Karşılaştırma Iphone 5S & HTC One (M8)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
M8 tasarım ve donanım olarak gerçekten çok iyi bir telefon.Yazılım olarak Htc çok başarılı.Eğer alırsan kesinlikle 2-3 yıl seni götürebilir.Tek sıkıntısı 2600 mah bataryası fakat optimizasyon önemli direk rakama bakarak eleştiri yapmak yanlış olur kullanıcı yorumlarına bakmak lazım.Eğer +2000 Tl verebiliyorsan düşünmeden almanı tavsiye ederim :oke:

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Büyük bir merakla bekliyorum o halde incelemenizi. Bu arada beyaz rengini gördünüz mü hiç? Yurt dışında kolay bulunuyor mu beyazı? Ben bulamadım zira. Türkiye'ye gelir umarım..

dediğim gibi ben paristen aldım iki rengini de gördüm ama beyaza pek bakamadım açıkçası :)

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
Burak Altun

Burak Altun

Üye
M8 tasarım ve donanım olarak gerçekten çok iyi bir telefon.Yazılım olarak Htc çok başarılı.Eğer alırsan kesinlikle 2-3 yıl seni götürebilir.Tek sıkıntısı 2600 mah bataryası fakat optimizasyon önemli direk rakama bakarak eleştiri yapmak yanlış olur kullanıcı yorumlarına bakmak lazım.Eğer +2000 Tl verebiliyorsan düşünmeden almanı tavsiye ederim :oke:
Htc güncelleme konusunda iyi değildi yanlış hatırlamıyorsam. Desteği keserse kullanıcılar el atar artık ;)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Htc güncelleme konusunda iyi değildi yanlış hatırlamıyorsam. Desteği keserse kullanıcılar el atar artık ;)

Aslında htc destek konusunda gerekli dersleri çıkardı ve şimdilik gayet iyiler :)

Mechanical Engineering

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90
Burak Altun

Burak Altun

Üye
one x 'e güncelleme verememesinin nedeni htc değildi hocam.nvidia yonga seti kodlarını paylaşmadığı için ,htc telefonunu güncelleyemedi.
Diğer telefonlar için geçerli mi ? Yani güncelleme almayan cihazlar ?

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Diğer telefonlar için geçerli mi ? Yani güncelleme almayan cihazlar ?
Aslında htc one ,one mini ve one max gibi telefonlara android 4.4.2 yi ve sense ara yüzünü verdi diye biliyorum.Htcnin orta segment ve giriş seviyesi telefonlarını pek takip etmedim.Şahsi fikrim android cephesinde telefonlarına en iyi bakan güncelleyen firmanın htc olduğunu düşünüyorum nexuslar dışında tabi :D

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Aslında htc one ,one mini ve one max gibi telefonlara android 4.4.2 yi ve sense ara yüzünü verdi diye biliyorum.Htcnin orta segment ve giriş seviyesi telefonlarını pek takip etmedim.Şahsi fikrim android cephesinde telefonlarına en iyi bakan güncelleyen firmanın htc olduğunu düşünüyorum nexuslar dışında tabi :D
Benim gördüğüm kullanıcıların yorumları olumsuz yöndeydi.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Hocam yeni tanıtılcak iPhone da ekran da yüksek ihtimal büyüyecek o yüzden iPhone 6 yı beklemeni tavsiye ederim

0mrdr5

Üye
htc one m8 tavsiye ederim kamerası çok dert olmayacaksa diğer açılardan şu an rakibi yok

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...