Galaxy S3 i9300 S3 Android 5.0.1 M.T.A ROMU (01.09.2015) °★°★YENİ°★°SIFIR KASMA★

Sponsorlu Bağlantılar

Romu Beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Buyur kardeşim

• Beğen
Tepkiler: revolt25

revolt25

revolt25

Üye
Buyur kardeşim

Romu kurdum şuanda gözüme çarpan tek sıkıntısı var ana sayfada üst bildirim panelini (wifi,kayan mesajlar, konum vs bulunan yer ) aşağı çekerken sag taraf saate yakın yerden çekersen , telefon kapanma reset atma paneli geliyor yan tuşa basmış gibi otomatik nedense ortadan çekersen aşşağı sıkıntı yok ama, birde kurulum sırasında birden fazla toucwiz boot seçeneği filan var bunlarda hangilerini seçmeliyiz hafif karışık olmuş ben hepsini mta seçtim onlarıda sırayla ufak şekilde açıklarsan kuracak arkadaşlara yardımı olur.. Eline sağlık dostum..

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Dostum rom kurulumu türkçe zaten. Ayrıca birden fazla rom var yani şöyle soyleyim 3- 4 çeşit romu iç içe koymuşum.Ama telefonun görsellik açısından en iyi şekilde ve sorunsuz çalışması için tek bir rom üzerinde yoğunlaştım. Onuda zaten M.K.A(önerilen) diye belirtmişim.
Kurulum sırasında önerilen seçeneklerini kurarsanız telefon en iyi şekilde çalışır. Bildirim paneli konusuna gelince saate tek bir dokunuşla ekranı kapama yani kendini kitleme özelliği aktif ondan öyle olmuştur. yani sorun ortadan çekince bildirim paneli saate tıklayınca kapanma özelliği. Umarım açıklayıcı bir yazı olmuştur.

• Beğen
Tepkiler: revolt25
burak1553

burak1553

Üye
Rom mr mody rom konudaki yazılar ve linkler blekota s5
Rom android 5.0.1 değil android 4.4.4
Bunları belirtseymişsiniz iyi olurmuş bide rom 5.0.1 diye savunmuşsunuz

• Beğen
Tepkiler: ortak42
Musti190738

Musti190738

Üye
şarj biraz fazla gidiyor gibi

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Usta şarj normal gidiyor bence. Abartacak kadar b, sıkıntı yok bence.

gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
iyi mi arkadaşlar daha yükleyemedim.

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
tam sürümü nety bunun ona göre kernel atıcam ? yada içinde kerneli var mı ?

w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Karnel içinde yüklemene gerek yok. Sadece romu kurman yeterli dostum.

• Beğen
Tepkiler: Uchiha İchigo
lemaynak

lemaynak

Üye
Dostum en iyi ROM cm11 dır. Her turlu çıkan romu denedim hala da denemeye devam ediyorum. Yeniliklere acigimdir. Deneyip donus yaparim.

Kurdum
Klavye çok kullanışlı dil desteği de var
Maillerde sıkıntı yok gayet başarılı (bazı romlarda sıkıntı çekmiştim )
Mesaj sms kısmı ingilizce kalmış düzeltilmeli *****
Saate tıklayınca ekran kilit aktif oluyor çok hoş olmuş ( power tuşu düşmüştü benim bu özellik iyi oldu)
tarayıcısı yavaş gibi zorlanincada hata verip kapıyor kendini
mr.tools bölümü çok şahsi olmuş gereksiz programlar var... bunun yerine tuş atama olsaymış (vasada ben gormedim)

bazı ayarlarda sekmeler tıkladığınızda aktif olup olmadığını anlayamıyorsunuz örneğin ses ayarlarında geri bildirimlerde dokunma seslerini kapamak istediğimde sekmeyi tıklıyorsunuz ama hiç bişey olmuyor gibi davranıyor ama işlemi yapıyor. Çok sayıda ki görev sekmesi bu şekilde. pasif durumlarda yazı rengi solacak şekilde ayarlanabilir se güzel olur.

...

Genel anlamda şimdilik hatasız bir rom... tavsiyemdir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: w-n0ny
w-n0ny

w-n0ny

Üye
    Konu Sahibi
Dostum en iyi ROM cm11 dır. Her turlu çıkan romu denedim hala da denemeye devam ediyorum. Yeniliklere acigimdir. Deneyip donus yaparim.

Kurdum
Klavye çok kullanışlı dil desteği de var
Maillerde sıkıntı yok gayet başarılı (bazı romlarda sıkıntı çekmiştim )
Mesaj sms kısmı ingilizce kalmış düzeltilmeli *****
Saate tıklayınca ekran kilit aktif oluyor çok hoş olmuş ( power tuşu düşmüştü benim bu özellik iyi oldu)
tarayıcısı yavaş gibi zorlanincada hata verip kapıyor kendini
mr.tools bölümü çok şahsi olmuş gereksiz programlar var... bunun yerine tuş atama olsaymış (vasada ben gormedim)

bazı ayarlarda sekmeler tıkladığınızda aktif olup olmadığını anlayamıyorsunuz örneğin ses ayarlarında geri bildirimlerde dokunma seslerini kapamak istediğimde sekmeyi tıklıyorsunuz ama hiç bişey olmuyor gibi davranıyor ama işlemi yapıyor. Çok sayıda ki görev sekmesi bu şekilde. pasif durumlarda yazı rengi solacak şekilde ayarlanabilir se güzel olur.

...

Genel anlamda şimdilik hatasız bir rom... tavsiyemdir

Güzel yorumun ve önerilerin için teşekür ederm. Eleştirileri ve önerileri dikkate alıyorum. İlerde üzerinde tekrar bir çalışma yapacağım. Önerilerinizi ve Şikayetlerinizi dikkate alarak hataları gidermeye çalışacağım ;)

lemaynak

lemaynak

Üye
Biraz daha uğraşırsan çok güzel bir roma dönüşecek

• Beğen
Tepkiler: w-n0ny
yigitaga32

yigitaga32

Üye
aga bişey soracam ben eski romu yedeklemek istiyorum bunda sorun yaşarsam diye ne yapmam lazım

lemaynak

lemaynak

Üye
Orjinal romsa yeniden indirebilirsin… baska bir romsa xda da muhakkak vardir..

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
Oyun performans ve şarj durumu nedir..

muratbt

muratbt

Üye
ELİNE KOLUNA SİZE SAĞLIK SIHAT VERSİN RABBİM ÇOK GÜZEL AMA BİR SORUN LA KARŞILAŞTIM
SORUN EKRAN KİLİDİNİ MODEL OLACAK ŞEKİLDE AYARLADIM Bİ KAÇ GÜN İYİDİ BİRDEN
MODOLİ GİRDİĞİMDE AÇILIYOR SESİ GELİYOR AMA MODEL EKRANDA SABİT ÇİZİLMİŞ VAZİYETE KALIP
DONDU KAPATIP AÇTIM DÜZELİR DİYE MALSEF TAKILIP KALDI4 KERE DAHA KAPATIP AÇTIM
SONUÇ MALESEF AYNI ROM GÜZEL HIZLI ÇOK TEŞEKÜR EDERİM ATATÜRKCÜYÜM ONDAN ÇOK
HOŞUMA GİTİ BU SORUN NEDEN OLA BİLİR SAYGILAR

bahtiyarus

bahtiyarus

Üye
Emeğinize sağlık Mustafa Kemal Atatürk olması dikkatimi çekti akşam yükleyip deneyecem benim s3 de romlar baya bi sorunlu ama inşallah bu romda sorun çıkmaz , indirdim kurdum ayarları yapıyorum yorum yaparım rom ile ilgili :)

Son düzenleme:

arif_61

Üye
Usta rom çok güzel eline sağlık msj kısmı ingilizce ve birde eskisinde indirdiğim oyun bu romda desteklemiyor teliniz yazıyır me yapabiliriz varmı çözüm

acemi79

Üye
ustam eline sağlık çok güzel olmuş ama görüntülü arama çalışmıyor