HTC ONE M8'Mİ YOKSA XPERİA Z2'Mİ ALAYIM YARDIM

• 10 Ağustos 2014
  • 4866 Okunma
  • 20 Cevap

1. Arkadaşlar htc one m8 ve xperia z2 arasında kaldım hangisi daha iyidir androide yeni geçiş yapacağım da artıları eksileri nelerdir ikisininde yardımlarınızı bekliyorum

.

2. İkiside iyi cihaz. Ultrapixel istemiyorsan çare Z2.

3. Kamera senin için çok önemliyse Z2 al. Ama müzik, hızlı bir arayüz istersen One M8 al. Z2 iyi telefon ama M8 kadar hızlı çalışmıyor. Bazı kullanıcıları ısınma probleminden bahsediyor. Bence One M8'den tek üstün yanı kamerası, M8'de de kötü bir kamera yok.

iPhone ile gönderdi
    muratalperr55 bunu beğendi.
  4. Böyle kaç tane konu açıldı onları okuyabilirsin artık

5. Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 11 Ağustos 2014
  6. M8 al.ama z2 alsanda pisman olmazsin.performans olarak ayni cihazlar.belki m8 biraz daha ondedir ama bunu normal hic kimse hissedemez

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Sony Xperia Z2

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. donanımlar aynı. su ve toz geçirmeme artısı olduğu için z2 tavsiye ederim. HTC'nin de hoparlörü biraz daha iyi z2'den. ama bence z2 daha ağır basıo.

Esendağlı bunu beğendi.
  9. Arkadaşım z2 kullanıyo gayet memnun kamerası zaten oldukça iyi m8 nasıl bilmiyorum ama özellik olarak hemen hemen aynı cihazlar karar yine senin benim tavsiyem z2 alman yönünde onda da pişman olmazsın

10. Tasarım olarak da Z2 önde bence ben olsam Z2 alırdım ;) SONY kalitesini de unutma.Samsung gibi herkesin elinde görebileceğin bir telefon değil ;)

sLeepLe bunu beğendi.
  11. Z2

iPhone ile gönderdi
  12. G3 e de bak derim. İlla ikisi arasından bir tercih yapacaksan Z2 al.

13. sony z2 al derim

14. Z2 kullanıyorum tavsiye ederim

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Kesinlikle Z2 almanı tavsiye ederim bende kullanıyorum süper telefon 3gb ramli hemde hycde 2gb var ya herkez ısınmasından bahsediyor ama o kadarda problem değil bence

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Tasarım olarak G3
    Kalite ve hız M8
    Kamera Z2
    Yani M8 yine önde

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. tasarım olarak m8 i çok beğendim. Kalite ve hız konusundada m8 bence

Samsung ile gönderdi
  18. Z2 al O.o

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

19. G3 ya da z2

iPhone ile gönderdi
  20. Z2 al.

Yüklüyor...
15/10/2018 - 22:36