Öneri Sony Xperia Z2 vs HTC One M8 [Z2 Aldım Sorularınızı Cevaplayabilirim]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0MG90

0MG90

Üye
Aynen zaten iki markadan biri alacaktım.

@0MG90 Baktım üretim haftasına. Sim kart değil hafıza kartı altındaymış. :ehe 14W23
Allah Allah :D Ben orada biliyordum :D
23. Hafta Mart gibi oluyor herhalde

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilendirme:

An itibari ile şarj %98, şarja takalı 4 saat oldu. %12 iken takmıştım. :bann:Arkadaşlar birde klavyenin kelime tahmini berbat ötesi. Önerisi olan var mı? Doğru yazdığımı yanlış yapıyor. Lazım yazıyorum aldım diye düzeltiyor ya. :blink:

0MG90

0MG90

Üye
Bilgilendirme:

An itibari ile şarj %98, şarja takalı 4 saat oldu. %12 iken takmıştım. :bann:Arkadaşlar birde klavyenin kelime tahmini berbat ötesi. Önerisi olan var mı? Doğru yazdığımı yanlış yapıyor. Lazım yazıyorum aldım diye düzeltiyor ya. :blink:
Ayarlardan düzeltmeyi kapat :D Ben sevmiyorum onu iPad'de bile kapadım :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben Tr de amiral gemilerin kulaklığında şüphe var diye kaygı duyuyorum. M8 de de öyle sahtesi var . Bunları düzenleyen bandrol koyan her kimse orjinalini içinden çıkarıyor olabilir . Sony taa Japonya'dan . HTC Tayvan dan . Samsung lg Kore Çin ve vietnam dan geliyor .

Türe

Türe

Üye
Bilgilendirme:

Swiftkey ya da Touchpal dene istersen.

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy

archh

Üye
Geldim şimdi AVM'den arkadaşlar. Artık beyaz bir Z2 sahibiyim. Cihaz gayet hoş, daha tam kurcalayamadım ama. Teşekkürler herkese yardımı için. :)
Dostum 1 haftaya kadar bende alcam z2 taksitle alındığında 2350tlye felan çıkıyo fiyatı bu parayı hakediyor mu sence?vermelimiym bu parayı?

• Beğen
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Swiftkey ya da Touchpal dene istersen.

Sorun metin tahminindeymiş. Kapadım gitti. Şuan gayet iyi. :ehe
Dostum 1 haftaya kadar bende alcam z2 taksitle alındığında 2350tlye felan çıkıyo fiyatı bu parayı hakediyor mu sence?vermelimiym bu parayı?

Bana kalırsa şu an hiç bir cihaz bu fiyatı hak etmiyor. Max 1.600 Tl'dir hakkı. Ama bu dediğim Ip5S, GalaxyS5, LG G3, One M8 içinde geçerli. Yani illa bu fiyat bandından bir ürün alacaksanız öneririm Z2'yi.

archh

Üye
insanın eli titrer kredi kartına şifreyi girerken :) ama telefon beni büyüledi resmen alcam onu başka çaresi yok :)

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Bilgilendirme:

Xperia Klavye çok iyi bence.
Ayarlardan, Türkçe paketini indirdin değil mi? Söz tahmini kısmından, öner ama yazdığımı değiştirme gibi bir seçenek olması lazım 3.seçenek. Hep öyle kullanırım. :D-Tamam kapatmışsın, alttakileri okumadan yazmıştım. :D (:ah)

Türe

Türe

Üye
Bende M8 düşünüyorum da fiyat uçuk bakalım.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...