BLEKOTA S5(ANDROID 4.4.2) BETA 4.6.1 26.06.2014 GÜNCEL ROM!

Sponsorlu Bağlantılar

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
BLEKOTA S5(ANDROID 4.4.2) BETA 4.6.1 26.06.2014 GÜNCEL ROM!
Evet arkadaslar bugün sizlerle yeni rom ile karsınızdayız bu rom s3 ünüzü s5 yapıyor diyer romlara sakın aldanmayın!

Ana Özellikler: # S5 UI arayüzü # S5 Çerçeve # S5 Boot animasyon # S5 Sesler (Düzgün bana göre resized) # S5 Kilit ekranı yuvarlak ikonları ile # S5 Ayarlar # S5 S-Planner # S5 TouchWiz başlatıcısı (4x5 ve 5x5 App Çekmece) # S5 S -Tarayıcı # S5 Hesaplama# S5 Dosya yöneticisi # S5 Müzik çalar # S5 Video oynatıcı # S5 Not app # S5 SMS / MMS uygulaması # S5 Dialer & Eskort'da UI ile İletişim # S5 Hava Widget ek dilleri ile # S5 Klavye # S5 S Voice ( addon) # S5 My Magazine (POD) # S5 Görev yöneticisi # S5 Hızlı bağlantı ve S Finder (POD) # S5 UPSM Müdürü ile Ultra Güç Tasarruf Modu # S5 Araç # 8 Kilit ekranı etkileri # 4 yönlü menü yeniden ve daha fazlası ...

Kurulum

Ilk olarak arkadaşlar cwm yi kuruyoruz cwmnin link ini vermeme gerek yok cwm yi odin ile yükleyip ondan sonra Telefonu kapatıp Güc tuşu + ses acma tusu + telefonun ortadaki anamenü tusuna basılı bırakarak ordan yani cwm den telefonunuzun yedeğini alınız backup yapınız yani bilmeyenler yorumatbilirler ondan sonra wipe data faktöre yapıp bide dalvik i sıfırlamayı tavsiye ederim çünkü sorun cıkmaması icin bunları yapalım emin olun ki bu romdan cok memnun kalacaksınız

Blekota s5 beta 4.6.1

Link:

ROM OS Sürüm: 4.4.x KitKat
Dayalı: ArchiPort Önizleme 5
Sürüm Bilgileri Durum: Beta
Şu an Beta Sürüm: 4.6.1
Beta Yayın Tarihi: 2014/06/26

Resimleri:

Yorumlarınızı bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Siycey

serdar431

serdar431

Üye
şu an kullanıyorum 3-4 saat oldu yükleyeli şimdilik güzel hoşuma gitti ama 1-2 gün önce yükleyen arkadaşlarım var ram 1-2 gün sonra şişiyor kasmaya başlıyor diyorlar.

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
şu an kullanıyorum 3-4 saat oldu yükleyeli şimdilik güzel hoşuma gitti ama 1-2 gün önce yükleyen arkadaşlarım var ram 1-2 gün sonra şişiyor kasmaya başlıyor diyorlar.
Arkadasların büyük ihtimalle 4.5.1 beta yı indirmiş bu sürümde coğu hatalar düzeltildi ben denedim gayet suan iyi beğendin için teşekkür ederim :)

fuatkrts

Üye
Kullanan arkadaslardan ayrintili bi bilgi alabilirmiyiz..her romda ilk bi kac gün sorun çıkarmıyor ama sonrasinda yavaştan telefon kendin resetlemeye basliyo arada ağır donmalar oluyo vs vs..kullanan arkadaslardan ayrintili bilgi alabilirsek sevinirim

serdar431

serdar431

Üye
Kullanan arkadaslardan ayrintili bi bilgi alabilirmiyiz..her romda ilk bi kac gün sorun çıkarmıyor ama sonrasinda yavaştan telefon kendin resetlemeye basliyo arada ağır donmalar oluyo vs vs..kullanan arkadaslardan ayrintili bilgi alabilirsek sevinirim
Hocam %100 kasmayan sorunsuz olan s3 için 4.4.2 kitkat sürümü bulamazsın. hepsi portlama olduğu için düzen tutmuyor. ama 4.3 lerden güzel verim alırsın çünkü s3 ün kendi orjinal yazılımı editleniyor

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim suan da bir kasma gibi bir sorunu yok ve bu diğer s5 romlarından iyi suan olarak hemende daha beta sürümlerinde kararlılık sürümü nasıl olcak Allah bilir yani hic sıkıntı yapma hem diyer s5 romları 4.3 un uzerine costum rom atiyor yani görünüşü değişiyor bunda 4.4.2 ;)Bide ayrıca arkadaşlar bu romu yapanlar zaten 1 - 2 gun test ediyorlar bunda öyle sorun olacağını sanmam bundan önceki beta sürümde bir kac hatalar vardı onlarda duzelmis büyük bir ihtimalle kararlılık sürümü cıkacak ;)

Siycey

Siycey

Üye
Mikrafon kalitesi ve full hd çekimde sorunlar var mı ? Birde deneyiminiz nasıl beyler cm11 i değiştirmeye değer mi ?Birde son olarak türkçe ve klavye nasıl ? Çok sordum biliyorum :D

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Mikrafon kalitesi ve fu ll hd çekimde sorunlar var mı ? Birde deneyiminiz nasıl beyler cm11 i değiştirmeye değer mi ?
Kardes sana sukadarını soyleyim ha s3 un orjinal yazilimi ha cm11 aralarinda sadece bir kac program yok bu romda bir kac ozellik var dir mesela ultra guc tasarafu bu modu var bir kac tane daha var sana su kadarini soyleyim pil ve performans iyi bana gore bir kasma sorunu yok migrefon ve full hd cekim sorunu yok gene 1080p cekebiliyorsun zaten bunda suan olarak bir sorun ile karsilasmadım eğer bir sorun bulursanız haberim olsun bu arada cm11 denhem görünüş hemde pil ve ram hacami yi hocam bunu kullananlar gayet memnun hem indirip kurun diyr de mega dan upload edin dedim ;)

Siycey

Siycey

Üye
Peki sağol dostum pil tasarufunda sıkıntı yok benim için şuan boeflla kernel le voltajı düşürüyorumda bunda çalışır mı o kernel bide onu merak ettim

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Peki sağol dostum pil tasarufunda sıkıntı yok benim için şuan boeflla kernel le voltajı düşürüyorumda bunda çalışır mı o kernel bide onu merak ettim
Kardes pek sanmam kernelin olacağını ama bi denersin birsey diyemem ama sadece romu yukle kadan rahat olur merak etme simdi kernel yukleyip telefonu batirmaya değmez bana güven ;)

Siycey

Siycey

Üye
reboot atıyor arada sizde oluyor mu ?

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Beta aşaması ne zmn biter bu romun ? yani stabil sürüme geçmesi ne kadar sürer
Kardes bundan sonraki ya kararlılık sürümü yani stabil romu çıkar veya eğer küçük ufak tefek sorunlar varsa onları düzeltmek ve yeni birseyler eklemek icin 4.7.1 beta yı yapar ondan sonra cikara bilir kardesim :)

• Beğen
Tepkiler: Siycey
Siycey

Siycey

Üye
Kardes bundan sonraki ya kararlılık sürümü yani stabil romu çıkar veya eğer küçük ufak tefek sorunlar varsa onları düzeltmek ve yeni birseyler eklemek icin 4.7.1 beta yı yapar ondan sonra cikara bilir kardesim :)
Tamam kardeş idare edicez şimdi bunla stabil sürüm çıksa bomba olur ama

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeş idare edicez şimdi bunla stabil sürüm çıksa bomba olur ama
Aynen kardes dediğim gibi bazı kişiler romu denemeden sunuyorlar sorunlu cıkıyor ama ben de öyle hata olmaz ben dener ondan sonra paylasırım kimsenin hakkı nı yiyemem doğru ya doğru simdi

007emin

007emin

Üye
Kardeş s3 e bu romu attım ama şöyle bir hata aldım alarm uygulamasına girdim alarm müziğini seçmek istedim ama seçtiğim müziğe tıklayınca multimedia ui service layer hatası verdi yardım edebilir misin

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş s3 e bu romu attım ama şöyle bir hata aldım alarm uygulamasına girdim alarm müziğini seçmek istedim ama seçtiğim müziğe tıklayınca multimedia ui service layer hatası verdi yardım edebilir misin
Allah Allah hata alıyorsun demek :hmmm bir çözüm yolu arıcam sen gene bi wipe data faktöre yapıp bide dalvik i sıfırlamayı tavsiye ederim belki düzelir düzelmesse eğer o sana verdiği hata icin bir dosya veririm olur

Siycey

Siycey

Üye
Allah Allah hata alıyorsun demek :hmmm bir çözüm yolu arıcam sen gene bi wipe data faktöre yapıp bide dalvik i sıfırlamayı tavsiye ederim belki düzelir düzelmesse eğer o sana verdiği hata icin bir dosya veririm olur
Usta o dediğin işe yaramaz boşa yapmasın adam sadece en baştan başlarsın onu yapınca apk lar tam uyumlu değilmi veya farklı bişeyden uygulamalar zorla kapa hatası fln da veriyo daha erken romu kullanmak için :)

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Usta o dediğin işe yaramaz boşa yapmasın adam sadece en baştan başlarsın onu yapınca apk lar tam uyumlu değilmi veya farklı bişeyden uygulamalar zorla kapa hatası fln da veriyo daha erken romu kullanmak için :)
Kardes bazı programlar da mi hata veriyor yani ? :/

Üst Alt