Galaxy S3 i9300 S3 Android 5.0.1 M.T.A ROMU (01.09.2015) °★°★YENİ°★°SIFIR KASMA★

Sponsorlu Bağlantılar

Romu Beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
S3 Android 5.0.1 M.T.A ROMU (01.09.2015) °★°★YENİ°★°SIFIR KASMA★
Arkadaşlar Öncelikle sizlere kısaca Rom'dan bahsetmek istiyorum. Romun orjinali M.D.4 Romudur. Fakat ben bu romun üzerinde oynadım elimden geldiği kadar yani.%90 civarında romu türkçelleştirdim.Kurulumu Çok basittir. Romun adı M.T.A yani Mustafa Kemal Atatürk. Bazılarınıza saçma gelebilir yada beni eleştirebilirsiniz. Ama benim amacım kendi çapımda romu düzenlemekti ve bunun yanında da böyle bir isim koyup Görsel açıdan iyi bir düzenleme olduğuna inanıyorum.
NOT: Rom oldukça kullanışlı arkadaşlar kasma kitlenme ufak tefek hataların hepsini kaldırdım. Ram kullanımını minumum seviyeye indirdim.. Zaten kullanan arkdaşlar anlayacaklar ne demek istediğimi ;)
Tavsiye: En azından bir kere bu romu kurup denemelisiniz.

Ana Özellikler:
# Facebook yükleme seçeneği
# Messenger yükleme seçeneği
# watsapp yükleme seçeneği
# Twitter yükleme seçeneği
#
İsteğe bağlı launcherler
# S5 Çerçeve
# Mustafa Kemal Atatürk açılışı
# Mustafa Kemal Atatürk şiiri
# S5 kilit ekranı
# S5 Ayarlar(Yuvarlak simgeleri ile)
# S5 S-Planner
# 3 farklı TouchWiz başlatıcısı (4x5 ve 5x5 tema görünümü)
# S5 S-Tarayıcı
# S5 Hesap makinesi
# S5 Dosya yöneticisi
# S5 Müzik çalar
# S5 Video oynatıcı
# S5 Not uygulaması
# S5 SMS / MMS uygulaması
# S5 Dialer & Eskort'da UI ile İletişim
# S5 Hava Widgeti
# S5 Klavye(ek dilleri ile)
# S5 S Voice (Eklenti)
# S5 Görev yöneticisi
#S5 Hızlı bağlantı
# S5 Ultra Güç Tasarruf Modu
# S5 Araç kutusu
# 4 kilit ekranı açılış efekti
# Xposed modülleri(isteğe bağlı).

İşte kendi telefonumdan görüntüler

Çalışanlar / Çalışmayanlar:
Çalışanlar:

- Aramalar
- Wi-Fi
- (GPS)
- 3G
- SMS / MMS
- Kamera
- KİLİT EKRANI etkileri
- Uygulamalar ve fonksiyonlarının çoğu
- Sensörler
- Video oynatıcı
- Android 4.4.4

ROM GÜNCELDİR VE STABİLDİR.
ROMU BU ADRESTEN İNDİREBİLİRSİZİNİZ:

ESKİ ROM DOSYALARI NASIL SİLİNİR:
İLK ÖNCE RECOVERY MODDA WİPE DATA/FACTORY RESETE TIKLAYIN VE CLEAN TO İNSTALL A NEW ROM'A TIKLAYIN.

ROM NASIL YÜKLENİR:
İLK ÖNCE RECOVERY MODDA İNSTALL ZİP'E TIKLAYIN TELEFONUN İÇİNE ATTIĞINIZ M.K.A v3 ROM DOSYASINI BULUP TIKLAYIN VE ROMU YÜKLEYİN.

NOT: EĞER HAT SORUNU YAŞARSANIZ MODEM DOSYASINI KERNEL DOSYASINI YÜKLEDİĞİNİZ GİBİ YÜKLEYİN.

KLON İMEİ(HAT) SORUNU OLANLAR İÇİN KERNEL VE MODEM:
ÖNCE KERNEL DOSYASINI PHİLZ TOUCH RECOVERY'DEN TELEFONUNUZA FLASHLAYIN

KERNEL:
EĞER SORUN DÜZELMEZSE MODEM DOSYASINI CWM'DEN TELEFONA FLASHLAYIN
MODEM:

SORULARINIZI YORUM BÖLÜMÜNDE SORABİLİRSİNİZ ELİMDEN GELDİĞİ KADAR CEVAPLANDIRMAYA ÇALIŞIRIM.

NOT2: M.K.A ROMUNU YÜKLEYİNCE TELEFON ROOTLANIR AYRIYETTEN ROOT ATMANIZA GEREK YOK.

TELEFONUNUZDA OLUŞABİLECEK SORUNLARDAN BEN VE MAXİCEP SORUMLU DEĞİLDİR.

:turkiye:EMEĞE SAYGI... BEĞENMEDEN GEÇMEYELİM :turkiye:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: morki05, muratbt, baskahmet ve 2 diğerleri

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkürler arkadaşım romu indirme şansım yok ama ilk fırsatta yükleyecem eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: w-n0ny
Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
O DEĞİLDE M.T.A YERİNE M.K.A OLMASIN O GÜZEL KARDEŞİM M.T.A = MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YAZMIŞSIN :D

• Beğen
Tepkiler: emarat ve tdd46
ortak42

ortak42

Üye
Kardeşim rom 4.4.4 romu build prop oynayıp lolipop diye kandırmayın milleti rom kitkattir.

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
bilmeden konuşma lütfen. Build.prop ile oynanmamış sadece konuyuda baltalama.
Teşekkürler arkadaşım romu indirme şansım yok ama ilk fırsatta yükleyecem eline sağlık
yorumun için tşkler.
O DEĞİLDE M.T.A YERİNE M.K.A OLMASIN O GÜZEL KARDEŞİM M.T.A = MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YAZMIŞSIN :D
Bir anlık dalgınlık kardeş :)
Romu kuran arkdaşlar hata felan olursa yorum olarak belirtsin lütfen yardımcı olurum

• Beğen
Tepkiler: morki05
ortak42

ortak42

Üye
bilmeden konuşma lütfen. Build.prop ile oynanmamış sadece konuyuda baltalama.

yorumun için tşkler.

Bir anlık dalgınlık kardeş :)
Romu kuran arkdaşlar hata felan olursa yorum olarak belirtsin lütfen yardımcı olurum
Kardeşim başka türlü yolunu bulmuş işte rom kitkat rom lolipop değil...4.4.4 te de kitkat bitti.

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş rom bu hoşuna giderse indirir kurarsın. Hosuna gitmezse başka bi roma geçersin. Benim amacım sadece benim gibi s3 kullanan arkdaşlara elimden geldiğince yardımcı olmak. Bu romda iyi o yüzden tavsiye edip konu açtım. İndiren indirir.

Musti190738

Musti190738

Üye
teşekkürler hemen indirip kuruyorum yarın yazarım gözlemlerimi

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Tşkler kardeş. Yorumunu bekliyorum umarım beğenirsin :)

ortak42

ortak42

Üye
Kardeş rom bu hoşuna giderse indirir kurarsın. Hosuna gitmezse başka bi roma geçersin. Benim amacım sadece benim gibi s3 kullanan arkdaşlara elimden geldiğince yardımcı olmak. Bu romda iyi o yüzden tavsiye edip konu açtım. İndiren indirir.
Kardeşim bak sen beni yanlış anladın. Roma laf etmiyorum sadece milleti yanlış yönlendirme orada 5.0.1 yazması lolipop olması anlamına gelmez konuyu ona göre düzenle yararlanan insanlar yanlış anlamasın.

• Beğen
Tepkiler: izzet teker
Musti190738

Musti190738

Üye
Kardeşim bak sen beni yanlış anladın. Roma laf etmiyorum sadece milleti yanlış yönlendirme orada 5.0.1 yazması lolipop olması anlamına gelmez konuyu ona göre düzenle yararlanan insanlar yanlış anlamasın.
kardeşim orayı bu romu yapan kardeş yapmıyor base olarak md4 v13 almış belli çünkü sade v13 te de 5.0.1 yazıyor sadece görüntü

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Kardeşim bak sen beni yanlış anladın. Roma laf etmiyorum sadece milleti yanlış yönlendirme orada 5.0.1 yazması lolipop olması anlamına gelmez konudenemiştim e düzenle yararlanan insanlar yanlış anlamasın.
Aynen rom kıtkat ben boyle bır rom kullanmıstım hatırlayınca gorsellerı ıle bırlıkte paylasıcam hatta o romda 5.0.1. Yazıyodu yanındada gulucuk ve parantez ıcınde kıtkat yazıyodu ılgımı cekmıstı denemiştim tabı bu romu paylasan arkadasın emegıne laf yok arkadas vakıt harcayıp bır edıt yapmıs bunun ıcın tebrıkler

ortak42

ortak42

Üye
Bende emeğine laf etmiyorum zaten ellerine sağlık ama yanlış anlaşılma olmasın benim gibi toucwiz lolipop bekleyen çok ;) :)

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekür ederim arkdaşlar kuran arkadaşlar varsa yorumları alalım :)

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
ağır oyunlarda sıkıntı yaratır mı ? yada bi süre sonra şişme donma yapar mı ?

bjkmert45

bjkmert45

Üye
Üzerinde oynanmış Stock Romlar çok hoşuma gitmesede şu Romun " Mustafa Kemal Atatürk " ü içermesi gururlandırdı. Elin emeğine sağlık dostum :spr :turkiye:

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Dostum Rom fazlalıklardan arındırılmış ve ram optomize edilmiş. Yani ben gayert memnunum.
Üzerinde oynanmış Stock Romlar çok hoşuma gitmesede şu Romun " Mustafa Kemal Atatürk " ü içermesi gururlandırdı. Elin emeğine sağlık dostum :spr :turkiye:
Teşekür ederim dostum güzel yorumun için :)

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45
gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
rom güzele benziyo ellerine sağlık teşekkürler denicem en kısa zamanda

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Tşk ederim. Kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum

revolt25

revolt25

Üye
Teşekkürler kardeşim bu rom ile uyumlu bir cwm veya philz verirmisin bana sıkıntı cıkarmayacak uyumlu olacak , şuanda indiriyorum kuracağım romu bir deneyeyim.