Öneri Sony Xperia Z2 vs HTC One M8 [Z2 Aldım Sorularınızı Cevaplayabilirim]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Hocam antutu falan yapmadım bilmiyorum onu ama cm onu satın aldı diye biliyorum clean master yüklü olan cihazlarda daha yüksek sonuç veriyor diye duygum ondan sonra gözümdeki güvenilirliği kalmadı. Şarj aleti aynı ancak bendeki kulaklık çok daha farklı kulakiçi bile değil :S oysaki sitesinde bahsedilen kulaklık çok iyi anlatılmıştı

Allah allah, size niye öyle kulaklık vermişler ki. Tuhaf gerçekten. Bu arada normalde vermeleri gereken kulaklık şuymuş:

Telefon soğuk olunca yap testi ama önemli bir şey değil zaten o
Telefon üretimi kaçıncı haftanın sim kartının oradan baktın mı?

Hayır bakmadım. Tam olarak nerede yazıyor?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ben vatan da kredi gibi bişey duymuştum onu sordunuzmu odamı kalkmış

0MG90

0MG90

Üye
Allah allah, size niye öyle kulaklık vermişler ki. Tuhaf gerçekten. Bu arada normalde vermeleri gereken kulaklık şuymuş:

Sim kartı taktığınız şeyin altında küçük beyaz plastik bir şey olacak onu yavaşça çekerseniz yazıyor orada. 14w07 tarzı.

danismaz61

Üye

Evet biliyorum buymuş ve anlatılan özelliklere göre baya da iyi bir kulaklıkmış ama verilen tam hayal kırıklığı :S ancak cihazın performansından çok memnunum kamera hız performans hepsi on numara :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Hediye kartı taksitle alma falanda yalan heralde :D

Invoke

Invoke

Üye
Antutu lüzumsuz bir test. Sonuç öyle düşükte değil zaten. Cihaz daha soğukken denersen daha yüksek sonuç alabilirsin. :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Sim kartı taktığınız şeyin altında küçük beyaz plastik bir şey olacak onu yavaşça çekerseniz yazıyor orada. 14w07 tarzı.

Göremedim. :cry:
Sim kartın takıldığı kızağı çıkardım ama o dediğiniz beyaz plastiği göremedim. Başka bir yolu yok mu bakmanın?:sopa:

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
enterneoll

enterneoll

Üye
arkadaşlar kulaklıklar ülkelere göre değişiyor o kulaklık avrupa için olan türkiyedeki kulaklık 1 milyoncudan alınmış gibi diyorlar

Invoke

Invoke

Üye
Aynen, dışarıda kalitelisi var. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
0MG90

0MG90

Üye
Göremedim. :cry:
Sim kartın takıldığı kızağı çıkardım ama o dediğiniz beyaz plastiği göremedim. Başka bir yolu yok mu bakmanın?:sopa:
Buldum sonunda :D

Böyle bir şey olması lazım ama bulamadıysan boşver :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Çayna. :D

• Beğen
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Buldum sonunda :D

Böyle bir şey olması lazım ama bulamadıysan boşver :D

Haa yoktu bu. Toplu iğne bile soktum sim kart girişine bir şeyler varsa çıkarmak adına. Bulamadım. :eheBu arada önerebileceğiniz mutlaka kur dediğiniz uygulama oyun varsa tavsiyelere açığım.:gul:

• Beğen

danismaz61

Üye
Hocam aklıma gelmişken birde hafıza kartına bir şey taşıyabiliyor musunuz ya da bir şey silme falan yapabiliyor musunuz?

0MG90

0MG90

Üye
Haa yoktu bu. Toplu iğne bile soktum sim kart girişine bir şeyler varsa çıkarmak adına. Bulamadım. :eheBu arada önerebileceğiniz mutlaka kur dediğiniz uygulama oyun varsa tavsiyelere açığım.:gul:
Sonic Dash, Jump Fever ve Dolmuş Driver'ı öneririm kesinlikle :)

• Beğen
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Hocam aklıma gelmişken birde hafıza kartına bir şey taşıyabiliyor musunuz ya da bir şey silme falan yapabiliyor musunuz?

Hafıza kartı daha almadım şimdilik. 16 gb yetiyor. Müziklerimi filan koydum 4-5 oyun indirdim. Yakın zamanda 32 gb bi kart alıp denerim. :heyo2:

enterneoll

enterneoll

Üye
hafıza kartını kingston veya sandisk al iki markadanda var bende ikiside birbirinden iyi sakın markasız veya çakma alma

• Beğen
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartını kingston veya sandisk al iki markadanda var bende ikiside birbirinden iyi sakın markasız veya çakma alma

Aynen zaten iki markadan biri alacaktım.

@0MG90 Baktım üretim haftasına. Sim kart değil hafıza kartı altındaymış. :ehe 14W23

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...