 servisten gelince satıp n8 alacam :P:

symbıan ne kadar kullanıyor peki?

_ardaa

_ardaa

Üye
ben yukarda demiştim ama videoda yan yana daha iyi belli oluo x7 4" ama enine göre bakarsak n8 le arada 2-3 cm fark var gibi :hmmm sanmıorum ama sorun olurmuki bu ?

n8 üzerinde görmek lazım nasıl yapacaklar daha doğrusu nasıl yaptılar merak ediyorum, forum da biri beta labs search yayınlamıştı ordan ki uygulama da dikey qwerty vardı ama smart installar olduğu için yükleyemedim ben internetim kesik istersen bul dene onunla öyle birşey olur anna'daki klavyede.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
n8 üzerinde görmek lazım nasıl yapacaklar daha doğrusu nasıl yaptılar merak ediyorum, forum da biri beta labs search yayınlamıştı ordan ki uygulama da dikey qwerty vardı ama smart installar olduğu için yükleyemedim ben internetim kesik istersen bul dene onunla öyle birşey olur anna'daki klavyede.
O dediğin klavyeyi ben yükledim ama kasılmalar falan oldu bende kaldırdım.bende stabil çalışmadı her nedense

mesut1979

Üye
browser hızını ve küçük çaplı hatalar düzeltseler yeter dik qwerty ve ev ekranındaki geçişleride süper olmuş..

----------Eklendi @ 17:27:56 ---------- Yazıldı @ 17:26:35 ----------

zaten biraz da geç yükledi sanki belki bağlantıdandır ama aşağı dogru sürüklese anlardık iyice :hmmm

slm,suan ben kullaniyorum sayfalar hizli aciliyor ama maalesef asagi yukari kaydirmalar malesef yine kasmali operadaki gibi akici degil,dedigim gibi sadece sayfalarin acilmasi ve yüklenmesi hizlanmis bendeki versiyonu 7.3.1.20

SezginKeskin7

SezginKeskin7

Üye
3.5 inch ekranlarda diket klavye sorun olacağını sanmıyorum arkadaşlar iphonede 3.5 inch gayet kullanışlı...

----------Eklendi @ 22:02:05 ---------- Yazıldı @ 22:00:46 ----------

bu arada bende yeni bi cihaz almayı düşünüyorum nokia alırsam c6_01 veya n8 ama n8 olur heralde bekliyorum biraz anna güncellemesi yeni cihazlar piyasa vs... :)

nonamex

Üye
N8 bana uzaktan kumanda izlenimi veriyor bazen, dar uzun..

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
N8 bana uzaktan kumanda izlenimi veriyor bazen, dar uzun..
amma yaptın ha n8 mi kumanda gibi sen hiç x6 görmedin galiba lg nin de bi modeli vardı x6 dan da fenaydı :naughty: n9 da öyle ama n8 e bunu diyen galaxy s 2 ye tablet der

ultrayer6

ultrayer6

Üye
bence hala olmamış :ehe

• Beğen
Tepkiler: mesut1979

mesut1979

Üye
3.5 inch ekranlarda diket klavye sorun olacağını sanmıyorum arkadaşlar iphonede 3.5 inch gayet kullanışlı...

----------Eklendi @ 22:02:05 ---------- Yazıldı @ 22:00:46 ----------

bu arada bende yeni bi cihaz almayı düşünüyorum nokia alırsam c6_01 veya n8 ama n8 olur heralde bekliyorum biraz anna güncellemesi yeni cihazlar piyasa vs... :)

slm,arkadas iphonedeki 3.5 ile bizim telefonlarin ekrani bir degil,bizimkiler genislemesine dar yukariya dogru uzun iphonede genislemesine genis yukariya dogru biraz asagi onun icin bizim telefonlarda zorluk cekiyorsun dikey qwerty klavyede,abimin iphone4 var mesela onda cok rahat yazabiliyorsun cünkü genislemesine genis benimkinde ise yanlisliken baska harflere basiyorsun.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
arkadaşlar apple'ın klavye tuşları daha büyük,
türkçe karakter olmadığını da düşünürsek iyiden iyiye büyüyor.
hele bir de iphone ekranının 16:9 değil de 4:3 olduğunu düşünürseniz tamam artık...

yani iphone kadar rahat yazılmaz bunda.

mesut1979

Üye
arkadaşlar apple'ın klavye tuşları daha büyük,
türkçe karakter olmadığını da düşünürsek iyiden iyiye büyüyor.
hele bir de iphone ekranının 16:9 değil de 4:3 olduğunu düşünürseniz tamam artık...

yani iphone kadar rahat yazılmaz bunda.

hayatta rahat yazilmiyor yazarkene sakin sakin yazman lazim hizli bir sekilde yazamiyorsun.

Üst Alt