Karşılaştırma Iphone 5S & HTC One (M8)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
M8 herşeyi ile mükemmel olmuş şu an m8 den yazıyorum cihaz gerçekten kusursuz :)

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun, MCR Killjoy, Türe ve 1 kişi daha

0MG90

0MG90

Üye
iPhone kullanmak bir başka. Sınıfta arkadaşımda var kullandım çok iyi kamerası ve hızı ama elime alınca tüm isteğim kaçtı nedense. Şu an Htc kullanıyorum başka cihazlar beni kendine çekmese yine Htc alırım. Yazılımı,hoparlörü,tasarımı,hızı olsun bir başka telefon. M8 ile yine kendilerini konuşturmuşlar, benimde durumum olsa almak isterdim. Kesinlikle M8 diyorum.

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
ByTameral

ByTameral

Üye
iki cihaz arasında kaldıysan buyur kıyasla

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
0MG90

0MG90

Üye
Biri iOS biri Android öyle kıyaslanarak alınmaz.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim m8i bilmıorum ama hız konusunda artık android ve ios arasında ust seviye cihazlar için fark kalmadı z2 yi eline aldınmı bunymış be diceksin tozlandımı sigara kulllu nıyeteını kullandıktan sonra tut çeşmenin altına felan gibi işte herturlu z2 muthiş ama m8 dersen ses olarak htcnin ustune yok multımedya adamıysan ip alma bide para sıkıntım olmasa kesınlıkle bi z2 alırdım

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
0MG90

0MG90

Üye
işletim sistemi ile ilgili kıyaslama yok sadece özellikleri kıyaslıyor :oke:
Dediğimi anlamadın galiba. iPhone ve Htc öyle kıyaslanmaz. Bilgisi olmayan biri baksa iPhone da 1gb ram var Htc de 2, iPhone işlemci hızı düşük Htc de fazla bu şekilde yanlış olur. O kıyaslama hata bi kere.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
ByTameral

ByTameral

Üye
Dediğimi anlamadın galiba. iPhone ve Htc öyle kıyaslanmaz. Bilgisi olmayan biri baksa iPhone da 1gb ram var Htc de 2, iPhone işlemci hızı düşük Htc de fazla bu şekilde yanlış olur. O kıyaslama hata bi kere.
Onda Haklısın ama işletim sistemleri bu özelllikleri değiştirmez ki

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Performansi etkiler bak simdi iphone 5s 1gb ram cift cekirdekli islemci1.2ghz. Mesela z1 lg2 bunlar 2gbram 4cekirdekli 2.3ghz ama iPhone la hemen hemen ayni hatta bazen iphone onde oluyor. İos android arasindaki fark bu durumu olusturuyor

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Büyük çoğunluk HTC demiş. Bende HTC M8 için gün sayayım o zaman. Ama yinede Z2'yi incelemeden körü körüne HTC almayacağım. Bu hataya çok düştüm çünkü. İki telefonda ne zaman tekno marketlerde olur bir bilginiz var mı?
M8 herşeyi ile mükemmel olmuş şu an m8 den yazıyorum cihaz gerçekten kusursuz :)

Biraz bahsederseniz ya da inceleme konusu açarsanız çok memnun oluruz. :blush:
Hangi rengini kullanıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Büyük çoğunluk HTC demiş. Bende HTC M8 için gün sayayım o zaman. Ama yinede Z2'yi incelemeden körü körüne HTC almayacağım. Bu hataya çok düştüm çünkü. İki telefonda ne zaman tekno marketlerde olur bir bilginiz var mı?

Biraz bahsederseniz ya da inceleme konusu açarsanız çok memnun oluruz. :blush:
Hangi rengini kullanıyorsunuz?

cihazım gunmetal gray inanın daha ben bile inceleyemedim fransadan aldım istanbul a bugün geldim kısmet olursa yarın veya çarşamba günü bir inceleme yayınlayacağım sanırım Türkiye de ilk olacak :) Cihaz genel hatları ile mükemmel boomsound,blinkfeed ve kamera alanında one a göre ciddi ilerleme kaydetmiş HTC. One ı da kullanmış incelemesini yapmıştım ama bu cihazınki ayrı bir keyifli olacak beklemede kalın,şimdilik sadece bu kadar ;

• Beğen
Tepkiler: ANIL, MCR Killjoy, Burak Altun ve 1 kişi daha
ozakin70

ozakin70

Üye
@MrCommanDTr hayırlı olsun;) kaç €'ya aldın cihazı?
Bu arada nette 2 yada 3 tane incelemesi var Türkiye de çekilmiş yani ilk olamayacak ama ilklerden olacak;D

By_Casparov

By_Casparov

Üye
tartışmaya ne gerek m8 tabiki :cool

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
@MrCommanDTr hayırlı olsun;) kaç €'ya aldın cihazı?
Bu arada nette 2 yada 3 tane incelemesi var Türkiye de çekilmiş yani ilk olamayacak ama ilklerden olacak;D
İşten güçten takip edemedim doğrudur :) 679 € ya aldım ben Paris ten hocam.

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun ve ozakin70
Burak Altun

Burak Altun

Üye
Öyle demek yanlış olur. IOS 1.2'lik işlemcisi ile 2.3'lük Android'den güçlü ise Android'in 2.3 olmasının ne anlamı var ? Değil mi ? :) Kıyaslama yaparken işletim sistemlerini gözardı ediyorlar. Onlara takılma bence.
İşten güçten takip edemedim doğrudur :) 679 € ya aldım ben Paris ten hocam.
Hayırlı olsun hocam.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Öyle demek yanlış olur. IOS 1.2'lik işlemcisi ile 2.3'lük Android'den güçlü ise Android'in 2.3 olmasının ne anlamı var ? Değil mi ? :) Kıyaslama yaparken işletim sistemlerini gözardı ediyorlar. Onlara takılma bence.
Hayırlı olsun hocam.

Eyvallah kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPhoneda neymiş M8 varken iPhone a söz düşmez

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
ByTameral

ByTameral

Üye
Hayırlı olsun hocam.
Haklısın kardeş eyw

• Beğen
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
cihazım gunmetal gray inanın daha ben bile inceleyemedim fransadan aldım istanbul a bugün geldim kısmet olursa yarın veya çarşamba günü bir inceleme yayınlayacağım sanırım Türkiye de ilk olacak :) Cihaz genel hatları ile mükemmel boomsound,blinkfeed ve kamera alanında one a göre ciddi ilerleme kaydetmiş HTC. One ı da kullanmış incelemesini yapmıştım ama bu cihazınki ayrı bir keyifli olacak beklemede kalın,şimdilik sadece bu kadar ;

Büyük bir merakla bekliyorum o halde incelemenizi. Bu arada beyaz rengini gördünüz mü hiç? Yurt dışında kolay bulunuyor mu beyazı? Ben bulamadım zira. Türkiye'ye gelir umarım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...